Anket Eşinizin/erkek arkadaşınızın en şikayet ettiğiniz huyu

Eşinizin/erkek arkadaşınızın en çok şikayet ettiğiniz huyu nedir

• Arabasını benden daha çok seviyor

OY: 3 13,0%
  • Arkadaşlarına çok takılıyor

OY: 8 34,8%
  • Yardım etmiyor

OY: 2 8,7%
  • Ortak kararları bana sormuyor

OY: 6 26,1%
  • Benimle ilgilenmiyor

OY: 4 17,4%

• Ankete Katılan
    23

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.991
30.291
60
Eşinizin/erkek arkadaşınızın en şikayet ettiğiniz huyu gamyoncuiremsu

hemen hemen herseyden ikisartene alma huyu ama yavas yavas düzelmeye basladi baska yok zaten onu oldugu gibi seviyorum.

keşke seçeneklerde bunun dışında şıkkıda olsaymış...
eşimin en sevmediğim yönü ailesine karşı beni asla korumaması...
onun dışında onu çok seviyorum....

arkadas edinme konusunda cok geride oldugu , yani ailece dogru söylemek gerekirse arkadasimiz yok .....bu yönden ondan sikayetciyim...( canim ankette olanlardan sikayetci degilim cok sükür onlar yinede yerinde)

ortak kararları bana danışmadan yapması iş değiştirmeye kalkar
yada araba alır ama en son benim haberim olurklava:klava::mymeka:

benim eşim yok ama sevgilimi en sinir olduğum huyu çok sabırlı herkese karşı ona sinir oluyorum

şıklara göre cevaplarsam;
ortak kararları bana sorar, ama yine kendi bildiğini okur.
sormuş olmak için soruyor sanki.

sağlığına özen göstermiyor yeteri kadar. sigarası yok çok şükür ama bir sürü hastalığımız var ortak. benim kadar dikkat etmiyor, üşengeçliği abartıyor bu konuda diyorum.

bi anda yardım etmiyoru işaretledim ama ediyor ya hakkını yemiyeyim şimdi adamcağızın tek sinir olduğum kirlilerini (iç çamaşır dahil) yatak odasınının ortasına halıya atması hemde hergünnnn. bide misafir gelicekse o akşam kapıdan uzak tarafa atıyor ki kapı açılınca gören olmasın:)))

benle gün içinde ilgilenmez ama işleri çok yoğun

bir anda sinirlenmesi, bunundışında herşeyini seviyoruma.s.:1hug:

yalnız değilsin arkadaşım :teselli:
benimki evin heryerine bırakır üstelik. bazen bulamıyorum bile nereye attığını.
sonra giyecek bişeyi kalmayınca artık isyan ediyorum. topluyor tıpış tıpış :lepi:

deli olduğum 2 huyu var..ilk olarak her dediğime evet deyip yapmaması ..hayırı kesinlikle kullanmaz ama ..yapmazda söylediğimi... diğeride dinliyo gibi gözüküp ikinciye tekrarlatması...klava:

arkadas edinme konusunda cok geride oldugu , yani ailece dogru söylemek gerekirse arkadasimiz yok .....bu yönden ondan sikayetciyim...( canim ankette olanlardan sikayetci degilim cok sükür onlar yinede yerinde)

evet bu arkadaş edinememe bizdede var arkadaşları varda gidip gelme yapmıyor
bende kızıyorum bu huyuna bazı huylarıda var kızdıgım aklıma geldikçe yazarım

şıklardan gidersek bana hiç yardım etmez...ama ona sorarsan tüm ev işini o yapıyor kaydirigubbakcemile3

en sevmediğim özelliği ise aşırı kıskanç ama aşırı kıskanç olması ama bunu asla kabul etmemesi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…