Erkekleri anlayamamak

Açılamayan adam karşıdan bakar durur, durum o ki bakmakla kalmışlar.
Açıldıklarında iş işten geçmiş oluyor açıkçası. Yanlış mı anlıyorum acaba diye kendinden şüphe ediyorsun. Bir gelişme olmayınca emin oluyorsun evet yanlış anlamışım bu zamana kadar söylerdi diyorsun. Önğndeki maçlara bakıyorsun. Sonra alakasız bir zamanda diyorlar ki o senden hoşlanıyordu. E diyorsun kusura bakmasın tren kaçtı. Sanırım bu denk gelemeyişlere kısmet değilmiş deniyor.

Onu da o zaman düşünür. Zengin koca bulup dünyayı gezicem derken bunu kast edeceğini düşünmemiştik doğrusu.
egzersiz açan, full ek ders alan, direksiyon sınavı ve bilumum sınavlarda göreve başvuran, borsadan yatırımdan anlayan, özel ders veren, kafası çalışan çoook öğretmen var. Hani öğretmenler de insan yani. Kişisel konular bunlar. Nasıl ki 30 bine çalışan mühendis var, 70 bin alan öğretmen de var. Vayyy nasıl araştırdın demeyin, camiadan bildiriyorum 😂

egzersiz açan, full ek ders alan, direksiyon sınavı ve bilumum sınavlarda göreve başvuran, borsadan yatırımdan anlayan, özel ders veren, kafası çalışan çoook öğretmen var. Hani öğretmenler de insan yani. Kişisel konular bunlar. Nasıl ki 30 bine çalışan mühendis var, 60 bin alan öğretmen de var. Vayyy nasıl araştırdın demeyin, camiadan bildiriyorum 😂
Benim babam da öğretmendi, arkadaşlarından birtakım girişimlerde bulunanlar vardı, sayelerinde eşya alımı konusunda yıllarca zorlanmadık, babam ufak bir hisse bile almıştı, ev alınca sattı. Ama hepsi böyle olmuyor, çok fazla memur zihniyetli de var, babam çok uğraşmadı mesela. Ama yeni nesilde azalıyor neyse ki.

egzersiz açan, full ek ders alan, direksiyon sınavı ve bilumum sınavlarda göreve başvuran, borsadan yatırımdan anlayan, özel ders veren, kafası çalışan çoook öğretmen var. Hani öğretmenler de insan yani. Kişisel konular bunlar. Nasıl ki 30 bine çalışan mühendis var, 60 bin alan öğretmen de var. Vayyy nasıl araştırdın demeyin, camiadan bildiriyorum 😂

Bu onlardan degil. Imam hatip mezunu ozelde is bulmus. Ozelde o parayi alamiyor ogretmenler diye biliyorum. Daha gecen ay bir markete basvurmustu. Sonra maasi 15 bindi bakmislar konu sahibinde isik var hemencik maasi 50 bin olmus. Hepimiz bunu yedik. Kafasi calisan cok ogretmen var dediniz ya elifcigimin de kafasi calisiyor ona dunyayi gezdirecek sponsor ariyor.

Benim babam da öğretmendi, arkadaşlarından birtakım girişimlerde bulunanlar vardı, sayelerinde eşya alımı konusunda yıllarca zorlanmadık, babam ufak bir hisse bile almıştı, ev alınca sattı. Ama hepsi böyle olmuyor, çok fazla memur zihniyetli de var, babam çok uğraşmadı mesela. Ama yeni nesilde azalıyor neyse ki.
Ekonomi kötüye gittikçe insanlar yöntemler üretiyorlar.

Bu onlardan degil. Imam hatip mezunu ozelde is bulmus. Ozelde o parayi alamiyor ogretmenler diye biliyorum. Daha gecen ay bir markete basvurmustu. Sonra maasi 15 bindi bakmislar konu sahibinde isik var hemencik maasi 50 bin olmus. Hepimiz bunu yedik. Kafasi calisan cok ogretmen var dediniz ya elifcigimin de kafasi calisiyor ona dunyayi gezdirecek sponsor ariyor.
Ben kamudayım. Özelde tecrübeliyse alıyordur belki, branşına ve özel ders kabiliyetine bağlı.

İki ay yaz tatili var yahu… ne saçma mesajlar gelmiş akıl mantık barındırmıyorlar. İnsan meslektaşının maaşını bilir doğal olarak ve evet yaz tatilinde yurtdışına giden turlara katılan öğretmenler var. Aynen 50 binlik maaşla yapıyorlar. İki kişi 100 yapıyor malum.
Akil mantik barindirmayan senin mesajin daha gecen meslegim yok diyodu simdi ogretmen mi olmus diyorum sen ne yazmissin ben paradan bahsetmedim ki? Ayrica biz 2 muhendisiz cok da bi maas degil yani zannettigin gibi 😂

Ben kamudayım. Özelde tecrübeliyse alıyordur belki, branşına ve özel ders kabiliyetine bağlı.

Ben ogretmen degilim. Cok tecrubeli bir arkadasim alamiyordu. Sonra meslek degistirdi. Sonra baska bir arkadasim yine alamiyordu sonra atandi. Bu arkadas ogretmen bile degil.

Akil mantik barindirmayan senin mesajin daha gecen meslegim yok diyodu simdi ogretmen mi olmus diyorum sen ne yazmissin ben paradan bahsetmedim ki? Ayrica biz 2 muhendisiz cok da bi maas degil yani zannettigin gibi 😂
2 mühendis kaç lira kazanır bilmiyorum da benim zannıma fazla şey olma bence 😂 kız atanamamış öğretmen galiba, bu sene özel okulda iş bulmuş olabilir ya da devlette ücretli başlamıştır. Ayrıca ben zaten seni alıntılanadım ki ön sayfa manasız mesajlarla dolu seninkini hatırlamıyorum

2 mühendis kaç lira kazanır bilmiyorum da benim zannıma fazla şey olma bence 😂 kız atanamamış öğretmen galiba, bu sene özel okulda iş bulmuş olabilir ya da devlette ücretli başlamıştır. Ayrıca ben zaten seni alıntılanadım ki ön sayfa manasız mesajlarla dolu seninkini hatırlamıyorum
Sey olan sensin valla ben konu sahibinin eski mesajlara dayanarak yazdim sen neye dayanarak araya girdin bosver 😄

Ben ogretmen degilim. Cok tecrubeli bir arkadasim alamiyordu. Sonra meslek degistirdi. Sonra baska bir arkadasim yine alamiyordu sonra atandi. Bu arkadas ogretmen bile degil.
Özelde çalıştığı nerde yazıyor ki? Ben devlete ücretli başlamıştır diye yorumladım

Sey olan sensin valla ben konu sahibinin eski mesajlara dayanarak yazdim sen neye dayanarak araya girdin bosver 😄
Ben ön sayfalardaki mesajlara dayanarak araya girdim ve şimdi gördüm ki nedense alıntılamak için seni seçmişim 😂… yetti gari dediğim son an senin mesajı okuduğum andı demek ki neyse iyi forumlar

Özelde çalıştığı nerde yazıyor ki? Ben devlete ücretli başlamıştır diye yorumladım

Maasim 15 bin, 10 bin babama verecegim geri kalan 5 bini nasil biriktirsem diye soruyordu bir onceki konuda. Sonra maasi birdenbire 50 bin oldu. Dunyayi gezecek bir sponsor ariyordu ondan sonra ne hikmetse maasi 50 bin oldu.

Erkeklerin kafatası var sadece, içi boş
Akıl yok
Yeme ıcme sıcma seks bu sekılde yasıyorlar
Hayvanlar gibi yani, bı farkları yok anlayacagın.
Hayvanları anlamaya calısıyormusunuz erkekleri de anlamaya calısma yin, köpek muamelesi yapın kafi, yoksa dert sahibi olursunuz
Nickteki bebegin babası fena bişey yapmış:)

Erkeklerin kafatası var sadece, içi boş
Akıl yok
Yeme ıcme sıcma seks bu sekılde yasıyorlar
Hayvanlar gibi yani, bı farkları yok anlayacagın.
Hayvanları anlamaya calısıyormusunuz erkekleri de anlamaya calısma yin, köpek muamelesi yapın kafi, yoksa dert sahibi olursunuz
Bunu demeye yeni fırsatım oldu, ne zaman bu resmi profile koysan bir miktar kafan güzelleşiyo kanka.

X