Erkekleri anlayamamak

Çalıştığım iş yerinde ilk gün tüm iş arkadaşlarımla tanıştım. Biraz çekingen ve utangaç biri olduğum için mesela erkek arkadaşlar benimle tanışmadan ben onlarla tanışmadım konuşmadım yani biraz öyle bir huyum var hem utangacim hemde karşıdakinin kişi konuşmadan bende pek konuşmam. Lakin bir iş arkadaşım var erkek 1 ay oldu ise başlayalı bana sürekli bakıyor içimden bu kadar baktığında göre heralde benle konuşur tanışır diye düşündüm ama yok hiç konuşmadı tanışmadi benle ama sürekli bana bakıyor. Sanırım ilgisini çektim genç olduğum için. Bir erkek ilgisi olduğu bir kızla tanışıp konuşmaz mı ? Bu noktada erkeklerin kafasını anlayamıyorum onunda pek kadın arkadaşlarla konuştuğunu görmüyorum. Tuhafıma gidense madem sürekli bakıyorsun niye bir kere bile konuşmadım benle tuhaf yani 🤔

Isteyen erkek tanisirdi coktan. Adam muhtemelen bu ne ayak yapisti bana ne diye bakip duruyor diye senden tirsmistir.

Ben asla bakmıyorum dedim ya cekingenim utangacim diye
Bakmıyorsanız size baktığınızı nasıl anlıyorsunuz?
Öğretmenim bir çok öğretmenle tanıştım bir çok öğretmenler odasında bulundum ne değişik bir tip diye içinden geçirdiği içinde bakıyor olabilir çokta şey yapmayın

ne ara iş buldun da öğretmen oldun geçen dünyayı gezdirecek koca istiyordun :KK70:
İki ay yaz tatili var yahu… ne saçma mesajlar gelmiş akıl mantık barındırmıyorlar. İnsan meslektaşının maaşını bilir doğal olarak ve evet yaz tatilinde yurtdışına giden turlara katılan öğretmenler var. Aynen 50 binlik maaşla yapıyorlar. İki kişi 100 yapıyor malum.

İki ay yaz tatili var yahu… ne saçma mesajlar gelmiş akıl mantık barındırmıyorlar. İnsan meslektaşının maaşını bilir doğal olarak ve evet yaz tatilinde yurtdışına giden turlara katılan öğretmenler var. Aynen 50 binlik maaşla yapıyorlar. İki kişi 100 yapıyor malum.
Bu kadın 1 ay içinde nasıl atandı onu diyoruz. İki 50 binle olur da bi tanesi ile zor.

X