Hamileyim arkadaşın davranışı

Burnunuzla mı yazdınız her kelime boğuk boğuk.
Yani alışverişe gidemeyeceğinizi söyleyip susmanız lazım bu kadar nazardan korkan insansanız. Kötü enerjiyi üstünüze çekmeyin bebişinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Çocuğu olan kadın neden sizi kıskansın? Demek ki siz böyle duygular besleyen birisiniz ki karşıdan da bunu bekliyorsunuz. Ağladığını duyduğumda ben mutluluktan ağlamış diye düşündüm valla 😀

Benim bi arkadaşımın bebeği doğumda vefat etmişti. Çok üzülmüştüm. Sonra tekrar halime kaldığını söylediğinde onun için o kadar sevindim ki sarılıp ağladım. İçimden geldi çünkü bebeği öldüğünde ne kadar perişan olduğunu görmüştüm. İnşallah o da sizin gibi kıskandığımı düşünmemiştir. Ki benim çocuğum da yok 😅

Yani kısacası biraz fesatlık sezdim ben sizde.
Ben yakın arkadaşlarımın hepsinin hamileliğini duyduğumda ağladım sevinçten. Üstelik o zaman çocuğum olmuyordu tedavi görüyoduk. Ama hiçbiri de art niyetli düşünmedi ben hamile kalınca da onlar ağladı sevinçten. Biz komple fesadız o zaman 😂😂

Arkadaşa söylefim 1cocugu var üstüne yemin ettirdim, kimseyesöyleme diye çok yrnı hamileyim yemin ettiği halde girmiş nenesıne söylemiş ağlamış kıskanfığını anlafım hakbuki 1cocugu var ben 1yıldır tedavi gmrütorum rüya gördüm kesik koç başı 2tanededi sürrkli seni gördüm dedi tedirgin etti beni bence yemin ettiği halde 2kişiye söyledi çocuguna birşey olmaz umarım, cocugununüstüne yemın ettı
Hamile olduğunuzu gizliyorsaniz arkadaşınıza da soylemeyecektiniz, ayrıca çocuğunun üstüne yemin ettirmek de çok kötü kalplilik içten içe onun da çocuğuna bir şey olsun mu istiyorsunuz ? Neden kıskansın sizi ?

Ben karnında bebeğinin kalbi durmuş bir anneyim, tabiki tekrardan çok zor hamile kaldım cekıncelerim olabilir, korkmuş olabilirim hertürlü hakareti yazmıssınız,kendinizde bu hakkı nasıl görüyorsanız, rabbim size yaşatmasın
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Bu kadar kaygılıysanız keşke paylaşmasaydınız. Herkes bunu kastetmiş.

Yaziyla ilgili olan bütün yorumlara koptum😂😂yazmaya alışkın değilim demiş konu sahibi nasıl yani hayatinizda yazmaktan ziyade kendinizi anlatmakta sıkıntınız var.

İnsan üzerine yemin edilmiyor öncelikle bunu unutun islamda bu iyi değil imanı zedeler. Çocuğa nolcak bişey olmaz her rüyası da çıkmıyordur arkadaşın bu kadar korkmayın. Saklıyorsaniz kimseye demeyin madem

Kızda 2inciyi istiyordu ben tedavi oldum o olmadı, ben1yıldır doktorlara koşturdum, gitmişneneyr aglanış nenede sende tüpbebek yaotır demiş

Arkadaşa söylefim 1cocugu var üstüne yemin ettirdim, kimseyesöyleme diye çok yrnı hamileyim yemin ettiği halde girmiş nenesıne söylemiş ağlamış kıskanfığını anlafım hakbuki 1cocugu var ben 1yıldır tedavi gmrütorum rüya gördüm kesik koç başı 2tanededi sürrkli seni gördüm dedi tedirgin etti beni bence yemin ettiği halde 2kişiye söyledi çocuguna birşey olmaz umarım, cocugununüstüne yemın ettı
Ya söylemiş o da sen de ağzını tutamamışsın. Ne dinliyorsun deli saçması şeyleri. Muhattap olma

35 yaşındasınız ve avukatsınız.
Tamam, teşekkürler.

Sizi kıskandığı için ağlasa neden size söylesin ki? Ben kimse duymasın istediğim şeyleri de kimseye söylemem zaten hiç olmazsa eşi varsa ona söyleyebilir diye.

Siz kendiniz mi yemin ettirdiniz çocuğunun üstüne kadının? Öyle bir yazmışsınız ki anlamamışım. Neden çocuğunun üstüne yemin ettiriyorsunuz bir insana ya? Nasıl bir sırmış bu. Bir de önce çocuğa üzüldüm diyorsunuz, sonra da etmeseydi, kendisi bilir. Okumadım 2. sayfadan sonraki yorumunuz varsa onu. Ama kimseyr böyle yemin ettirmemelisiniz.

Aynen çok kıskanmış sizin tedaviyle çocuk sahibi olmanızı ya ağır konuşmicam hamilesiniz kadın doğal yolla sahip olduğu bir şeyi bir yıl tırmalayanın neyini kıskancak

X