Hamileyim arkadaşın davranışı

Arkadaşa söylefim 1cocugu var üstüne yemin ettirdim, kimseyesöyleme diye çok yrnı hamileyim yemin ettiği halde girmiş nenesıne söylemiş ağlamış kıskanfığını anlafım hakbuki 1cocugu var ben 1yıldır tedavi gmrütorum rüya gördüm kesik koç başı 2tanededi sürrkli seni gördüm dedi tedirgin etti beni bence yemin ettiği halde 2kişiye söyledi çocuguna birşey olmaz umarım, cocugununüstüne yemın ettı
O bu değil de ben nicke takıldım ya:halay:

Not: Bu bir amme hizmetidir
Şöyle ki konu sahibi 9 yıllık evli daha öncesinde gebelikte bebek kaybı var, evlat sahibi olmak istiyorlar ve tüp bebek tedavisi görüyorlar. Tedavi başarılı olmuş Rabbim nasip etmiş ve üye hamile. Üyenin bir arkadaşı var alışverişe gidelim diyor . Artık ne alışverişiyse onu bilemiyorum ama üye gitmek istemiyor arkadaşı ısrar edincede ağır kaldıramayacağını ve hamile olduğunu ancak yeni olduğu için olası bir kayıpta zaten üzüleceğinden; bebeğinde yerleşmesi için insanlara duyurmak için erken olduğundan kimseye söylemek istemiyor. Arkadaşından da rica ediyor kimse duymasın diye. Sonra arkadaşı gidip kendi ninesine ağlayarak C cocukgetirgelin (bu arada bu nasıl bir nick🙄) hamileymiş diye anlatıyor. Burası kendi çıkarımım ya çevreden ya da arkadaşından üye boşboğazlık yaptığını anlıyor çünkü gebeliği öğrenen başkaları var; arkadaş erkek tarafı ile samimi aynı zamanda😶‍🌫️ neyse arkadaş ile C cocukgetirgelin yüzleşiyor ve arkadaşı sadece ninesine ağlayarak vs anlattığını kendi evladı üzerine yemin ederek üyeyi inandırmaya çalışıyor. Ayrıca rüyasında ölü hayvan başı gördüğünü ve bunu üyeye yorulduğunu da söyleyince üye iyice işkilleniyor.
Tüm hikaye bu C cocukgetirgelin (nick çok manidar) arkadaşının onu ifşalamasından ayrıca ağlamasından ve gördüğü kabusu ona yormasından ne anlam çıkartması gerektiğini soruyor🍀
Evet üşenmedim yazdım, amme hizmeti burada sonlanmaktadır💫
helal olsun emeklerinize sağlık :KK54: çok net ve anlaşılır oldu.

X