eşiniz yada sevgilinizde değiştirmeye çalışıpta değiştiremediğiniz huyları varmı?

ilgi konusunda çok kavga ediyoruz ben ondan daha fazla ilgi göstermesini istiyorum ama yapmıyo değişmiyo

7 SİNDE NEYSE 70 İNDEDE ODUR İNSAN . dEĞİŞEMEZ. Onun için hiç uğraşmadım olduğu gibi kabul ettim. İnan böyle daha güzel hayat. Hem karşındakini kırmıyorsun hemde sen yıpranmıyorsun.

valla doğru dedin hiçççççç uğraşmayın. olduğu gibi kabul edin gitsin. can çıkar huy çıkmaz demişler...
hem allah aşkına körmüyüz evlenirken yada sevgiliyken bilmiyomuyduk huylarını ne de tatlı gelirdi ne hoşumuza giderdi yaptıkları. sevgiyle birlikte gelen hoşgörü azaldığı zaman ayrıntılar batar insana. kendi adıma konuşmam gerekirse evlenmeye karar verdiğimde huyları aynıydı kabul ettiğime göre değiştirmeye çalışmam saçma olur. eski köye yeni adetler getirmesin yeter...olanlara alıştık...yerimseniben

Evet yayerimseniben
2,5 yıllık evliyim.
Evliliğin öncesinde 10 aylık bir flörtümüz olmuştu.
Ben kocamın herşeyine alıştım valla.:1rolleyes:
Kıskançlığı,dağınıklığı,uyuşukluğu hiç batmıyor gözüme..:asigim:
Beni kırmadığı,incitmediği sürece bir sorun yok

:hooray:benim kocamin degismesini istedigim bir yönu yok vallahi:icecream:,herseyiyle cok tatli iyi bir es iyi bir baba,cok seviyorum cooooooooooooooooooookkkkkkkkŞeniz:enbuyukkk:

ben onun için gereken herşeyi yapıorum..ama o ilgisiz dawranıyor..nedenini sorduğumda ise senin istediğin gibi olursam beni terk edersin diyor anlayabilmiş değilimCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…