Kuzenimin eşinin telefonunda gördüğü mesaj. (Telefonu kırıldı konu açmamı istedi)

Kuzenim 32 yaşında henüz 6 aylık bebeği var ev hanımı 5 yıllık evli.
Çok severek mücadele ederek evlendiler arkadaşlarını ailesini karşısına aldı bu evlilik için. Aşk huzur olan yuvasında belki bı umut yanılıyorum demek istiyor. Eşinin telefonundaki mesaj şu şekilde.
Siparişiniz neydi beyefendi?
4 Bira
Hangi otel xxx otel
Oda No 201
Başka bir isteğiniz varmı?
Hayır teşekkürler.
Mesajlar bu şekilde ekran görüntüsünde gördüm bende.
Eşine sormadı henüz yani yanlız gittim yanımda kimse yoktu dese nasıl emin olacak
Herhangi bir mesaj yada şüpheli bir durum olmamış. Yanlız mı değil mi nasıl anlaşılır? Yalan söylediği ortaya çıkar mı ? Böyle bir durumda nasıl bir yol izlenmeli. Adam diyecek gizli bişey olsaydı silerdim mesajı ee peki otel odasına neden bira söyler bı insan bu normal birşey mi?
Yorumlarınız çok önemli üç gün oldu uyku uyuyamıyorum neyin var diye soruyor geçiştiriyorum en son kuzenime kalmaya geldim yoksa sütüm gidecek üzüntüden evde durup fikir verin lütfen 😔
Neden 2 bira? Bunu sorabilir kuzeniniz.

Valla geçmiş olsun pekte açıklanabilecek bir olay değil. İlla içmek istiyorsa bir bara giderdi neden otel? Çok üzücü bir durum 😕
Ya zaten biz hafta sonları bir arada otururduk onlarda bizde çok düzgün bir adam derdim herkesin işine koşar karısıyla ilgili aklım almıyor gerçekten. Kuzenim doğumdan çıkana kadar kapı önünde çocuk gibi ağlamıştı 😔

Bu olay kuzeninizin başından mı geçiyor? O aldatılıyorsa sizin sütünüz neden kesiliyor? Bir kuzen diyorsunuz, bir ben diyorsunuz.
Konunun sonunda kuzenimden bahsettim aslında 6 aylık bebeği olup emziren o benim sütüm yokki kesilsin. Karışık yazılmış kusura bakmayın, eşi neyin var diye sorunca stres yapıyor o yüzden o bizde kalmaya gelmişti çoğu yorumlara kendisi cevap yazmıştı o yüzden öyle geçti size.

Yaw ne biçim olay kimin başına geldiği belli değil beynim yandı konuyu çözecem diye. Aradan 3 gün geçmiş nasıl hâlâ delil yok elinde.
Adana telefonu yuttururum yaa 🙄

Ya zaten biz hafta sonları bir arada otururduk onlarda bizde çok düzgün bir adam derdim herkesin işine koşar karısıyla ilgili aklım almıyor gerçekten. Kuzenim doğumdan çıkana kadar kapı önünde çocuk gibi ağlamıştı 😔
Allah kimseyi şeytana uydurmasın. Öyle mülayimlerden ihanet eden pislikler cıkıyor ki şok olursunuz. Avukatınız maddi manevi tazminat talep etsin kredi çeker öder. Belliki nafakadan cok birşey çıkmayacak

Yaw ne biçim olay kimin başına geldiği belli değil beynim yandı konuyu çözecem diye. Aradan 3 gün geçmiş nasıl hâlâ delil yok elinde.
Adana telefonu yuttururum yaa 🙄
3 gündür bakıyor muş telefonuna da mesaj dışında hiçbir şey yok. Bu akşam eve geçip yüzleşeceğim eşimle diyor otele kiminle gittin beni oraya götürüp o tarihte kiminle kalmışsın çıkacak ortaya dedi. Otel geçmiş tarihle ilgili bilgi verir mi peki?

Peki otel bilgi verir mi kiminle kalmış diye?
Kaldığı otelle anlaşma yapabilir eşimi geriricem su kisiyle kaldıgimi söyleyin biz gelince diyebilir gibi geldi .
Ne olursa olsun kalması çok saçma değil mi öğlen vakti?
Normal bı durum değil otelde kalması .

X