Eşiniz,sevgiliniz,nişanlınız ne kadar sürpriz yapar?

ben yaptım birkaç kere karşılığında yapıyor ama sanki hiç düşünülmemiş gibi iyice sinir oluyorum ben de yapmıyorum artık
Takılma ablacım evlenince belki özel süprizler yapar şimdi durumdan ötürü süpriz kategorisi dardır belki o özel süprizleri daha rahat yapabilen bi adam???

İnsta’dakiler göstermelik yaaa çok kanma onlara bide nereyi boyarsın kötü gözüken duvarı kabarmış rutubet almış yeri dimi işte onlarda kötü yönlerini kamafule etmek için göz boyuyolar boş ver seni ağlatmasın en önemlisi aldatmasın amaaann vardın süprizde yapmasın
haklısın ne güzel söylemişsin de işte beklenti olmucak 2019'da diyorum gene aynıyım

Takılma ablacım evlenince belki özel süprizler yapar şimdi durumdan ötürü süpriz kategorisi dardır belki o özel süprizleri daha rahat yapabilen bi adam???
öyle diyor ben kendi evimizde yapmak istiyorum özel şeyler diyor da bakalım o da geleceğe atıyor gibi

Ya dert yok kendime dert mi arıyorum bilmiyorum
Ama nişanlım sürpriz özürlü
hiç süpriz yapmaz
iş yerime çiçek göndermek dışında yani
aynı işte aynı servisteyiz hafta sonları da beraberiz diye mi böyle alıyor
aldığı hediyeleri de beğenmem, hediye almayı da bilmez
daha önce kimseye hediye almamış anlamazmış bu işlerden, elinden bu kadar geliyormuş
mesela markete sigara almaya girdi, bana sen de bir şey ister misin diye sorar sorma diyorum
ben evet şu diyemem gene soruyor ben de yok diyorum en basit bir çikolata al mutlu et yani
tamam onlara gidince bulaşık yıkatmaz kendi yıkar,çayı koyar,türk kahvemi yapar
ama sürprizden anlamıyor
bir de bazen susuyor,her zaman enerjik değil
mesela sabahtan çıktık akşam döndük o arada her zaman enerjik değil,bazen dalıyor suratı düşüyor
anlamıyorum,sıkılıyo musun diyorum yo çok mutluyum diyor e neden böyle yapıyor.
bazen de ben bir şey anlatırken etrafta bir motor ya da beğendiği araba geçsin ona çeviriyor kafasını
sinir oluyorum ya ben bir şey anlatıyorum
sen de yapıyorsun ama kendini görmüyorsun,göz bu istemsiz bakıyor insan diyor
sen şimdi böylesin evlendikten sonra hiç yapmazsın diyorum,ben neysem oyum sana oynamıyorum
şimdi gözünü boyayıp evlendikten sonra normale dönsem daha mı iyi diyor
siz de durumlar nasıl her buluşmanızda sürpriz olur mu ya da genellikle hediye falan ?

Daha geçenlerde güzel bi doğum günü süprizi yaptı eşim :) çok mutlu oldum

hiç süpriz yapmaz
daha önce kimseye hediye almamış anlamazmış bu işlerden, elinden bu kadar geliyormuş
mesela markete sigara almaya girdi, bana sen de bir şey ister misin diye sorar sorma diyorum
ben evet şu diyemem gene soruyor ben de yok diyorum en basit bir çikolata al mutlu et yani
ama sürprizden anlamıyor
mesela sabahtan çıktık akşam döndük o arada her zaman enerjik değil,bazen dalıyor suratı düşüyor
bazen de ben bir şey anlatırken etrafta bir motor ya da beğendiği araba geçsin ona çeviriyor kafasını
sen şimdi böylesin evlendikten sonra hiç yapmazsın diyorum,ben neysem oyum sana oynamıyorum
siz de durumlar nasıl her buluşmanızda sürpriz olur mu ya da genellikle hediye falan ?

Adam haklı ama. Kendisi neyse o. Değişemez ki.

hiç süpriz yapmaz
ama sürprizden anlamıyor
Nişanlı iken sürekli yapardı
Evlenince ilk 2-3 sene arada
5 senelik evliyim suanda sürpriz değil de benim sevineceğim bazı seyleri yapıyor

öyle diyor ben kendi evimizde yapmak istiyorum özel şeyler diyor da bakalım o da geleceğe atıyor gibi
Zannetmem bak benim eşim tam bi öküzdür hiç öyle güzel söz bi süpriz beklemezsin ama oda nişanlıyken yapardı ufak şeyler abartı değil çiçek miçek işte dün yaşadığımı söyliyim çok basit ama inan beklenti olmayınca okadar özel oluyoki :KK66:
Dün kar yağdı heryer benbeyaz bi arabanın kaputuna kocaman kadınım yazmış bana resmini çekip yollamış okadar hoşuma gittiki dicen ne var bunda ama bana yetti ben onun kadınıyım bunu hissettirdi birkez daha anlatabildimmü :KK66:

Benimde erkek arkadaşım ilk zamanlar çok süpriz yapardı. Hep beni şaşırtırdı. Şuan 4. Yılımızdayız ben şıkıştırırsam yapıyor baZen:) ondan beklemeyip ben yaptım hep süpriz hediye falan baktım onda bitmiş şey Yok bende yapmamaya başladım önceden süpriz yapardın şimdi niye yapmıyorsun diye o sordu üstelik bana:) şimdi ikimide işten güçten vakit bulamıyoruz. Küçük tatlı mesajlar yetiyor. Nişanlınızın dediği gibi beklentiyi düşürmek Laz'ım.

Zannetmem bak benim eşim tam bi öküzdür hiç öyle güzel söz bi süpriz beklemezsin ama oda nişanlıyken yapardı ufak şeyler abartı değil çiçek miçek işte dün yaşadığımı söyliyim çok basit ama inan beklenti olmayınca okadar özel oluyoki :KK66:
Dün kar yağdı heryer benbeyaz bi arabanın kaputuna kocaman kadınım yazmış bana resmini çekip yollamış okadar hoşuma gittiki dicen ne var bunda ama bana yetti ben onun kadınıyım bunu hissettirdi birkez daha anlatabildimmü :KK66:
evet o da yazar böyle demiri eritip bana gönderir de işte ben daha başka şeyler bekliyorum sanırım

Hep diyorum bu çocuğun ömrünü yiyeceksin sen..
Canın çikolata istediyse ya kendin "al" diyeceksin ya da girip kendin alacaksın.

Ben de eşimle aynı şirkette çalışıyorum o da çiçek göndertmek dışında sürpriz yapamaz pek.
Sadece ilk yıldönümümüzde pankart bastırıp eve sermiş mumlarla süslemişti. Yine ilk yılımızda doğumgünümde ailemi arkadaşlarımızı eve toplamıştı.
Ondan sonra bitti zaten. Bir tek çiçek, kolye ve pasta siparişi gibi şeyler kaldı :)

Siz daha sevgilisiniz aynı şirkette çalışıp evli olunca sürpriz yapmak da zor. Herhangi bir bahaneyle yapacağın izinden anlaşılıyor zaten hazırlık yaptığın.
Bazen 1-2 günlük kaçamak planları yapsın isterim ama o da benden bekliyor..

O yapmıyorsa sen yap madem. Belki göre göre alışır..

Valla ben senin nisanlini baya sürprizli goruyorum.
özel günlerde kadınlar gününde gibi gibi ama bu sürpriz değilki
yağmur yağınca çiçek göndermişliği
acıktım deyince kapıya yemek bırakıp gitmişliği de var gerçi hakkını yemiyim

Hep diyorum bu çocuğun ömrünü yiyeceksin sen..
Canın çikolata istediyse ya kendin "al" diyeceksin ya da girip kendin alacaksın.

Ben de eşimle aynı şirkette çalışıyorum o da çiçek göndertmek dışında sürpriz yapamaz pek.
Sadece ilk yıldönümümüzde pankart bastırıp eve sermiş mumlarla süslemişti. Yine ilk yılımızda doğumgünümde ailemi arkadaşlarımızı eve toplamıştı.
Ondan sonra bitti zaten. Bir tek çiçek, kolye ve pasta siparişi gibi şeyler kaldı :)

Siz daha sevgilisiniz aynı şirkette çalışıp evli olunca sürpriz yapmak da zor. Herhangi bir bahaneyle yapacağın izinden anlaşılıyor zaten hazırlık yaptığın.
Bazen 1-2 günlük kaçamak planları yapsın isterim ama o da benden bekliyor..

O yapmıyorsa sen yap madem. Belki göre göre alışır..
gezi planları yapar gezeriz de sürekli ama işte

özel günlerde kadınlar gününde gibi gibi ama bu sürpriz değilki
yağmur yağınca çiçek göndermişliği
acıktım deyince kapıya yemek bırakıp gitmişliği de var gerçi hakkını yemiyim
Instegrama dizilere özenip te bunu dert etmek cok yanlış...
Bakin nasil da yapmış kendiniz diyorsunuz
.hep fazlasini beklemekte tuhaf

Benim eşim bana her gün sürpriz yapar. 12 yıllık evliyiz, daha bir gün sürpriz yapmadığını bilmem. Nerden buluyor bu kadar sürprizi anlamıyorum. Sevgiliyken günde en az iki sürpriz yapardı. Bir de yanımdayken her zaman enerjik, mutlu, güler yüzlü, sürekli beni güldürür. Canım benim. Sizinki gibi nişanlıları falan duyunca şaşırıyorum valla.
:KK70::KK70::KK53: Harikasınız valla

X