Eşiniz,sevgiliniz,nişanlınız ne kadar sürpriz yapar?

Sana zamanında büyük büyük sözler vermiş.
Sende hep daha fazlasını istemiş hiç yetinememişsin.
İkinizde yeterince olgun mu değilsiniz, yoksa gerçek sevgi mi değil aranızda ki bilemiyorum.
Ama sonunuz pek parlak gelmiyor malesef
bunu düzeltmek istiyorum,o eskisi gibi olsun istiyorum olmuyor

bunu düzeltmek istiyorum,o eskisi gibi olsun istiyorum olmuyor
Olmayacak canım anla artik. Bak burda ki ablaların destan yazmışlar sana.
Olsa da senin zorlamalarınla bikaç gün daha senin istediğin gibi olur ama sonra yine aynı olacak.
Çok tatlısın ve kibarsın, ama canım beklentilerin çok fazla, bu da seni insanların gözünde şımarık yapıyor.

harbi ben de merak ettim hani mesela bizim eve gelsin haberim olmasın odama kıyafet değiştirmeye giderken onu içeride balonlarla falan göreyim, aniden dışarıda gezerken karşıma bizimle ilgili bir şeyler çıksın pankart olur fotoğraf olur ya da biranda onunla yürürken yanımızda enstrüman çalan biri belirsin dans edelim falan
Hmm valla bunları yapan kimseyi görmedim sadece arkadaşımın eşi evlenme teklif ederken odaya balon koymuştu o kadar.

Ya eskiden her türlü tribime katlanan adam şimdi en ufak tripte ofluyor sinir olmaya başladım iyiden iyiye
Hep onun özelliklerini eleştiriyorsun. Onu değiştirmeye çalışıyorsun.
Sen onun için kendini değiştirmeyi düşündün mü? Çünkü burdan yazdıklarına bakarak gördüğüm tek şey piremses sendromlu birisi.

Hep onun özelliklerini eleştiriyorsun. Onu değiştirmeye çalışıyorsun.
Sen onun için kendini değiştirmeyi düşündün mü? Çünkü burdan yazdıklarına bakarak gördüğüm tek şey piremses sendromlu birisi.
Ben değiştim ama eskiden telefonlarına bakmazdım kızınca mesajlarını görüldü yapıp bırakırdım ama şimdi açmadığım telefonu olmaz her mesajına cevap veriyorum alttan almazdım artık alttan alıyorum

Ben değiştim ama eskiden telefonlarına bakmazdım kızınca mesajlarını görüldü yapıp bırakırdım ama şimdi açmadığım telefonu olmaz her mesajına cevap veriyorum alttan almazdım artık alttan alıyorum
Zorlama bence adami sevmiyorsun kendi hayal dünyanda bir kalıp yaratmışsın onu seviyorsun.oda bu hayale uymadığı için sürekli şikayet halindesin.
Ayrıl bence sen bu adamdan.oda kurtulsun sende

Zorlama bence adami sevmiyorsun kendi hayal dünyanda bir kalıp yaratmışsın onu seviyorsun.oda bu hayale uymadığı için sürekli şikayet halindesin.
Ayrıl bence sen bu adamdan.oda kurtulsun sende
keşke hiç aşık olmasaydım dediğin ne kolay olurdu

çok yapar. ama ben de ona çok yaparım.

ama nişanlınız haklı gerçekten kişiliği buysa yapacak hiçbir şey yok bazı insanlar anlamıyor bu işten. evlilikten sonra bu yuzunu gorseniz daha sinir bozucu olurdu.

keşke hiç aşık olmasaydım dediğin ne kolay olurdu
Dedim iste aşık filan değilsin.Sadece sürekli olarak senin isteklerini gerçekleştirmesini beklediğin biri o.
Gerçekten aşık olsaydın bunları sorun haline getirmez adami olduğu gibi kabul ederdin.
Ayrıl biran önce o adamın da mutlu olmaya hakkı var,onu seven biri ile olsun.

Dedim iste aşık filan değilsin.Sadece sürekli olarak senin isteklerini gerçekleştirmesini beklediğin biri o.
Gerçekten aşık olsaydın bunları sorun haline getirmez adami olduğu gibi kabul ederdin.
Ayrıl biran önce o adamın da mutlu olmaya hakkı var,onu seven biri ile olsun.
onu ben seviyorum

Şimdiden ağır konuşursam kusuruma bakmayın ama
Sırf başlık için girdim. Bizim eşimizin,sevgilimizin,nişanlımızın süpriz yapması yada yapmaması sizin ilişkinizi etkileyecekse siz evlenmeyin lütfen.
Sonunu şimdiden görebiliyorum.
Sürekli artacak istekler, şu şunu yapmış sen niye yapmıyosun, bu böyle yapmış sen neden böylesin gibi adama dünyayı dar edeceksin belli.
Her insan şahsına münhasırdır. Önce bunu idrak etmen gerek bence. Yani insanız isteklerimizin sonu yokta adamın modeli buysa ya sürücen bu şekilde yada yenisini alıcan bu kadar.

ya ne bileyim dizilerde var tabi de instagramda da çok görüyorum hep sürpriz yapıyorlarr

Sosyal medyanın zararları....

Herkesin karakteri farklıdır. Nişanlınızı böyle kabullenin ya da vazgeçin, çocuğa da yazık.

Ayrıca tavsiyem sosyal medyada gördüğünüz hayatların pembeliğine inanmayın.

organizasyonlarda iyiyimdir ancak hediyeye gelince anca sevgilimle doğum günlerimizde hediye alınır. onun dışında bi kere seyiyorum diye kalpli balonla sevdiğim çiçeklerden almıştı bende odunluk edip buna para mı verdin demiştim :)) o gün bugündür almıyor :)) dertte etmiyorum bende almıyorum çünkü. bence birbirinize iyi gelmeniz en büyük hediye

Mesela ben bugun esim aksam 5’e kadar uyur diye dusunurken, aksam 4 te uyandi. Cok surpriz oldu bana. Sevindim bir saat daha gecircez diye :KK70:

Saka bir yana, surprizden kastiniz nedir? Verdigi hediyeleri begenmiyormussunuz. Is yerinize cicek gonderiyormus. Markete giderken birsey ister misin diye soruyormus. Daha ne yapsin? Sasirt beni de gonder markete eger sana bisi almasini istiyorsan

Mesela ben bugun esim aksam 5’e kadar uyur diye dusunurken, aksam 4 te uyandi. Cok surpriz oldu bana. Sevindim bir saat daha gecircez diye :KK70:

Saka bir yana, surprizden kastiniz nedir? Verdigi hediyeleri begenmiyormussunuz. Is yerinize cicek gonderiyormus. Markete giderken birsey ister misin diye soruyormus. Daha ne yapsin? Sasirt beni de gonder markete eger sana bisi almasini istiyorsan
Çok tatlısınız

X