Eşiniz,sevgiliniz,nişanlınız ne kadar sürpriz yapar?

usuyenprenses

Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2014
5.333
3.990
Ya dert yok kendime dert mi arıyorum bilmiyorum
Ama nişanlım sürpriz özürlü
hiç süpriz yapmaz
iş yerime çiçek göndermek dışında yani
aynı işte aynı servisteyiz hafta sonları da beraberiz diye mi böyle alıyor
aldığı hediyeleri de beğenmem, hediye almayı da bilmez
daha önce kimseye hediye almamış anlamazmış bu işlerden, elinden bu kadar geliyormuş
mesela markete sigara almaya girdi, bana sen de bir şey ister misin diye sorar sorma diyorum
ben evet şu diyemem gene soruyor ben de yok diyorum en basit bir çikolata al mutlu et yani
tamam onlara gidince bulaşık yıkatmaz kendi yıkar,çayı koyar,türk kahvemi yapar
ama sürprizden anlamıyor
bir de bazen susuyor,her zaman enerjik değil
mesela sabahtan çıktık akşam döndük o arada her zaman enerjik değil,bazen dalıyor suratı düşüyor
anlamıyorum,sıkılıyo musun diyorum yo çok mutluyum diyor e neden böyle yapıyor.
bazen de ben bir şey anlatırken etrafta bir motor ya da beğendiği araba geçsin ona çeviriyor kafasını
sinir oluyorum ya ben bir şey anlatıyorum
sen de yapıyorsun ama kendini görmüyorsun,göz bu istemsiz bakıyor insan diyor
sen şimdi böylesin evlendikten sonra hiç yapmazsın diyorum,ben neysem oyum sana oynamıyorum
şimdi gözünü boyayıp evlendikten sonra normale dönsem daha mı iyi diyor
siz de durumlar nasıl her buluşmanızda sürpriz olur mu ya da genellikle hediye falan ?

Adam böyleymiş, kabul edip evlenme kararı almışsınız. Değiştirmeye çalışırsanız ancak dertlenip bir de aranızı bozarsınız. Bir kere konuşup talebinizi söyleyin yeter.
Markete girerken sorması bence iyi bir şey, sizi düşünüyor demek.
Benim eşim de pek sürpriz yapmaz. Ben çok eksikliğini hissetmiyorum.

bana diyor çok beklenti içindesin beklenti insanı mutsuz eder tamam diyor yapıyor sonra gene aynı of sıkıldım ama çokta seviyorum

beklentinizi düşürün bence
ben sevgilinizde bir kusur göremedim ortada bir sorunda yok.
öyle sürprizler filan dizilerde filmlerde oluyor gerçek hayatla ilgisi yok yani.
adam sonuçta işyerinize çiçek gönderiyor. yardımda ediyormuş ee onu yapmayanlarda var.
ben neysem oyum sana oynamıyorum
şimdi gözünü boyayıp evlendikten sonra normale dönsem daha mı iyi diyor

sevgilinizin bu cümlesini çok takdir ettim. keşke her erkek dürüst olsa bence kaçırmayın bu adamı. sizin isteklerinize göre bir erkek tr de yok.

Şöyle düşün markette bişey istiyomusun diye sormasını istemiyosun neden? Çünkü söyleyemiyosun değişemzsin dimi işte oda değişemez ama yinede taktir ettim nişanlını anlamadığı beceremediği halde yinede bişeyler yapmaya çalışıyo ama emin ol evlenince bunlarda kalmıcak kocalar (istisnalar kaideyi bozmaz) öyle süprizler yapmıyo malesef o filimlerde malesef azcık örnek alsalarya
Neyse bunu boş yere kendine dert etme başka kusuru yoksa buda nazar olsun mutluluklar

ama instagramda çok vaaarr

ya ne bileyim dizilerde var tabi de instagramda da çok görüyorum hep sürpriz yapıyorlarr

aynen bırak akışında kalsın.. susmayı dene.. söylenecek ne varsa beklentine karşı sölemişsin.. daha da bişi deme.. huylu huyundan vazgeçmez..yedisinde ne ise yetmişinde de odur.
anın tadını çıkar.. çok fazla takıntı hale getirirsen yıpratırsın ilişkinizi.
senin düşüncelerin o senin gibi düşünmek ya da davranmak zorunda değil ki..
seviyorsan sessizlik sukutluk her zman kazandırır

Benim eşim bana her gün sürpriz yapar. 12 yıllık evliyiz, daha bir gün sürpriz yapmadığını bilmem. Nerden buluyor bu kadar sürprizi anlamıyorum. Sevgiliyken günde en az iki sürpriz yapardı. Bir de yanımdayken her zaman enerjik, mutlu, güler yüzlü, sürekli beni güldürür. Canım benim. Sizinki gibi nişanlıları falan duyunca şaşırıyorum valla.

Size odaklanmasını istiyorsanız
Kendinize alıştırın.
Birşey istermisin diye sorduğunda direm söyleyin
Gitmek almak yapmak istediginiz herşeyi belirtin yaptıgı zaman mutlu olacaksınız
İlla süpriz şart mı?
Evlendiğiniz zaman arayıp birşey lazım mı dediginde söyleyeceginiz günleri düşünün.

dalga geçmiyorsunuz umarım

ama instagramda çok vaaarr
onların gerçek olduğunu mu düşünüyorsun hepsi rol bana çok sahte geliyorlar
ınstagramda çok mutlyuz pozları veren çiftler aslında hiçte öyle gözüktüğü gibi değil maalesef .
onlara bakarsanız çok mutsuz olursunuz kafaya takarsınız benden söylemesi

Tek derdiniz bu olsun güzelim
Bi değişiklik yap süprizleri sen yap belki alışkın değil ya zamanla alışır odabyapar sen yapabilirmisin
ben yaptım birkaç kere karşılığında yapıyor ama sanki hiç düşünülmemiş gibi iyice sinir oluyorum ben de yapmıyorum artık

ya ne bileyim dizilerde var tabi de instagramda da çok görüyorum hep sürpriz yapıyorlarr
İnsta’dakiler göstermelik yaaa çok kanma onlara bide nereyi boyarsın kötü gözüken duvarı kabarmış rutubet almış yeri dimi işte onlarda kötü yönlerini kamafule etmek için göz boyuyolar boş ver seni ağlatmasın en önemlisi aldatmasın amaaann vardın süprizde yapmasın

ama benim huyum bu asla söyleyemiyorum kendi anlasın ben söylemeden yapsın istiyorum o da olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…