Eşiniz gün içinde sizi arar mı ?

Aslında bende sizin gibi düşünüyorum benim ki muhabbet amaçlı değil hani sonuçta evde tekim bi mesaj veya 2 dklık arama olabilir yoklama gibi düşünün
Evde tekim diyip duruyorsunuz da biz de evde sürüyle yaşamıyoruz evlenip barklanacak bilince eriştiysek akşama kadar da kendi evimizde yalnız yaşamımızı idame ettirebiliriz değil mi? Kurtlar kapmaz yani….
Eşim gün içinde ben evde yalnızım diye arasa yoklasa ben kıt mıyım beceriksiz miyim hayırdır derim

Dostum sen niye bu kadar sertsin? :olamaz: Hemen her konuya pata küte giriyorsun. Biraz sakinnn .. 😊
Evde tekim kocam yoklamıyor nedir ya arkadaşım, bak küçücük çocuğum anam babam evde yalnız bırakıp yoklamıyor değil yani evli barklı koskoca kadınım yalnızım gün içinde diye kocam yoklamıyor nedir ya
Adama demezler mi sen yoklanacak denetlenecek ne yaşıyorsun diye

Degisiyor bizde.Konusma olmaz tenefüslerimiz cakisiyor.Ama mesajlasma olur.Kimi gun whatsappta geyik yapariz bir haber linki paylasip kimi gün sabah evden cikistan ogleden sonra eve gelene kadar hic mesajlasmayiz.Sevgiliyken canini yerdim adamin surekli iletisimde olalim diye.Saat basi mesaj atardi napiyosun diye.Nasil bir kafadaymisim diyorum 😃

Eleştirmek için sormuyorum yalnızca bu şekilde emir kipiyle konuşması sizi rahatsız etmiyor mu diye merak ettim. Böyle konuşan bir insana tahammül edemezdim ben.
Yok kız direkt böyle emir verir gibi söylemiyor tabiki ben de gelemem öyle şeylere. Uzun uzadıya anlatmak yerine konulmanın içeriğini kısa şekilde yazdım.

Ben aramam. Eşim genelde eve gelirken bi şey lazım mı diye arar o ara naptın falan diye özet konuşma geçer eve gelince devam ederiz.

Öğlen mutlaka bir kez arar halimi hatrımı sorar, çocuğu sorar, kahvaltını güzel yaptın mı diye sorar. Bu hergün böyle rutin bir konuşmadır asla şaşmaz. Müsait olursa yada dışarıdaysa akşam üzeri falanda arar onda biraz daha uzun konuşur bişeyler anlatır ben de anlatırım vs. Sonra iş çıkışında arar o zaman da biraz konuşuruz. Gün içinde yoğun olup arayamadığında veya iş çıkışı bi sebepten arayamadığında (bi sebep olması lazım sebepsiz kabul edemem bunu😂) ben ararım beni unuttun diye 😂 böle bi durum bizimkisi. Ama tabi ben yaşadığım şehirde yalnızım kimsem yok. Çok sıkılıyorum ondan belkide bu aranma konusunda taktığım bilemiyorum.

Eşim beni gün içinde bişey olmadıkça aramaz.Ben aradığımda da yoğun olduğunu söyler uzatmaz He zaten konuşcak pek bişey yok ama insan bi haberdar olsa güzel olur sonuçta yalnızım ben evde çevremde de kimse yok.Mesaj atma huyu da yoktur.. sizin eşiniz nasıl gün içinde iletişim halinde olur musunuz ?
Hayır ama gerekli bir durum olursa mesajlasiriz.

Gün içinde çoğu zaman 1 kerede olsa arar napiyosun diye eğer çok mutlu old.veya olmadığı iş ile alakalı bi konu olursa anlatmak için yine arar.En azından günde bi kerede olsa aranması taraftarıyım .

Nasıl olsa akşam görüşeceğizdir, neden arasındır?

İşyerimde çalıştığım kişiler çoğunlukla erkek ve dip dibe çalışıyoruz. Önemli bir konu olmadığı sürece aradıklarına çok nadir şahit olmuşumdur.

Ben de aynı şekilde eşimi gün içerisinde acil bir şey olmadıkça aramam, aradıysam da eşim önemli bir şey olduğunu bilir ve o telefonu muhakkak açar.

Misal eşin iş yerine çiçek göndermesi de bana biraz Show geliyor, nasıl olsa akşam görüşeceksiniz al eline buketini sürprizini aracı koymadan kendin yap. Ama yok illa bir gösteriş merakı🤷🏻‍♀️

Biz de yıllardır araşmayız, ama zaten sürekli whatsappdan yazışıyoruz..
Eşim gecen hafta aradı, hayrolsun diye açtım telefonu endişeyle. Önemli birşey olmasa aramaz yazardi diye yüreğim ağzıma geldi çünkü..Öylesine aradım, eksik kalsın, pisman ettin dedi kapattı..🙂

Evde tekim kocam yoklamıyor nedir ya arkadaşım, bak küçücük çocuğum anam babam evde yalnız bırakıp yoklamıyor değil yani evli barklı koskoca kadınım yalnızım gün içinde diye kocam yoklamıyor nedir ya
Adama demezler mi sen yoklanacak denetlenecek ne yaşıyorsun diye
Elbette fikrini dile getir, saçma bulduysan söyle vb ama dikkatimi çekiyor son zamanlarda, üslubun çok sert. Yoksa sana fikrin yanlış demiyorum ki haddime de değil. Herkesin fikri farklıdır. Ama hani biraz daha sakince dile getir , çünkü cidden dışarıdan bakınca çok sert ve agresif görünüyor, ortamı geriyor 😊

Arkadaşça, naçizane fikrimi belirtmek istedim. Sana ne de diyebilirsin tabi 😊

Elbette fikrini dile getir, saçma bulduysan söyle vb ama dikkatimi çekiyor son zamanlarda, üslubun çok sert. Yoksa sana fikrin yanlış demiyorum ki haddime de değil. Herkesin fikri farklıdır. Ama hani biraz daha sakince dile getir , çünkü cidden dışarıdan bakınca çok sert ve agresif görünüyor, ortamı geriyor 😊

Arkadaşça, naçizane fikrimi belirtmek istedim. Sana ne de diyebilirsin tabi 😊
Estağfirullah tabiki demem öyle birşey
Dışarıdan bakınca öyle algılanıyor olabilir ama dediğin gibi dışarıdan bakınca, hiç sert yada agresif değilim

Eşim beni gün içinde bişey olmadıkça aramaz.Ben aradığımda da yoğun olduğunu söyler uzatmaz He zaten konuşcak pek bişey yok ama insan bi haberdar olsa güzel olur sonuçta yalnızım ben evde çevremde de kimse yok.Mesaj atma huyu da yoktur.. sizin eşiniz nasıl gün içinde iletişim halinde olur musunuz ?
Beni değil oğlunu özlediği için arar🥶

Bir kez öğle molasında konuşuyoruz genelde. Hiç konuşmadığımız da olur, bir kaç kere konuştuğumuz da. Bunun bir kıstası yok bence. Eşiniz sizi hiç aramıyor diye ilgisiz diyemeyiz. Liseli aşıklar gibi telefon elimizde sürekli sırıtarak yaşasak garip olurdu zaten 🤣

İse varınca vardım diye arar.
Sonra naptınız, kahvaltı yaptınız mı, çocuklar nasıl diye yazar.
Yemeğe çıktığında arar.
Aradalarda yazısırız..
Ben evden çıkarken ararım.
Konuşuyormusuz baya şimdi düşününce 😁

X