Eşiniz gün içinde sizi arar mı ?

Eşim beni gün içinde bişey olmadıkça aramaz.Ben aradığımda da yoğun olduğunu söyler uzatmaz He zaten konuşcak pek bişey yok ama insan bi haberdar olsa güzel olur sonuçta yalnızım ben evde çevremde de kimse yok.Mesaj atma huyu da yoktur.. sizin eşiniz nasıl gün içinde iletişim halinde olur musunuz ?
arar haddinden fazla arar hemde sabah işe benden erken gider bnm mesai saatinde uyanabildin mi naptın diye arar öğlen yemek yedin mi diye arar iş çıkışı çıktın mı diye ara çocuğu aldın mı diye arar eve gelmeden evvel bişey istiyor musun diye arar mesajları söylemiyorum bile ama sonradan çözdüm anası da böle sürekli arar kocamı ne yaptın ne ettin diye o da annesinin ona yaptığını bana yapıyo

ıvır zıvır konuşuruz geyık yaparız ben konu açarım. yoğunsam kısa keserim anlar. o bana cevap yazmazsa meşguldur. sürekli yazışma halindeyiz. geç de olsa yazışmalarda birbirimize cevap veririz. bazen hiç olmaz. küs olmazsak konuşuruz genelde. küstüğümüzde eksikliğini yaşıyorum ama. bazen takılırım ben yazmadan bana yazmazsa hayırdırrr derim.

Eşim beni gün içinde bişey olmadıkça aramaz.Ben aradığımda da yoğun olduğunu söyler uzatmaz He zaten konuşcak pek bişey yok ama insan bi haberdar olsa güzel olur sonuçta yalnızım ben evde çevremde de kimse yok.Mesaj atma huyu da yoktur.. sizin eşiniz nasıl gün içinde iletişim halinde olur musunuz ?
Birsey olmasa bile 2 3 saatte bir sesimizi duyarız birbirimizin yokluğunu hissederim aramasa

en az 3-4 kez arar whatsaptan yazar hamilelikle birlikte daha çok arar oldu ama hamilelik önceside ilgili biriydi hakkını yiyemem.. uzun saatlerce iş ortamında zaten konuşma olmuyor ama naber napıyosn öyle konusuruz

ıvır zıvır konuşuruz geyık yaparız ben konu açarım. yoğunsam kısa keserim anlar. o bana cevap yazmazsa meşguldur. sürekli yazışma halindeyiz. geç de olsa yazışmalarda birbirimize cevap veririz. bazen hiç olmaz. küs olmazsak konuşuruz genelde. küstüğümüzde eksikliğini yaşıyorum ama. bazen takılırım ben yazmadan bana yazmazsa hayırdırrr derim.
kendimi gördümm :)

evli değilim ama sürekli sevgilimle bile konusmam . Her akşam görüştüğümüz için buna gerek duymuyorum ama seviyorum. Bu bir sevgi göstergesi değil bana göre.
Bir arkadasım var iş yerinde telefonla yapısık gezer mesela yemek saatlerinde bile hep tek yemek yer ve o sırada eşiyle konusur sürekli . Onların ilişkisi de böyle . Ben boğulurum mesela . Demem o ki kişiden kişiye değişir.

X