Eşiniz gün içinde sizi arar mı ?

Gün içinde 2-3 kez eşim arar.
Ben genelde bişey olmadıkça aramıyorum zor geliyo
Akşamları çalıştığı için mesajlasiyoruz.
Hafta sonraları iş yoğunluğuna göre 2-3 saatte bir arar.
Ama her gün işten gelirken bişey lazım mı diye arar.

Öğle tatilinde arar napıyorsunuz der hal hatır sorar. İşten çıkrlen de arar bir Şey lazım mı der. Gün içinde sürekli yazar hatta ben yazmazsam merak eder arar Eşimle 10 yıldır tanışıyoruz hep böyle bence bu insanın yapısıyla ilgili bir şey.

Gün içinde arada konuşuruz ama en fazla mesajlaşiriz..

Aslında bende sizin gibi düşünüyorum benim ki muhabbet amaçlı değil hani sonuçta evde tekim bi mesaj veya 2 dklık arama olabilir yoklama gibi düşünün

Neden yoklasın ki eşiniz sizi? Gerçekten anlamadığım için soruyorsunum. Sizin dediğiniz sanki eşim beni kontrol ediyor gibi gelirdi bana

Gün içerisinde ne kadar yoğun olursak olalım birbirimizin iyi olup olmadıgindan emin olmak için ya araşır ya da mesajlaşırız.

Vakit bulunca arar,ben müsait olmam genelde. Eve gelirken arar. Evde misin der,değilsen yanıma gelir. En kötü eve bişey lazım mı der.

Aklina eserse arar. Gun icinde aramasa aksam ustu arar eve bir sey lazim mi geliyorum diye
Ama mesajlasma cok nadir.

Birkaç kez konuşuruz gün içerisinde ama öyle uzun uzadıya değil,akşam gelirken arar birsey lazım mı ben geliyorum diye,onun dışında gün içinde komik videolar atarız birbirimize.

biz mesajlaşırz genelde. mesaji atan da eşim olur. çalışırken telefon gelmesi beni rahatsız ediyo. önemli bisey olmadıkça kimse beni aramaz çalışırken. ben de kimseyi aramam.

esimle aramızda parola gibi telefon çalması. aranıyorsak önemli bisey vardır deyip hemen geri dönüş yaparız. ikimizin işi de telefonla hal hatır sormaya müsait değil.

O benden erken kalktığı için günaydın mesajı atar whatsuptan,ben de cevap verince günün yoğunluğuna göre değişen sıklıkta muhabbetin gerisi geliyor,az veya çok mutlaka haberleşiriz.

İkimizde çalışıyoruz durup dururken msj ve ya arama olmaz.
O an konuşulması gereken bir sey varsa ancak arar mesajlarınız genelde de mesajlaşırız o toplantılarda ben toplantılarda derken arama pek denk gelmiyor bizde

Ben araşmayı gereksiz bulurum. Evdeysem ve gün içinde arıyorsa telefonu noldu canım diye acıyorum işteysem de 3-4 defa arar, nöbette oldugum icin.

Ilk yıllar bunu akıl etmesini beklemekle geçti çünkü birini araması için bir sebebi olmalı esimin Sonra ki yıllar bende ona benzedim ve bu onu rahatsız etti.Son dönemde günde 1- 2 msjlasiyoruz aksam ustu market siparişi için ariyorum.Bence çok kafi

İnstagramdan kedi köpek videolari göndeririz gün içinde. Bir şey konuşulacaksa genelde mesajla konuşulur. Hemen öğrenmem gereken bir şeyse ararım.

Benim ki arar kahvaltı hazırla 15 dk geliyorum yada akşam yemeğe şu saatte gelicem sofra hazır olsun karıcım der. İşi eve yakın olduğundan eve yemeğe geliyor gün içinde de görüşüyoruz zaten
Eleştirmek için sormuyorum yalnızca bu şekilde emir kipiyle konuşması sizi rahatsız etmiyor mu diye merak ettim. Böyle konuşan bir insana tahammül edemezdim ben.

Kendimden örnek verecek olursam eşinizi 7-8 sene kadar hergün düzenli aramanız gerekirki alışsın
Eşimle tartıştığımızıda biliyorum
neden hiç aramıyosun
insan bi mesaj atar
hep ben arayınca hiç umrunda değilmiş gibi hissediyorum falan fistan
Bende hep işi vardır diye aramam halbuki
Şimdi alışkanlık oldu aramazsa arıyorum mesela
Adamın içinden gelmiyorsa alıştırmaya bakın bari

Benim ki öyle

Biz mesajlasiriz sürekli genelde. Komik bişey gördüyse o bana atar yada ben ona güleriz falan. Ama şöyle bişey var çocuklar sağolsun günde 10 kere aradıkları için(hatta bazen görüntülü) onun aramasına gerek kalmaz sadece akşam gelirken bişey lazımmı diye arar, gün içinde aramaz çünkü sürekli iletişim halindeyiz zaten

Aslında bende sizin gibi düşünüyorum benim ki muhabbet amaçlı değil hani sonuçta evde tekim bi mesaj veya 2 dklık arama olabilir yoklama gibi düşünün
Çocuk musunuz yada sakat mısınız yada güvenilmez bir insan mısınız ki sizi arayıp yoklayacak
Kendi evinizde kendi düzeninizde yaşamaya beceremiyor musunuz da adam yoklama çekecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…