eşini annesınden kıskanan varmı?

benmkıde aynısı kız dan farkı yok teyzelerı ve herkesın gözdesı yemek ye sen yıyınce bız doyuyoruz felan sankı kız annesı az hasta olmasın ben olım hıc umrunda değil aynıyız yaaKötü Kazentatlicadiarzu

cnm benım korurlarda sen laf soyleyınce cevapı onlar verır korurlar hemende degılmı ben hemen soyluyorumanne bı koruma oglunu bı cvp verme sen dıye yaaa bazen cok sınır oluyorum ama ne yapcagız ccok dusuyorlar benım anamında ıkı oglu var ama annem dıye soylemıyorum ınanın hıc boyle seylerını gormedım gercı bırazda bende var cok kıskancım benya kımsyele paylasamıyorum esımı

AA CANIM ÖYLE VALLA HİÇ SEVMEM BEN ANA KUZUSU ERKEYİ.ANA KUZUSUYSA ANASININ DİZİNDE OTURSUN EVLİLİĞE BULAŞMASIN YANİ.O KADAR.KIZLAR EĞİTİN BİRAZ KOCALARINIZI.SİZİN AYRI BİR AİLE OLDUĞUNUZU 1. SIRADA GELMENİZ GEREKTİĞİNİ DİLE GETİRİN.BEN ÇOK ŞANSLIYIM O KONUDA EŞİM BANA ÇOK AŞIRI DÜŞKÜN.KAZAYLA KAYINVALİDEM BENİM YANLIŞ ANLAYABİLECEĞİM,ALINACAĞIM BİŞEY SÖYLESE SÖYLEDİĞİNE SÖYLEMİŞİNE PİŞMAN EDER EŞİM.ÇOK KIZAR ANNESİNE O YÜZDEN ÇOK RAHATIM.NE KAYINVALİDE,NE GÖRÜMCE,,,VIZ GELİR.KOCAM SONUNA KADAR HAKKIMI KORUYOR BANA TOZ KONDURMUYOR.
DARISI BAŞINIZA:nazar:

bizim birde kocalarımızda varcanım annelerı dıye kırılcaklar dıye bırsey demıyorlar ıste bızde boyle oldugumuz yerde yıyoruz bırbırmızı gercı benımkı o kadar degıl koruyor yıne ama neyse canım daha da bızlerı korumaları ıcın dua adelım barı yaws

bırak beni başkalarına yada ailesine karşı korumayı, benim haklı olduğumu göre göre yinede suçlusun der. ailesini savunacak ya aklı sıra. kimseye karşıda koruyup kollamaz. ben gelinmişim susacakmışım. gelinsek eşşek değiliz ya.. töbeeee töbeee

ben kıskanırım vallaaaa.....eşimin ailesi eşime sanki daha küçük bebekmiş gibi davranırlar....benim onların yanındaki varlığım eşim tarafındanda onun ailesi tarafındanda unutulur zaten....ben hiç yokmuşum gibi davranırlar....sadece hizmet gerekirse ben akıllarına gelirim....

ayy yok yok benim kocişim hiç öyle şeyler yapmaz.. annesi çok naz yapar..
ne yapsın oda garibim sözü bana geçiyor.. annesi koskoca kadın yol yordam bilmezse
o ne yapsın.. ama eskisi kadar değil biraz daha toparladı kayınvalidem kendisini..

ayy yok yok benim kocişim hiç öyle şeyler yapmaz.. annesi çok naz yapar..
ne yapsın oda garibim sözü bana geçiyor.. annesi koskoca kadın yol yordam bilmezse
o ne yapsın.. ama eskisi kadar değil biraz daha toparladı kayınvalidem kendisini..

senınkıdemı sureklı hastaydı sureklı benmkı hastada ama bır hadıs var(KISKANÇ İNSAN HERGUN HASTADIR)dıye ne kadar anlamlı deılmı

elin karısına kızına düşkün olacağına annesine düşkün olsun :kahve:
dert mi yani şimdi bu :1closedeyes:

BENCE AiLESİYLEDE BAĞLARI İYİ OLSUN KOPMASIN.
ZATEN BUNA KIZMA KARIŞMA GiBİ BİR YAKLAŞIMIM SÖZ KONUSU OLAMAZ. ( Zarar vermedikleri sürece )
BENİM BİR İNSANDAN BEKLEDİĞİM TEK DAVRANIŞ ŞEKLİ.
DOĞRULARI ve FİKİRLERİ OLSUN ( Eşim dahil )
UNUTMAMAK LAZIM Kİ BİR ÇOCUK KAÇ YAŞINDA OLURSA OLSUN.
ANNESİNİN KUZUSUDUR. ERKEK ya da KIZ FARKETMEZ.
TABİİ Kİ ANNESİNİN YANINDA OLACAK, ONDAN DESTEK ALACAK.

YANİ SONUÇ OLARAK BENİ İHMAL ETMEDİĞİ SÜRECE ANNESİNİN YANINDA OLSUN.
EVLİLİKLERDE AİLELERİN DE VAR OLDUĞU BİLİNMELİ...

SEVGİLER...

ya beni ihmal etmediği ve abartmadığı sürece kıskanmam...ama beni bilen bilir kıskancımdır...gözüme sokarak sevgi gösterileri yaparlarsa bana, işte ozaman canavarlaşabilirim

ben hiç kıskanmam sorun yok benim için.ailesine düşkün insandan zarar gelmez.

Seda Sayan da bunu söyleyip duruyor ama ben hiç katılmıyorum...Ne demek zarar gelmez; ailesinin özellikle de annesinin lafına bakıp eşini ezen,üzen hatta boşanan insanlar o kadar çok ki tanık olmamanız imkansız...Bi insanın annesine düşkün olması ,annesine düşkün olduğunun gösterir sadece, asla başka bi anlam çıkmaz bundan...Annesine düşkünse eşine ve çocuklarına da düşkün olur mantığı çok yanlış...İkisi çok ayrı...

kızlar mantıklı düşünmeye davet ediyorum sizi..
bi arkadaşımız yol yakınken dön demiş ne saçma bi yaklaşım tarzı bu ya...annesine düşkün diye düğüne çeyrek kala ayrılık olurmu.?
bu günün anneleri yarının kayınvalide adaylarıyız...bir insan evladını sevmeyecekte kimi sevecek ya..evladını sevmek koklamak için yer zaman ve mekan hiç farketmez bi anne için....sonra oğluna bu kadar değer veren bi anne mutlaka oğlunun mutluluğu için gelininede aynı değeri verecek....
konuyu açan arkadaşıma soruyorum baban veya annen seni nişanlının yanında öpüp koklamıyolar mı...niaşnlın bunu sorun etse ne hissedersin canım olaya empati yaparak yaklaş....demekki senin nişanlın sevgi dolu bi ortamda büyümüş buna emin olki sana ve çocuklarına sunacağı tek şey sevgidir....
aklınızı başınıza alın kılzar eğer hayatınıza müdahale etmiyorsa sırf oğlunu seviyor diye bundan rahatsız olmak vicdan işi değil....ama eğer sevgiyi kötüye kullanıyorsa oğlunun ona olan sevgisini yani o duygularla size karşı müdahaleler oluyorsa belki ama anne oğul birbirini seviyor diye rahatsızlık duymak onu kıskanmak akıl işi değil yani....
şunuda unutmayın kızlar kadın heryerde var derler büyüklerimiz o olmasa diğeri ama annenin telafisi hiç yoktur...
bir başak anne alternatifi yoktur...dünyayı verseniz başka anne bulamassınız ..
o yüzden kocalarınızıa nişanlılarınızı bu duygularınızı ifade ederken bence dikkatli olun ve dikkatli kelimeleri seçin öptüm hepinizi...a.s.

evet haklısın sana katılmamak ıcten değil çok doğru söyledığın seyler var sadece eş iç güdüsü işte kocayı kımse ıle paylaşmama var fazla sevdıım ıcın kendıme zararı belki ama benm aılem nısanlımın yanında benı çok fazla opüp koklamaz belkide ben alıskın deılım dedıın gıbı onların annesıyle çok deısık dıolağı var bende etkılendım galiba ama kaynanam benm kızımda gelinimde oğlum dıyınce çok uzuldum ve dığer oluna benmkıne olduğu kadar duskun değil bu beenı dusundurdu okadar öptüm seni sağol cnm

BENCE AiLESİYLEDE BAĞLARI İYİ OLSUN KOPMASIN.
ZATEN BUNA KIZMA KARIŞMA GiBİ BİR YAKLAŞIMIM SÖZ KONUSU OLAMAZ. ( Zarar vermedikleri sürece )
BENİM BİR İNSANDAN BEKLEDİĞİM TEK DAVRANIŞ ŞEKLİ.
DOĞRULARI ve FİKİRLERİ OLSUN ( Eşim dahil )
UNUTMAMAK LAZIM Kİ BİR ÇOCUK KAÇ YAŞINDA OLURSA OLSUN.
ANNESİNİN KUZUSUDUR. ERKEK ya da KIZ FARKETMEZ.
TABİİ Kİ ANNESİNİN YANINDA OLACAK, ONDAN DESTEK ALACAK.

YANİ SONUÇ OLARAK BENİ İHMAL ETMEDİĞİ SÜRECE ANNESİNİN YANINDA OLSUN.
EVLİLİKLERDE AİLELERİN DE VAR OLDUĞU BİLİNMELİ...

SEVGİLER...

Altina müsadenle imzami atarim Şeniz
Annesine babasina düskün olsun,benim icin hic sorun degil.. Fakat cikacak olan en ufak sorunda bile objektif olmayi bilecek :1closedeyes:

evet haklısın sana katılmamak ıcten değil çok doğru söyledığın seyler var sadece eş iç güdüsü işte kocayı kımse ıle paylaşmama var fazla sevdıım ıcın kendıme zararı belki ama benm aılem nısanlımın yanında benı çok fazla opüp koklamaz belkide ben alıskın deılım dedıın gıbı onların annesıyle çok deısık dıolağı var bende etkılendım galiba ama kaynanam benm kızımda gelinimde oğlum dıyınce çok uzuldum ve dığer oluna benmkıne olduğu kadar duskun değil bu beenı dusundurdu okadar öptüm seni sağol cnm

bence kendini hiç üzme tatlım aileye değer veren adamdan zarar gelmez sen asıl ailesini tanımayan sevmeyen düşkün olmayan adamdan kork ..
gün olur devran döner aileye önem vermeyen adam bi gün kendi kurduğu ailesinede değer vermeyebilir..
kıymet bilen insan annesininde kıymetini bilir eşi olacak kadınında..annesinin kıymetini bilmeyen biri eşinin kıymetini hiç bilemyecektir..nankör denir onlara..
9 ay karnında büyütmüş gezdirmiş onun her türlü eziyetini çekmiş bi kadına değer vermeyen biri başkasına hiç veremez bu bwnim nacizane fikrim ..
sen bunu takıntı yapma ve sende kayınvalidene sevgiyle yaklaş...eminim çok mutlu olacaksın öptüm canım senia.s.

bu nasıl bir mantıktır ya insan eşini kayınvalidesinden kıskanırmı sen yokken onun hayatında o vardı.kadın çocugunu büyütmek okutup meslek sahibi etmek için o kadar eziyet çeksin sen kıskanclık krizine gir.ben kesinlikle kıskanmam kıskananında mazereti ne olursa olsun anlamam.eşime birşey olsa annem kadar kimin canı yanar.bence aklınıza getirmeyin kıskanclıgı arkadaslarım et tırnaktan ayrılmaz yarın bizlerde kayınvalide olacagız.

haklısın begum kıskanmamak lazım deılmıı ama elimde olmadan ama ınan ısteyerek yapmıyorum su an nısanlıyım bu nasıl yenerım bana yardımcı olurmusun

X