eşimle kavga kıyamet

Gerçekten merak ettim. Evlenmeden önce bu adam böyle olduğunu göstermedi mi size? Berbat bir adam bu. Üzüldüm sizin için

On planda kendisinin olmasını isteyen bir adamla evlisin maalesef bu tarz insanların düzeleceğine pek inancım yok. Çünkü benim abim öyleydi ve ailecek yıllarca bas edemedik olan karısına oldu 3 çocuğu için kadın bosanmadi hep düzelir umuduyla suan 45 yaşında cocuklari universiteye basladi öyle biraz çeki-düzen verdi kendine. Allah yardımcın olsun. Bence güzelce konusun orta noktayı bulmaya çalışın.Çünkü sorunlarınız asilmayack cinsten degil,yada bir aile danismanindan destek alabilirsiniz. Gerekeirse çocuğunuz icin bir sans daha verin kendinize. Ama olmuyorsa da ne kendinizi yıpratmanin bir anlamı yok. Hakkınizda hayırlısı olsun

kızlar yeni gelişmeler oldu size de anlatmak istedim komuyu zaten biliyosunuz küsmüştük.eş kişisinden 2 gündür çıt çıkmıyodu ben de ayni sekilde hic muhatap olmadim soru sorursa cevap veriyodum o kadar.bu sabah bana kendimize bi bahce gibi bisey alalim mi dedi kulübe gibi bisey de yapariz gider orda biraz kafa dagitiriz mangalimizi yakariz ekeriz biceriz falan dedi hangi oarayla alcaz 5-10 milyarla olcak iş degil o dedim biriktiririz dedi neyse baktim yüzü gülüyo falan sonra elimden tuttu sarildi cocugumuzu söyle büyütürüz boyle büyütürüz filan gelecek hayalleri kuruyo neyse ben de bozmadim tekrar ayni konulari acmadim kalbim tamir oldu mi hayir ama en azindan pisman ve gonul almaya calisiyo özür falan dilemedi ben de niye boyle yaptin beni üzdün kirdın falan demedim.koluna baktim baya iyi cırmalamışım yalnız nasil bi patlama yasadiysam.öyle işte.bundan sonrasi icin ne önerirsiniz sizce nasil bi yol izlemeliyim

pat diye yumuşamışsınız ama neyse hayırlısı olsun
bende pek kin tutmam gerçi :)
yavaş yavaş iş yüklemeye başlayın alıştırın
aşırı da üzerine düşmeyin

Anlattığınıza göre,daha özür dilerim diyebilecek kıvamda değil eşiniz.Kendince gönlünüzü almış.Bu tavırlarıda bir nevi özür dileme zaten.Sözlü olarak özür bekliyorsanız beklemeyin.Ya da önce siz koluna verdiğiniz zarar için sözssüz bir özür dileyin isterseniz.Birbirinizin dilinden anlamayı bilerek yaklaşımlarınızı ona göre geliştirirseniz,sorunlarınızı da çözersiniz bence.

Benim eşimde ilk baslarda çok sorunluydu saygısızlığının haddi hesabı yoktu çok yıprattı ailesi, kıskançlığı, işsizliği artık sabrım tükenmişti en son kavgada artık ona tahammül edemeyeceğimi anladım ve gittim baba evine 1 ay boyunca babam evden kovmasına ragmen kaç defa geldi o günden sonra adam olmaya başladı çok şükür bileydim daha önce giderdim :)

Su hareketleri yapan, erkek oldugu icin kendini ustun goren insani 40 li yaslarin uzerinde sandim eskilerde bu tarz kafa yapisi yaygin diye. 25 yasinda bu davranislar cok garip. En enerjik ve mutlu olmak gereken yaslar.

Direk bosan . Düzelmez. Çocuğu zaten vermek zorunda. Kanunlar var ki vermese ne yapacak daha altını temizlemeye adam. O işteyken çok git . Kim tutacak seni.

Ne yolu yahu. Şu adamı affetmişsiniz. Biz ne önerelim ki size.

cocuk naptı o arada
olan cocuklara oluyo yaa ne kadar uzuluyorum onlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…