eşimle kavga kıyamet

beni kaybetmekten korkuyo ancak asla düzelmiyo ben boyle bi erkegim beni böyle kabul edeceksin diyo isine boylesi geloyo saha dogrusu omun hüküm sürdüğü onun kararları aldigi onun isteklerinin oldugu benim isteklerimin de onun oasa gönlüne kaldigi bi hayat/evlilik istiyo.peki ben bu bencillik karsisinda kendimden ne kadar verebilirim?artı neden vereyim?biraz düzelmeye yanaşsa belki bi ihtimal düzelebilir ama zihniyeti bu bi kere bu adamın erkek egemenligi hastasi.ama oyle boyle bi egemenlik de degil ha baya boyle ben onun lafindan cikmicam kendi isteklerim olmicak onun bana cizdigi hayat sinirlari icinde yasicam(ne cizecegini tahmin edersiniz arkadasim olmasini istemiyo tek basima parka dahi gitmemi istemiyo giydigim giysilere bile o karar vermek istiyo)o zaman hic problem cikmazmis iste
Ona söyle o yanlış zamanda fırlamış anasından. Kölelik zihniyeti kalktı adam olucaksan yanındayım, yok ısrarla olmicam diyosan keyfin bilir daha yeni hayata başlama yaşında senin birlikte oturup kafayı yiyemem de önüne bak. Rezile bak oldu köle ariyor paşa

sakin zamanda da soylesem ayni seyle karsilasirim kuzum adamin tabulari var yikamiyo mutfaga girmez cocuga bakmaz bunlar kadin işi.o gider para kazanir her istedigimizi alir bunlar da erkek isi.kadin cocuk bakar ev temizler ama bunlar da isten sayilmaz saygi duyulmaz bunlar basitlestirilir.ulan sen calisip para getirince kocalik babalik görevin bitti mi saniyosun.kaldi ki ben baya tutumlu bi bayanimdir yabi oyle istekleri bitneyen biri olsam yetisemiyo heralde derim.para her zaman kazanilir ya ben bir daha 23 yasinda olmicam benim bebegim bir daha bu kadar kücük ve şirin olmicak ellerini ayaklarini bidaha keşfetmicek sevdigi oyuncagi gorunce heycanlanmicak ben butun bu güzelliklerin keyfine varacagim yerde hayatimiz hır gürle geciyo beyimizin taht kavgasi erkeklik sevdasi yuzunden.ulan ben senden taht falan istemiyorum ki ben bi evlilikte taht istemiyorum.birinin yalniz basina tahtta oturup digerinin de yine yalniz basina onun altinda ezilmesi bana göre evlilik degil ki.sen de orda yalnız kalacaksın e be aptal adam beni kendinden uzaklastirip zirveye yerlestikce orda dostsuz yalniz kalacaksin.kaldi ki sen benim evde oturup cocuk bakisimi kücümseyemezsin ki ben insan yetistiriyorum insan.yepyeni bi zihniyet yepyeni bi bilinc.hersey mama yapip yedirmek degilki ben dunya kadar kitap okuyorum cocugumu iyi yetistirmek icin yuz ifadelerime bile dikkat ediyorum bebeğimle güvenli bi bag kurabilmek icin ilerde ikili iliskilerde sorun yasamamasi icin güvenli baglanmak icin.ahh dusundukce deliriyorum ya butun gün evde bos bos oturuyosun cocuk bakiyosun dedigi an gozumun önünden gitmiyo

O zamanda sizin de istekleriniz olacak. Parayla ilgili ne kadar isteğiniz varsa isteyin. Tutumlu olmak demek isteği olmaması anlamına gelmiyor.

Burada okumuştum , doğruluk payı çok bence ; ". Erkekler para harcayan kadınları seviyor "

Bakın üzerinizde yük var evdesiniz, bebeğiniz var ama size biraz sabır, sakinlik lazım.

Eşinizle tartışmadan yaşadığınız duygu durumunu sakince anlatın. Size yardımcı olmasını. Müşterek hayatı paylaştığınızı tekrar tekrar anlatın. .Adamı yavaş yavaş işleyin..ama sakince ..

Zamanla her şey düzelir böyle gitmez..

Ben para Kazanıyorum , sen evde bir hiçsin diyen bir erkek asla değişmez.

Evet bir erkegin kendi cocugu icin "ben oturup sana cocukmu bakacam" demesi her evlilikte oluyor. Kadin anneligine laf etmesi her evlilikte oluyor :işsiz:

Bu durumlari lütfen hele kadin olarak normallestirmeyin. Bir cocuk babalik yapmayan adam ile ayni evde yasamayi hak etmiyor. Onunda hakki huzurlu bir yuva ve mutlu bir anne.

A annemiolcamben 16 yasindan beri berabersin bu adam ile. O yasta, gelecigin 80 yili gecirecegin adami bulman zaten imkansiz. O yasta iliskiden beklentilerin, herseyin cok farkliydi. Yanlis üstüne yanlis yaptin. Yanlis bir adam ile evlendin ve üstüne cocuk yaptin.

Bosan diyecegim ama bosanmazsin. Zaten herkes sizi biliyor diye evlendin, bu defa el ne der diye yine bosanmazsin. Sana karsi saygisi yok. Pipisi var diye kendini üstün görüyor. Cocuga karsi bile saygi ve sevgisi yok. Benim esim hafta sonlari sabahlari kendisi kalkar kizima bakmak icin, cokta hosuna gider onun ile oynamayi. Kizin banyosunu cogunluk ile esim hal eder mesela. Ben bunu nispet anlaminda anlatmadim.

Esinin yaptiklari normal olmadigini göstermek icin anlattim. Isteklerin normal oldugunu göstermek icin anlattim.
o kadar haklısın ki ne diyebilirim.kılıcı cekip sen ne diyosun kadın agzini topla mi dicem ben buraa çözüm bulmaya geldim ve sen de çok dogru gozlemleyip teşhis yaptin öncelikle teşekkür ederim.evet evlilik sürecim 3 asagi 5 yukari anlattigin gibi.peki bana ne önerirsin ne yapmaliyim bu durumda bi kere bi akilsizlik edip bunca işi aştım başıma bari bundan sonrasini dogru adimlarla yönlendirim

Olabılır sonucta yerı gelıyor bızde eslerımızr psıkolojık sıddette bulunabılıyoruz. Amacım esınızı savunmak kadını asagılamak degıl ama suan burada esınız ıcın soyle boyle dıyor kotu gosterıyorsunuz. 2 gun sonra aslında benımde hatalarım vardı esımle konustuk anlastık dıye konuyu kapatabılıyorsunuz. Eee daha 2 gun ocne kocan kadr kotu bı ınsan yoktu bu dunyada ne ara barıstınz diyesımız gelıyor. Lafım sıze ddgıl ama suan hem duygusal hem ofkelıysenız yanı esınzle guzel seyler dusunurken kotu seylerıde dusunup ofkelenıyorsabız. Bdnce tum bunları nasıl karar alacagınızı yalnız basınıza oturup dusunun. Bırada herkes bısey yazıyor bazen gaza gelıyorz bazen dınlemoyoruz ama sız bızden sonra bırde tek basınıza dusunun olurmu.
dikkate alicam teşekkür ederim evet tabiki akıl süzgecimden gecirmeden karar vermicem

kızlar moralim aşırı bozuk nolur yardım edin kendimi tanıyamıyorum artık bu evlilik beni helak etti :KK43: bilmeyenler için bi ozet geceyim eşimle 7 sene flört doneminden sonra severek evlendik.en basindan beri öyle aman aman deli divane aşk yoktu ama yillarin verdigi aliskanlik mi desem birbirimiz icin yaptigimiz fedakarliklar verdigimiz emekler ve birbirimiz olmadan yapamayisimiz mi desem bizi bi sekilde nikah masasina oturttu.ama gel gör ki oturduguma oturacagima pisman oldum hersey daha da bombok oldu sevgiliyken biraz daha iyiydik.
eşimin genel anlamda öfke kontrolü yok dövmez kırmaz ama hep bagirir hep sinirlidir hemen gerilir surati düşer sabah bi gunaydin gece bi iyi geceler dilemeyi bilmez malak gibi düşer yatar sabah kalkar gene surat asık.dicem ki adamin problemleri var,ama her zaman bi sıkıntın varsa benimle paylaşabilirsin biz hayat arkadasiyiz vs diye hatirlatiyorum bunun disinda zaten ben haric herkesle cok keyifle cok guzel gülüyo şakalasiyo.
ailevi problemleri var ve sorunlu bi gecmisi var ve ben de bunlari atlatmasi icin senelerdir elimden geleni yapiyorum ama 7 senenin sonunda farkettim ki ben onun psikolojisini onun sorunlarini dusunmekten kendimi hep geri plana atmisim ve ne yazik ki yeimde saymisim.henuz 1 bucuk senelik evliyiz esim 25 ben 23 yasindayim 6 aylik da bi bebegim var dün iftarlik hazirliyordum ve bebek surekli agliyodu iftara da cok az zaman vardi bebegin altini sen acarmisin dedim bu birden delirdi "bebegin altini da mi ben acicam hayatta acmam sen kendini ne zannediyosun bütün gün calisip bi de gelip sana cocuk mu bakicam lan dedi"şok oldum.ben de bagirdim kimin cocugu bu senin cocugun degilmi ne var yani alsan gorüyosun isim var bu neyin kibri neyin gururu ben ölsem napacak bu cocuk bakmayacakmisin altini almayacakmisin o senin evladin canin dedim."ben cocugun bezini falan acmam iyice erkek gibi davrnamaya bana hükmetmeye calismaya basladin sen haddini bil yerini bil"falan dedi.bu arada ben orucluydum o degildi.aglaya aglaya sofrayi kurdum orucumu bile acmadim o oturdu yedi gece oldu ben bebek de emzirdigim icin acliktan iyice halsizlestim biseyler yedim uyudum sabah uyandik bana yine laf sokuyo bilmem napiyo benimle bidaha muhatap olma dedim sonra tartisma iyice kizisti beni kiskirttikca kiskirtti agladim gene kimden akil aliyosun alan diyince delirdim sen cok saygisiz bi adamsin hastasin tedavi olman lazim beni de hasta ettin deli ettin dedimhala agliyorum bu benim daha cok ustume geliyo butun gun evde bos bos oturup cocuk bakmaktan seytan seni iyice doldurmus dedi ben de sen beni vasıfsızlastiramazsin 1 gün biraksam bu cocuga bakamazsin cocuk bakmayi evde yatmak mi zannediyosun sen benim anneligime dil uzatacak kapasitede degilsin dedim sen iyice erkek gibi oldun bi biyigin eksik karı dedigin car car konusmaz filan diyo senin gibi cahille daha cok ugrasirim ben yaziklar olsun dedim kalkip ustumu giyip gitmeye hazirlaniyorum ustumu giyip cocugu alip cikicam aileme gidicem(ailem baska sehirde)cocugu vermem dedi sen gel buraya konuscaz dedi cocugu besigine birakti biz koridora dogru itis kakis gittik kendine gel filan dedi ama nasil bagiriyo ben de resmen artik sinir bosalmasi yasadim senden nefret ediyorum dedim omzuna vurdum beni delirttin diyorum agliyorum kolunu çırmalayıp kanatmisim bi yandan itiyorum o da bana elini kaldirdi S***** G** (Defol) dedi ben ciktim evden gittim ama nereye gidicem cocuk evde 10 dk sonra geri dondum cocugumu ver dedim iceri girdim vermedi.vermesi icin ustumu sokdum gitmeyecegime ikna olsun diye cocugu aldim oturdum bu yaptiklarinin hepsini yazdim gitgide gozümden düsüyosun bak koluma ne yaptin bana zarar vermeye ne hakkin var ben sana zarar veriyomuyum dedi senin niyetini biliyorum küsme cikarip baba evine döneceksin dedi.ben de sen bana zarar vermedigini mi zannediyosun halime bak nasil bi insan oldum sinir krizleri geciriyorum senelerdir hic memnun olmadin hic mutlu olmadin saygisizsin sen hep erkeklik yap ben de sessizse sen en iyisini bilirsin beyim pasam dememi bekledin dedim kusura bakma bana haksizlik ve saygisilik yaotigin surece hic bi zaman oyle hurmet gormeyeceksin erkeklik egonu ben oksamicam falan dedim netuce olarak bosanma yoluna girdik birbirimizden aşırı tiksindik ne yapicam bilmiyorum yahu akil verin ben mi cok abartiyorum benim evlilikten beklentim mi fazla karsimda bana saygi duyan herseye bi kup takmayan yersiz yersiz sakalr yapmayan guleryüzlü sakin bi insan ariyorum ama benim esim malesef hem sinirli hem saygisiz hem ortamlarda benim uzerimden surekli mizah yapmaya calisiyo(ben cevap versem o da bisey soyluyo sonra ben sonra o bi bakiyorum insanlar bizi izliyo.yok cevap vermesem devam ettiriyo sululugu daha da abartiyo daha da horozlaniyo)nolur bi sey deyin ben napayim bu adamla tavrim cok mu sert utopyalarda mi yapsiyorum benim istedigim saygiyi bana hicbir erkek gostermezmi abartiyomuyum
Canım sen emzırıosun neden oruc tutuosun.Eşin çok saygısız bunda hemfikiriz.Ama duzelebılırsınız.Biraz daha savret kuzum.Bıraz yanına aılen gelse keske yardım etse sana.

Altını bile değiştirmediği çocuğu nedem vermiyor napacak nasıl bakacakmış.
Hey Allahım yaa.

Çok toy ve yenisiniz. Evliliğe tam olarak alışamamışsınız, güç savaşları veriyorsunuz karşılıklı besbelli.

Boşanmayı dilinize pelesenk etmeyin.
Ya ciddi anlamda bir kez gözdağı verin yalvartın. Ya da sürekli ayrılıktan söz etmeyin.
Karşılıklı konuşun, beklentilerinizi anlatın, bir şekilde 7 yıl sürmüş olan o ilişkiyi nasıl sürdürdüyseniz şimdi de geçinmeye bakın.
benim tavizlerimle malesef.şimdi yine öyle olsun istiyo.aslında bi bakıma ona da haksizlik yaptim iliskinin ilk basinda tam istedigi turden biriydim hicbiseye itiraz etmeyen ensesine vur ekmegini al bi kızdım o da boyle birini istedigi icin evlenmek istedi ama yillar beni de degistidi ve simdi tam tersi kendime haksizlik yapilmasina müsaade etmiyorum ve belki o da icten ice kazıklandıgını hissediyodur çünkü istikrarli bi davraniş sergilemedim onun istedigi gibiyken degismem onu öfkelendiriyo.ama ne yapabilirim ki insanin 16 yasindaki akliyla hayattan beklentisiyle baktigi pencereyle 23 yasindaki hic bir olurmu.kaldi ki ben ondan cok mu sey bekliyorum

o kadar haklısın ki ne diyebilirim.kılıcı cekip sen ne diyosun kadın agzini topla mi dicem ben buraa çözüm bulmaya geldim ve sen de çok dogru gozlemleyip teşhis yaptin öncelikle teşekkür ederim.evet evlilik sürecim 3 asagi 5 yukari anlattigin gibi.peki bana ne önerirsin ne yapmaliyim bu durumda bi kere bi akilsizlik edip bunca işi aştım başıma bari bundan sonrasini dogru adimlarla yönlendirim

Bosanmalisin. Ve bunu sadece kendin icin degil, cocugun icin yapmalisin. Babaligin ve evliligin bu oldugunu düsünür, bosanmazsan. Kim bilir beyefendi ayri ve yanliz basina zaman gecirirse cocugu ile, daha iyi bir baba olur. Mecburen o bezi degistirir.

Yani sende biliyorsun konu bez degistirme degil. Konu hayat görüsü ve karakter farki. Erken ve hali ile yanlis yapilan bir evlilik. Zaman o kadar cabuk geciyor ki. Bir bakiyorsun 50 yasindasin ve yipranmissin, ömrünü gitti. Deger mi? Bence degil. Huzur, mutluluk ve en en önemlisi özguven/özsevgi paha bicilmez seyler.

Cok gencsin daha. Annenlerde kalip sonradan ise girersin. Tekrar okulada baslayabilirsin. Ilerde tekrar sevgilinde olabilir, evlenebilirsin de. Ayni zamanda cok zor bir sürec. Yok yorulup yipranacaksin. Ama bu bir en fazla iki yil sürer. Sonra hersey rayina oturur. Gelecek 50 yil yipranmasindqn iyidir.

O zamanda sizin de istekleriniz olacak. Parayla ilgili ne kadar isteğiniz varsa isteyin. Tutumlu olmak demek isteği olmaması anlamına gelmiyor.

Burada okumuştum , doğruluk payı çok bence ; ". Erkekler para harcayan kadınları seviyor "
bu söz zaman zaman bana da dogru geliyo valla ne yalan söylim

Bakın yangına körükle gitmeyelim.Her şey o 7 senenin başında yada evliliğin başında neyse öyle gider.

Erkeklere biraz gaz vermek lazım inada inatla karşılık vermek 4yada kadında ki despot davranışlar ters tepebiliyor. .

Biz kadınlar erkeklere göre çok güçlüyüz. Biz belki işten gelip evde kimse bize gaz vermese de, pohpohlamasa da biz eve gelir bir çorba kaynatiriz çocuğumuz için, eşimiz için. .

Ama maalesef ki erkekler isten yorgun gelmişlerse..Kavgayla,tartismayla değilde Aslansın,kaplansin dersek biraz daha yardimci oluyorlar.
Tabi bu hiçbirimizin evliliğinde böyledir diyemeyiz.Her evliliğin dinamiği farklıdır.

Bakın konu sahibinin de burda eksi yönleri var çabuk öfkelenmesi ve bebeğine rağmen sinir krizi geçirip eşine şiddet uygulaması.

yahu canim 7 senedir ben cabaliyorum bu adam biraz daha sakin biraz daha pozitif biraz daha hosgorulu olsun diye.kendimi de gectim onun icin daha saglikli boyle olmasi ama adam israrla kafasinin dikine gidiyo daha neyini işlim bunun biraz sakince isteklerimi belirtsem kimden akil aliyosun politika mi pesindesin bu sefer de der

Canım sen emzırıosun neden oruc tutuosun.Eşin çok saygısız bunda hemfikiriz.Ama duzelebılırsınız.Biraz daha savret kuzum.Bıraz yanına aılen gelse keske yardım etse sana.
arada tutuyorum canim kendimi iyi hissettigim zaman hepsini tutamadim zaten.ailem gelse ne olacak kuzum onlarin yaninda bana karsi cok iyi gidip cicek koparip getiriyo elalem de diyo ki vay ne kadar seviyo karisini.cok uyanik o ya ailem bisey cakmasin diye elinden geleni yapiyo cunku aslinda ailem anlarsa beni uzdugunu bidaha yuzumuzu gostermzler ona o da bunu biliyo ama bu sefer de geri donusu olmaz bosaniriz

Mesela , 6 aydır hiç bebeğin altını acmasiysa , huyunu , huysuzlugunu da biliyorsanız o an onu istememeliydiniz.

Diğer görüslerinizde hemfikirim ama bu kısma katılamayacagım. Tam tersi kadın sürekli böyle bir sey talep etmeyip kırkta bir istediyse durumun ehemmiyetini anlaması gereken babadır. Huysuzlugunu biliyor diye talep etmezse karşı tarafı nasıl degistirecek?

Konu sahibi size tek söyleyecegim esinizin burnunun sürtmesi sart. "Senin bıyıgın eksik" diyen bir odunu konusarak degistirebileceginizi sanmıyorum. Altıni degistirmeye yerinen adam hangi hakla size cocuk vermiyorum diyebilir. 5 dk lık zevk dısinda o bebek icin ne yapmiş. Hemen bosanma yoluna gitmeyeceksenizde esiniz isteyken toplayın pılı pirtıyı gidin baba evine. Yalvartmadan da dönmeyin. Gitsin bi ailenizede hesap vermek zorunda kalsin bir daha yapmaya çekinsin.

Kolumu çizdi, delirdi vs. diye uste cıkmaya calisırsada alttan almayın. O benim canımi yaktı, itis kakıs oldu kendimi korudum deyin. Taviz vermeyin sakın.

Bıyıkla insan olunmuyor ögrensin.

Bosanmalisin. Ve bunu sadece kendin icin degil, cocugun icin yapmalisin. Babaligin ve evliligin bu oldugunu düsünür, bosanmazsan. Kim bilir beyefendi ayri ve yanliz basina zaman gecirirse cocugu ile, daha iyi bir baba olur. Mecburen o bezi degistirir.

Yani sende biliyorsun konu bez degistirme degil. Konu hayat görüsü ve karakter farki. Erken ve hali ile yanlis yapilan bir evlilik. Zaman o kadar cabuk geciyor ki. Bir bakiyorsun 50 yasindasin ve yipranmissin, ömrünü gitti. Deger mi? Bence degil. Huzur, mutluluk ve en en önemlisi özguven/özsevgi paha bicilmez seyler.

Cok gencsin daha. Annenlerde kalip sonradan ise girersin. Tekrar okulada baslayabilirsin. Ilerde tekrar sevgilinde olabilir, evlenebilirsin de. Ayni zamanda cok zor bir sürec. Yok yorulup yipranacaksin. Ama bu bir en fazla iki yil sürer. Sonra hersey rayina oturur. Gelecek 50 yil yipranmasindqn iyidir.
dediklerine aynen katiliyorum mesele bez degil mesele zihniyet farki konustugumuz lisan farkli bizim farkli frekanslarda yasiyoruz ben onu anlamiyorum o öfkeleniyo o beni anlamiyo ben öfkeleniyorum.en basindan yapilmamasi gereken bi evlilikti.belki o kendi tarzinda bi kadinla cok mutlu olabilirdi onun da mutlu olmasini istiyorum yaptigi seyler emekleri bosa gitmis gibi hissediyo ayni benim gibi.cok calisiyo borclarimizin bitmesi ve onun bu kadar calismasi aklina sunj getiriyo ben ustume duseni yapip para kazaniyorum evlilim hayatim super olmak zorunda karim bana bu konforu saglamak zorunda.ben onu anliyorum aslinda ama nasil yapsak bu isin icinden nasil ciksak bilmiyorum bebegim olmasa daha rahat dusunurdum bu bosanma isini.asla mutsuz bi evlilikte bagiran bi baba pisirik bi anne figurunun oldugu bi evlilikte yetistirmek istemiyorum cocugumu o ayri mesele de keske düzelme sansi olsa kocamin.keşke biraz ucundan birbirimizi yakalayabilsek

Bakın yangına körükle gitmeyelim.Her şey o 7 senenin başında yada evliliğin başında neyse öyle gider.

Erkeklere biraz gaz vermek lazım inada inatla karşılık vermek 4yada kadında ki despot davranışlar ters tepebiliyor. .

Biz kadınlar erkeklere göre çok güçlüyüz. Biz belki işten gelip evde kimse bize gaz vermese de, pohpohlamasa da biz eve gelir bir çorba kaynatiriz çocuğumuz için, eşimiz için. .

Ama maalesef ki erkekler isten yorgun gelmişlerse..Kavgayla,tartismayla değilde Aslansın,kaplansin dersek biraz daha yardimci oluyorlar.
Tabi bu hiçbirimizin evliliğinde böyledir diyemeyiz.Her evliliğin dinamiği farklıdır.

Bakın konu sahibinin de burda eksi yönleri var çabuk öfkelenmesi ve bebeğine rağmen sinir krizi geçirip eşine şiddet uygulaması.
bu dünyada birak eşine sevdigin adama siddet uygulamayi gerhangi birine şiddet uygulayacaksin deseler gülerdim ciddi ciddi kahkahayla gülerdim.ama ilk önce kendini sakince anlatiyosun.sonra gulumseyerek anlatiyosun.sonraki anlatisinda dişlerini sıkarak gülümsüyosun ama gene anlatiyosun.sonra biraz tavrin degisiyo artik anla yeter diyerek anlatiyosun sonra anlaman gerek yoruluyorum diyerek anlatiyosun sonra lütfen anla iyi degilim diyerek anlatiyosun.bundan sonra bikac kez sadece karsisinda agliyosun susarak anlatiyosun.ama hep anlatiyosun anlattigin da hepi topu 3 kelime bişey.bana saygı duy lütfen elindekilerle memnun ol ve biraz pozitif ol.en sonunda ne oluyo biliyomusun senden nefret ediyorum diyip aglarak ona zarar vermek istiyosun hem de bebeginin oldugu bi evde.hem de bebeginin ruh sagligini bu kadar cok dusunurken.ne diyebilirim ki sen farkli bi dilde konuatuktan sonra karsindakine dunyanin en guzel şiirini de okusan nafileymiş

Diğer görüslerinizde hemfikirim ama bu kısma katılamayacagım. Tam tersi kadın sürekli böyle bir sey talep etmeyip kırkta bir istediyse durumun ehemmiyetini anlaması gereken babadır. Huysuzlugunu biliyor diye talep etmezse karşı tarafı nasıl degistirecek?

Konu sahibi size tek söyleyecegim esinizin burnunun sürtmesi sart. "Senin bıyıgın eksik" diyen bir odunu konusarak degistirebileceginizi sanmıyorum. Altıni degistirmeye yerinen adam hangi hakla size cocuk vermiyorum diyebilir. 5 dk lık zevk dısinda o bebek icin ne yapmiş. Hemen bosanma yoluna gitmeyeceksenizde esiniz isteyken toplayın pılı pirtıyı gidin baba evine. Yalvartmadan da dönmeyin. Gitsin bi ailenizede hesap vermek zorunda kalsin bir daha yapmaya çekinsin.

Kolumu çizdi, delirdi vs. diye uste cıkmaya calisırsada alttan almayın. O benim canımi yaktı, itis kakıs oldu kendimi korudum deyin. Taviz vermeyin sakın.

O anda, iftara az kala istenmemeli. Daha sakın , natürel birnortamda sürekli güzellikle söylenmeli.

Isırdı ne oldu, kavga çıktı. Üstelik umarsız bir kadın değil, iftar bile açmamış , erkek yemiş yemeğini.

Bu şekildeki direnisler için çok dirayetli, sabırlı ve umarsız olmak lazım.

Yoksa olan yine o kişiye oluyor.

beni anlamanıza çok sevindim gercekten kırkta bir istedim ve cocuk altini psiletmemisti bile sadece huzursuzlugu gecsin yemekleri yetistireyim diye altindaki bezi alip yeni bez takacakti.bu.bu kadar.mesele bez degilki zaten o da farkinda.o bana güc gosterisi yapiyo ben de artik kabul ettim o güclü o erkek.o benim hep bi tık üstümde.ben de zaten boyle bi adamla ayni yerde olmak istemem yalnizligiyla erkeklogiyle övünsün beni kaybediyo farkinda degil

Youtube da videolarını izlediğim biri var.İsmi Tuna Tüner.Kadınlar ve erkekler üzerine yaptığı iki ayrı konuşmasını dinledim bu akşam.Tavsiye ediyorum.
Eşinizde sizi kaybetme korkusu varsa ki,anlattığınıza göre var.O zaman,biraz sabır ve doğru adımlar atarak evliliğinize şans vermelisiniz diye düşünüyorum.Eşinizi de, şimdi hemen kavga üzerine değil ama,bir süre sonra kendi kendiyle başbaşa bırakın.Sizsiz kalsın biraz.Kafdağındaki burnunu aşağı indirmesi låzım.Eşine hakettiği değeri ve saygıyı göstermeyi öğrensin.Kendinizi hiç üzmeyin.Zaman ve sabıra ihtiyacınız var sadece.

Youtube da videolarını izlediğim biri var.İsmi Tuna Tüner.Kadınlar ve erkekler üzerine yaptığı iki ayrı konuşmasını dinledim bu akşam.Tavsiye ediyorum.
Eşinizde sizi kaybetme korkusu varsa ki,anlattığınıza göre var.O zaman,biraz sabır ve doğru adımlar atarak evliliğinize şans vermelisiniz diye düşünüyorum.Eşinizi de, şimdi hemen kavga üzerine değil ama,bir süre sonra kendi kendiyle başbaşa bırakın.Sizsiz kalsın biraz.Kafdağındaki burnunu aşağı indirmesi låzım.Eşine hakettiği değeri ve saygıyı göstermeyi öğrensin.Kendinizi hiç üzmeyin.Zaman ve sabıra ihtiyacınız var sadece.
öneriniz için teşekkür ederim hemen açıp dinlicem

X