eşimle kavga kıyamet

Ona söyle o yanlış zamanda fırlamış anasından. Kölelik zihniyeti kalktı adam olucaksan yanındayım, yok ısrarla olmicam diyosan keyfin bilir daha yeni hayata başlama yaşında senin birlikte oturup kafayı yiyemem de önüne bak. Rezile bak oldu köle ariyor paşa

O zamanda sizin de istekleriniz olacak. Parayla ilgili ne kadar isteğiniz varsa isteyin. Tutumlu olmak demek isteği olmaması anlamına gelmiyor.

Burada okumuştum , doğruluk payı çok bence ; ". Erkekler para harcayan kadınları seviyor "

Ben para Kazanıyorum , sen evde bir hiçsin diyen bir erkek asla değişmez.

o kadar haklısın ki ne diyebilirim.kılıcı cekip sen ne diyosun kadın agzini topla mi dicem ben buraa çözüm bulmaya geldim ve sen de çok dogru gozlemleyip teşhis yaptin öncelikle teşekkür ederim.evet evlilik sürecim 3 asagi 5 yukari anlattigin gibi.peki bana ne önerirsin ne yapmaliyim bu durumda bi kere bi akilsizlik edip bunca işi aştım başıma bari bundan sonrasini dogru adimlarla yönlendirim

dikkate alicam teşekkür ederim evet tabiki akıl süzgecimden gecirmeden karar vermicem

Canım sen emzırıosun neden oruc tutuosun.Eşin çok saygısız bunda hemfikiriz.Ama duzelebılırsınız.Biraz daha savret kuzum.Bıraz yanına aılen gelse keske yardım etse sana.

benim tavizlerimle malesef.şimdi yine öyle olsun istiyo.aslında bi bakıma ona da haksizlik yaptim iliskinin ilk basinda tam istedigi turden biriydim hicbiseye itiraz etmeyen ensesine vur ekmegini al bi kızdım o da boyle birini istedigi icin evlenmek istedi ama yillar beni de degistidi ve simdi tam tersi kendime haksizlik yapilmasina müsaade etmiyorum ve belki o da icten ice kazıklandıgını hissediyodur çünkü istikrarli bi davraniş sergilemedim onun istedigi gibiyken degismem onu öfkelendiriyo.ama ne yapabilirim ki insanin 16 yasindaki akliyla hayattan beklentisiyle baktigi pencereyle 23 yasindaki hic bir olurmu.kaldi ki ben ondan cok mu sey bekliyorum

Bosanmalisin. Ve bunu sadece kendin icin degil, cocugun icin yapmalisin. Babaligin ve evliligin bu oldugunu düsünür, bosanmazsan. Kim bilir beyefendi ayri ve yanliz basina zaman gecirirse cocugu ile, daha iyi bir baba olur. Mecburen o bezi degistirir.

Yani sende biliyorsun konu bez degistirme degil. Konu hayat görüsü ve karakter farki. Erken ve hali ile yanlis yapilan bir evlilik. Zaman o kadar cabuk geciyor ki. Bir bakiyorsun 50 yasindasin ve yipranmissin, ömrünü gitti. Deger mi? Bence degil. Huzur, mutluluk ve en en önemlisi özguven/özsevgi paha bicilmez seyler.

Cok gencsin daha. Annenlerde kalip sonradan ise girersin. Tekrar okulada baslayabilirsin. Ilerde tekrar sevgilinde olabilir, evlenebilirsin de. Ayni zamanda cok zor bir sürec. Yok yorulup yipranacaksin. Ama bu bir en fazla iki yil sürer. Sonra hersey rayina oturur. Gelecek 50 yil yipranmasindqn iyidir.

bu söz zaman zaman bana da dogru geliyo valla ne yalan söylim

Bakın yangına körükle gitmeyelim.Her şey o 7 senenin başında yada evliliğin başında neyse öyle gider.

Erkeklere biraz gaz vermek lazım inada inatla karşılık vermek 4yada kadında ki despot davranışlar ters tepebiliyor. .

Biz kadınlar erkeklere göre çok güçlüyüz. Biz belki işten gelip evde kimse bize gaz vermese de, pohpohlamasa da biz eve gelir bir çorba kaynatiriz çocuğumuz için, eşimiz için. .

Ama maalesef ki erkekler isten yorgun gelmişlerse..Kavgayla,tartismayla değilde Aslansın,kaplansin dersek biraz daha yardimci oluyorlar.
Tabi bu hiçbirimizin evliliğinde böyledir diyemeyiz.Her evliliğin dinamiği farklıdır.

Bakın konu sahibinin de burda eksi yönleri var çabuk öfkelenmesi ve bebeğine rağmen sinir krizi geçirip eşine şiddet uygulaması.

yahu canim 7 senedir ben cabaliyorum bu adam biraz daha sakin biraz daha pozitif biraz daha hosgorulu olsun diye.kendimi de gectim onun icin daha saglikli boyle olmasi ama adam israrla kafasinin dikine gidiyo daha neyini işlim bunun biraz sakince isteklerimi belirtsem kimden akil aliyosun politika mi pesindesin bu sefer de der

Canım sen emzırıosun neden oruc tutuosun.Eşin çok saygısız bunda hemfikiriz.Ama duzelebılırsınız.Biraz daha savret kuzum.Bıraz yanına aılen gelse keske yardım etse sana.
arada tutuyorum canim kendimi iyi hissettigim zaman hepsini tutamadim zaten.ailem gelse ne olacak kuzum onlarin yaninda bana karsi cok iyi gidip cicek koparip getiriyo elalem de diyo ki vay ne kadar seviyo karisini.cok uyanik o ya ailem bisey cakmasin diye elinden geleni yapiyo cunku aslinda ailem anlarsa beni uzdugunu bidaha yuzumuzu gostermzler ona o da bunu biliyo ama bu sefer de geri donusu olmaz bosaniriz

Mesela , 6 aydır hiç bebeğin altını acmasiysa , huyunu , huysuzlugunu da biliyorsanız o an onu istememeliydiniz.

Diğer görüslerinizde hemfikirim ama bu kısma katılamayacagım. Tam tersi kadın sürekli böyle bir sey talep etmeyip kırkta bir istediyse durumun ehemmiyetini anlaması gereken babadır. Huysuzlugunu biliyor diye talep etmezse karşı tarafı nasıl degistirecek?

Konu sahibi size tek söyleyecegim esinizin burnunun sürtmesi sart. "Senin bıyıgın eksik" diyen bir odunu konusarak degistirebileceginizi sanmıyorum. Altıni degistirmeye yerinen adam hangi hakla size cocuk vermiyorum diyebilir. 5 dk lık zevk dısinda o bebek icin ne yapmiş. Hemen bosanma yoluna gitmeyeceksenizde esiniz isteyken toplayın pılı pirtıyı gidin baba evine. Yalvartmadan da dönmeyin. Gitsin bi ailenizede hesap vermek zorunda kalsin bir daha yapmaya çekinsin.

Kolumu çizdi, delirdi vs. diye uste cıkmaya calisırsada alttan almayın. O benim canımi yaktı, itis kakıs oldu kendimi korudum deyin. Taviz vermeyin sakın.

Bıyıkla insan olunmuyor ögrensin.

dediklerine aynen katiliyorum mesele bez degil mesele zihniyet farki konustugumuz lisan farkli bizim farkli frekanslarda yasiyoruz ben onu anlamiyorum o öfkeleniyo o beni anlamiyo ben öfkeleniyorum.en basindan yapilmamasi gereken bi evlilikti.belki o kendi tarzinda bi kadinla cok mutlu olabilirdi onun da mutlu olmasini istiyorum yaptigi seyler emekleri bosa gitmis gibi hissediyo ayni benim gibi.cok calisiyo borclarimizin bitmesi ve onun bu kadar calismasi aklina sunj getiriyo ben ustume duseni yapip para kazaniyorum evlilim hayatim super olmak zorunda karim bana bu konforu saglamak zorunda.ben onu anliyorum aslinda ama nasil yapsak bu isin icinden nasil ciksak bilmiyorum bebegim olmasa daha rahat dusunurdum bu bosanma isini.asla mutsuz bi evlilikte bagiran bi baba pisirik bi anne figurunun oldugu bi evlilikte yetistirmek istemiyorum cocugumu o ayri mesele de keske düzelme sansi olsa kocamin.keşke biraz ucundan birbirimizi yakalayabilsek

bu dünyada birak eşine sevdigin adama siddet uygulamayi gerhangi birine şiddet uygulayacaksin deseler gülerdim ciddi ciddi kahkahayla gülerdim.ama ilk önce kendini sakince anlatiyosun.sonra gulumseyerek anlatiyosun.sonraki anlatisinda dişlerini sıkarak gülümsüyosun ama gene anlatiyosun.sonra biraz tavrin degisiyo artik anla yeter diyerek anlatiyosun sonra anlaman gerek yoruluyorum diyerek anlatiyosun sonra lütfen anla iyi degilim diyerek anlatiyosun.bundan sonra bikac kez sadece karsisinda agliyosun susarak anlatiyosun.ama hep anlatiyosun anlattigin da hepi topu 3 kelime bişey.bana saygı duy lütfen elindekilerle memnun ol ve biraz pozitif ol.en sonunda ne oluyo biliyomusun senden nefret ediyorum diyip aglarak ona zarar vermek istiyosun hem de bebeginin oldugu bi evde.hem de bebeginin ruh sagligini bu kadar cok dusunurken.ne diyebilirim ki sen farkli bi dilde konuatuktan sonra karsindakine dunyanin en guzel şiirini de okusan nafileymiş

O anda, iftara az kala istenmemeli. Daha sakın , natürel birnortamda sürekli güzellikle söylenmeli.

Isırdı ne oldu, kavga çıktı. Üstelik umarsız bir kadın değil, iftar bile açmamış , erkek yemiş yemeğini.

Bu şekildeki direnisler için çok dirayetli, sabırlı ve umarsız olmak lazım.

Yoksa olan yine o kişiye oluyor.

beni anlamanıza çok sevindim gercekten kırkta bir istedim ve cocuk altini psiletmemisti bile sadece huzursuzlugu gecsin yemekleri yetistireyim diye altindaki bezi alip yeni bez takacakti.bu.bu kadar.mesele bez degilki zaten o da farkinda.o bana güc gosterisi yapiyo ben de artik kabul ettim o güclü o erkek.o benim hep bi tık üstümde.ben de zaten boyle bi adamla ayni yerde olmak istemem yalnizligiyla erkeklogiyle övünsün beni kaybediyo farkinda degil

Youtube da videolarını izlediğim biri var.İsmi Tuna Tüner.Kadınlar ve erkekler üzerine yaptığı iki ayrı konuşmasını dinledim bu akşam.Tavsiye ediyorum.
Eşinizde sizi kaybetme korkusu varsa ki,anlattığınıza göre var.O zaman,biraz sabır ve doğru adımlar atarak evliliğinize şans vermelisiniz diye düşünüyorum.Eşinizi de, şimdi hemen kavga üzerine değil ama,bir süre sonra kendi kendiyle başbaşa bırakın.Sizsiz kalsın biraz.Kafdağındaki burnunu aşağı indirmesi låzım.Eşine hakettiği değeri ve saygıyı göstermeyi öğrensin.Kendinizi hiç üzmeyin.Zaman ve sabıra ihtiyacınız var sadece.

öneriniz için teşekkür ederim hemen açıp dinlicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…