Eşimle garip bir haldeyiz

Evet canım adam 9da uyuyomuş, kadının bi şey yapmaya zamanı yok ki. Benim ev hanımı tanıdıklarım bile akşam çocuklar uyuyunca eşleriyle vakit geçiriyorlar zamanları olmasına rağmen. Kadın 1 saat çocukla oynuyormuş bide yemek diğer işler harici, eşi uyumak yerine oturup baş başa film gecesi yapalim diyebilir. Ben konu sahibinse gram suç bulmadım. 17-21 arası aile vaktidir 21-00 arası anne babanın baş başa saatidir (ideal bence)

İlgisiz olmakla hata yapıyosunuz böyle eşim olsa yol verirdim yani ev arkadaşı gibi ne bu ev arkadaşı istesem gider kankalarımla yaşarım yazım tarzınız falan da çok donuk yani anlamıyorum kıza iki dk cevap verip msja baksanız ne olurdu ya da eşinize daha yakın bir cevap verseniz tamam demek var tamam demek var yani ben hak verdim

Sürekli böyle yapıyormuş.kendisi yazmış.

Benim ev hanımı tanıdıklarım bile akşam çocuk uyuyunca eşleriyle vakit geçiriyorlar zamanları olmasına rağmen derken ne demek istediniz ?

Benim ev hanımı tanıdıklarım bile akşam çocuk uyuyunca eşleriyle vakit geçiriyorlar zamanları olmasına rağmen derken ne demek istediniz ?
Yani gündüz işlerini hallettikleri halde, çalışan kadınların 5ten sonra yapacakları işleri tüm güne yayabiliyorlar ya hani?

Ev hanımları tam zamanlı köleler ne de olsa, onlar bile ara sıra dinlenmeye zaman yaratıyor o zamanı da kocalarına veriyor demek

Yani gündüz işlerini hallettikleri halde, çalışan kadınların 5ten sonra yapacakları işleri tüm güne yayabiliyorlar ya hani?
Adamlar eve gelmeden işler bitiyor yanlız adam işten temiz eve geliyor yemek oluyor çocuk bakılıyor vs sabahtan akşam adam gelene kadar köle gibi çalışıyoruz bitiyor .

Adamlar eve gelmeden işler bitiyor yanlız adam işten temiz eve geliyor yemek oluyor çocuk bakılıyor vs sabahtan akşam adam gelene kadar köle gibi çalışıyoruz bitiyor .
E tamam bitiyo mu bitiyo işte, ona rağmen çocukları uyutunca birbirlerine zaman kalıyo diyorum. Ayrıca çocuğu okullu olan tüm arkadaşlarım keyif çatıyo, temizlik hergün dip köşe değil 1 saat temizlik 1 saat yemek sonra full boşlar, geziyorlar kölelik falan yok yani.

Ev hanımları tam zamanlı köleler ne de olsa, onlar bile ara sıra dinlenmeye zaman yaratıyor o zamanı da kocalarına veriyor demek
Ay hayır bunu demek istemedim. Çalışan kadınların 17-21 arasında yemek,çamaşır,çocukla ilgilenme zamanı kısıtlı bu yüzden 21den sonra eşler birbirine zaman ayırır adam erken uyumasın dedim, ev hanımları bu tempoyu gün içimde yapıp 5te iş bırakmasalar dahi eşle kaliteli zaman çocuklar uyuyunca oluyor. Akşam 9dan sonra film, sohbet keyfi yapabiliyorlar demek istedim.

Kime göre neye göre ona bakmak lazım herkes aynı değil genelleme yapmam hiç doğru değil . Onun dışında çalışmayan kadın bedava köle emekliliği yok her ay sabit geliri yok . Yok oğlu yok anlayacağız .

Yatmadan önce, hani demişsin ya eşim 10 gibi yatıyor diye o yatmadan yarım saat 45 dk ona zaman ayirman bence iyi gelir. Sonrasında bireysel işlerine bakabilirsin bence

Tek sorun eşinizin erken uyuması. Günlük 6-7 saat uyku gayet yeterli. 11-12 civarı uyuyabilir. Eşinizle 2 saat vakit geçirmiş olursunuz çocuk uyurken. Bir de çocuğu odasına alıştırmaya çalışın. Bu da ciddi bir sorun bence.

Bu iki durumu halledersiniz ortada sorun kalmaz. Varsa büyükler, ayda bir de başbaşa dışarı çıksanız süper olur.

Umarım sorunu halledersiniz.

Ona zaman ayırmak derken yatak odasında özel zaman geçirmekten bahsediyorum. Belki bu anlamda gergin oluyordur diye düşündüm

Evet bencede öyle bu yüzden her kadın kendi ayakları üzerinde durmalı, ekonomik özgürlüğü olmalı. Ben ev hanımıda olsam kendini paralamazdım ev işi o bu diye orası ayrı

Evet bencede öyle bu yüzden her kadın kendi ayakları üzerinde durmalı, ekonomik özgürlüğü olmalı. Ben ev hanımıda olsam kendini paralamazdım ev işi o bu diye orası ayrı
o tamamen karakter ya ben hayatımın bir döneminde çalıştım birde okula da gidiyordum . Sonra okul bitti işe devam ettim derken derken işten ayrıldım çocuğum oldu . Evde çocuk bakmak evin sorumluluğunu almak çok zor hayatımda hiç bir dönem böyle yorulduğumu bilmiyorum ya çevremde işten izin alıp çocuğa ben bakayım diyen yakın arkadaşlarım koşarak işe geri döndüler çünkü işe gitmek daha kolaymış eşimde diyor evden kaçan kurtuluyor cidden diye bu arada konu sahibinin kocası da ohh mis ya kadın çamaşır katlıyor ütü yapıyor adam bilgisayar oyunu oynuyor erken yatıyor kadına trip atıyor keyif bol adamda

Ya birde benim dikkatimi çeken şey çocuğun anne babasıyla aynı odada olması bu dayanılacak gibi değil . Nerede sevişiliyor salonda mı insan rahatça birlikte olmak ister bi duştan çıkıp eşiyle yatağında uzanmak ister

Kesinlikle bebek varken iş daha iyi anca çoluk çocuğu okula salacan öyle rahatsın. Konu sahibi eşine biraz kafein yüklemesi yapsa sorun çözülür bence olayın gerçekleşceği saatlerde baygın yatıyo adam. Uyuyan adamdan nefret asdfg Garibim bide adamı işinden alacak adam hala gelme diye naz niyaz yapıyo kadına

Aman okula gidince de dert bitmiyor ya en iyisi beşikteki haliydi Bence adam bahane uyduruyor biliyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…