Eşimin Tuhaf Davranışlarıyla İlgili Gelişmeler

Dün konunuzu okudum ve şüphelendim ben de okuyunca ama şimdi niyeyse ikna oldum ben ya :) ama beni kriter olarak almayın ben biraz safim beni hep kandirirlar yine takipte kalın isterseniz
Kıyamam sana ya beni hep kandırırlar yazmış bide.Sen saf değilsin bacım erkekler profesyonel yalancı.

erkekler mi salak biz mi çok başka düşünüyoruz bilemiyorum hayır bar mesaj attın niye silip karını şüphelendiriyorsun

Bence bu olayı eşinizle konuşmayın artık .birsey varsa da zaten çıkar

Kıyamam sana ya beni hep kandırırlar yazmış bide.Sen saf değilsin bacım erkekler profesyonel yalancı.
bana kalırsa kimse bu konuda profesyonel değil, inanmak istedikleri için inanıyolar. Yoksa içtenn içe hissedilir. İnsan eşindeki değişimi fark etmez mi hç? O hasta olmadan hasta olacağını anlarım ben. Normal sohbet ederken bile ağzından çıkacak kelimeye kadar bilir kadınlar zaten evli insanlar bi yerde huy olarka birbirlerne benzemeye başlıyolar konuşma tarzı olarak vs bundan bile fark edilir, değişim falan olue ister istemez

Bence bu “nasılsınlar”,”iyiyim sen nasılsınlar” dayakla ilgili bir mesaj değil.Yalan yani.

Bunlar niyeyse zaten yazışıyorlar. Akşamda kadın bunu arayıp eşim beni dövdü diyor. Eşinizde bunu telefonda duyunca panikleyip ayağa kalkıyor refleks olarak tatsız bi haber alınca olur ya hani.Mutfağa gidiyor.

Siz nedir ne değildir diye kurcalayınca o gündüzkü nasılsın mesajlarını dayak olayına bağlıyo.
Oysa gündüz bunlar yazışırken dayak olayı henüz yoktu.

Sizin bulmanız gereken bunlar ne ayak ?

bence de hayır öyle mesaj mı atılır nasılsın ya dayak yediğini duydum der gibi

31 yaşındaki bir adamın, 45 yaşında çoluklu,çocuklu bir kadınla ne işi olur ki?Ama bu işyerinde oluşan gereksiz samimiyet beni de çok rahatsız ederdi.Çalışma ortamlarında abi kardeş, abla kardeş ayağına ne haltlar yiyenler oluyor ama eşiniz bir şeyleri yüzüne gözüne bulaştırmış gibi duruyor.Fazla bir baskı var sanki üzerinde ama kimsenin bu tarz işlerine karışmamasını sıkı sıkı tembih edin.Kadının kocası psikopatın tekidir,dövmeye kalkar,vurmaya kalkar.Neler neler oluyor.

Saf ayağına yat.uzaktan takip.et.normal değil bunlar
Bu mümkün değil. Konu sahibine 15 sayfa bunu tavsiye ettik ama o bildiğini okudu,yapma akıllı davran denildi yapmadı.
Şimdi hiç öğrenemeyecek eşi ne derse inanmak zorunda başka şansı yok.
2 nci konu açılmasaydı iyiydi eskisine güncelleme yapması kafidi

Baya çalısmış eşiniz konuya. Takipte kalın

Canım benim kimse kimseyi dayak yedi kocasindan diye gecmis olsuna aramaz bu ülkede. Dayak olunca komşular bile kapi kilitliyor aman bana bulasmasin diye ne aramasından bahsediyorsun sen. Mesaj silme de nedir. Garip duruyordu sildim.nke allasen. Sanayide vs dururken illa anlatirdi isyerinde su oldu diye . İkna olasin varsa ol devam et gerci o da bir tercih

bide niye bi hitap yok yani benim eiimin yanında çalışan bi abla var yaşları da fazla değil siznki giibi hep abla der. Saçma yani
Yani yani:)

İnsan telefonu açarken “Efendim Ayşe hanım” veya “Efendim Ayşe abla “ diye açar. Mutfağa kaçmaz

Bende şey düşündüm. Telefonda kadının eşinin evi bastığını, silah çektiğini mi öğrendi acaba? O yüzden mi soruyor ne zaman oldu, benim yapabileceğim birşey var mı diye? Çünkü eşinden şiddet görmüş birine ne zaman dayak yedin diye sormaktansa, eşin uzaklaştırma olmasına rağmen evi ne zaman bastı diye sormak daha mantıklı sanki.

Geçmiş olsun olayı başlı başına saçma zaten. O nedenle ben ne zaman oldu sorusuna takılmadım. İş olsun diye söyledi gibi geldi. Mesela yapabileceğimiz bir şey var mı dedi kapatırken. Dedim ki dayak yemiş birine ne yapmayı düşünüyorsun da böyle sordun. Adettendir işte geçmiş olsun diledim bir de öyle sordum diyor. Formalite gibi.

Evet mantıklı ama 3 aydır beraber çalışıtığın aynı cinsiyette bile olmayan iki evli insanın bir biri hakkında bu kadar bilgi sahibi olması normal mi.
Eğer sizin dediğiniz gibiyse konu sahibinin eşi o kadının hayatına haddinden fazla hakim

Yok bu akşam anlattığına göre hepsini dün o adamdan öğrenmiş. Silahla evi basma olayını falan da biliyordu yani kadın aradığında. Telefon konuşması en fazla bir dakika sürmüştür çok bir şey anlatmış olamaz. Telefonu açtı konuşarak içerden çıkıp mutfağa geçti. Arkasından ben de gittim ve o sırada işte ne zaman oldu falan dedi. Geçmiş olsun yapabileceğimiz bir şey var mı dedi kapattı.

Eşiniz hadi size anlatamadı diyelim, unuttu, gereksiz gördü vs. ama yine de rahatlıkla açıp konuşabilirdi yanınızda, "Abla noldu, nasıl oldun" vs. gibi. Gizleyecek bir şeyi yoksa tabii... Bence iş öğrenme bahanesiyle yazışmak, konuşmak falan iyi gelmiş eşinize. Kaçamak, flört, heyecan gibi bakıyor galiba. Belki de daha fazlası... Ben fazla detaycı, şüpheci hatta paranoyağım ama pek de yanılmam. İnş şu an yanılırım ve bir sıkıntı yoktur

Son düzenleme:
İnanmış gibi yap, böyle bi şey varsa temkinli olsa bile eşin sadakatsiz volkan değilse bi sekilde bi açık verir. Zaten sende sezersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…