Eşimin Tuhaf Davranışlarıyla İlgili Gelişmeler

Benim dediğim gibiyse zaten ortada aldatma var demektir, dolayısıyla tabi ki normal değil.

Eşinizi normalde kıskanır mısınız, ya da sizden çekinir mi? Sanki sürekli sen yanlış anlarsın, şimdi böyle düşünme diye mesajı sildim yok mutfağa gittim demiş gibi geldi bana. Hep bunu söylemiş gibi. Bunları size daha önce demiş miydi? Eğer evet benim problem çıkarmamdan çekinir diyorsanız belki doğru söylüyor saçmalamış da olabilir. Ama bence yine her koşulda takip edin.

Sadece bu konularda değil her konuda fazla detaycı ve kontrolcü bir insanım. Ailesiyle ilgili konularda da böyle çok incelediğim şeyler oluyor. Daha önce kardeşiyle ilgili bir ortak işimiz vardı. Konu hakkında kardeşiyle yazışmış ama konuşma içinden bazı yerleri silmişti mesela. Sonra onun sildiğini altta kardeşi alıntı yapıp yazmış o zaman farketmiştim sildiğini. Neden sildin diye sorunca sen yanlış anlayıp sinirin bozulmasın diye demişti. Bu tarz şeyler yapıyor bazen.

Bana eşinizin anlattıkları mantıksız gelmedi. Mesela kadının mesaj yerine araması da bazı insan mesaj yazmayı zor buluyor ya da arayayım işim bitsin konu kapansın da demiş olabilir? Belki büyütülcek bi şey yok ama acaba bir hoşlantı mı oldu da eşiniz gerildi diye soruyor insan. Sizin hisleriniz çok önemli, kesinlikle sürekli takip edin bu olayın etkisi geçince eğer böyle bir durum varsa mutlaka açık verir.

Ben de bir hoşlantı varmış gibi seziyorum. Yani eğer açığa çıkmış karşılıklı bir şey yoksa da, bu bir flört değilse de eşim hoşlanıyor olabilir.

Ben de bir hoşlantı varmış gibi seziyorum. Yani eğer açığa çıkmış karşılıklı bir şey yoksa da, bu bir flört değilse de eşim hoşlanıyor olabilir.
Bence aralarında bir ilişki olsa mutlaka daha fazla arama olurdu mesajla daha fazla iletişimde olsalar bile bu kadarla kalmazdı. Öncelikle buna sevindim sizin adınıza, bence biraz bununla rahatlayın. Bana sizin yazdıklarınızdan 2 seçenek var gibi geliyor. 1- eşiniz gerçekten tamamen sizin yanlış anlayacağınızı düşündü, tanımadığınız bir kadın var mesaj atmış yönetemedi durumu ve saçmaladı, yani dediği gibi
2-Ya sadece eşiniz düzeyinde bir hoşlantı ya da karşılıklı minimal bir flört oldu o yüzden gerildi.
İki ihtimalden hangisi daha fazla bilmiyorum. Ve maalesef şu an eşinizden bi şey öğrenebileceğinizi de sanmıyorum zamanla oturur gibi. ben sanırım sürekli ve uzun süreli stalklardım her yerden, gözüm üstünde olurdu.

Dün bana da tuhaf gelmişti ama sözlerinden ikna oldum ben ya. Bende safım hemen inanırım.

Tamam ama lütfen bu kadar üstüne düşmeyin yasak olan daha tatlı gelir sonuçta iş arkadaşı ve ben aralarında böyle bir şey olacağını hiç düşünmüyorum ama tabii gene de takipte kalın belli etmeden sormayın soruşturmayın gizli gizli takip edin zaten sana hiçbir zaman doğruyu söylemeyecektir

Eşiniz işe ekmek parası kazanmaya mı gidiyor karşı cinsle arkadaşlık kurmaya mı?
Cok yanlis bi düsünce. Insaniz sosyal varliklariz. Illaki yeni is ortamina alismak icin vardiyedeki is arkadaslarla konusup iletisime gecip hatta " is arkadasligi" kurmasi normal bi durum bence. Böyle bakarsak uyanik oldugumuz zamanin cogunu onlarla geciriyoruz. Insandan insana degisir nekadar samimi oldugu, ama hal hatir sormak is yaparken hayatindan bahsetmek ( ki bunun karsi cins olmasi normal) bence gayet normal. Tabiki belli bir sınırı ahlaki ölçüsü var. Evli insanlarin bekar insana kiyas daha mesafeli durmasi gerekir, ama ben konu sahibinin esinin bu siniri asmadiigini gayet normal cervceve icinde iletisim kurdugu düsüncesindeyim.

Bence siz biraz fazla anlam yüklüyorsunuz bu olanlara..
Yani adam kadını niye dövmüş (kadın boşanmak isteyince adam şiddete başvurmuş olabilir?) çocukları niye annelerini savunmamış filan bu kadar detayı kocanızın bilmesi de anormal olurdu..
Sizin merak etmeniz de fazla didiklemek olmuş sanki...

Eşinizi sevgisiz hissediyorsanız, çözemediğiniz büyük anlaşmazlıklarınız varsa, adam sık sık kaybolup tutarsız konuşmalarda bulunuyorsa filan hadi güvensiz hissedebilirsiniz ama.. Bana eşinize güvenmemek için güçlü bir sebebiniz yokmuş gibi göründü.
Siz biraz büyütüyor olabilir misiniz?

İlk konuyu okudum kadının kocası problemli silah falan çeken bir adam. Ornegin bir evlilik disi ilişki falan olmasi ihtimalinde Eşiniz korkmuyor mu adam musallat olur diye? Konudan bağımsız erkek olsam ve aldatsam böyle biriyle telde de konuşmam

Ben de size katılıyorum birinci seçenek daha ağır basıyor gibi

Aynen katılıyorum bu alıntıya.
Daha dün kıskançlık konularından dayak yemiş bıçaklar silahlar çekilmiş bir aile ortamına sahip kadına nasılsın demek yürek yemektir bence. Nasılsın abla denir abla bi ihityacın var mı denir. Uyudun mu mesajı gibi ne nasılsını.
Neyse siz inanmış gibi yapın bu söylenenlere ve izlemeye devam edin ancak öyle anlarsınız işin doğrusunu

Sesini tanımamış olamaz mı ? Hani caktirmamak için hitap etmemiştir. Ayşe dese Fatma çıkabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…