Eşimin Tuhaf Davranışlarıyla İlgili Gelişmeler

Yine derken yani kendi kendime durumu çözmeye çalıştım ama olmayınca aradım demek istiyor. Orada anlatım bozukluğu yapmışım.
Benim anladığım kadarıyla arkadaş diyor ki yani; hani telefon dökümlerine bakacaksın ya, bu kadınla konuşmaları çok çıkabilir ve bu bişey kanıtlamaz diyor çünkü iş icabı hep arıyormuş ya
Yine derken onu kastetmiş

Esiniz bunlari anlatirken rahat ve kendinden emin bir tavirdaysa ben ikna oldum.

Evet onu anladım ama ekran görüntüsü alıp eşimin çalışma saatleriyle falan kıyaslarım. Bir de son 3 ayda kabul edilebilir sayıda aramışsa sorun yok. Ama çok sık aramışsa ve arama süreleri uzunsa o zaman iş değişir.

Bana bir şeyler oturmadı. Beraber çalışırken samimi mi olmuşlar da nasılsın diye yazıyor? Böyle ayrıntılı anlatması güzel aslında. Arama ne nasılsın mesajı olmasa diğerlerine ben inanırım ama o kısmı düşününce bir şeyler oturmuyor. Umarım öyle bir şey yoktur ve eşiniz yalnız sizin korkunuzdan saçma sapan davranmıştır

Kadınla konuştursun. Saka değil. Madem kocası aldatmış* ve dayak yemiş gayette sizinle paylaşabilir kadın da neticede akşam vakti evli bir erkeği arayabiliyor *rahatca.
Beni rahatlatacak tek şey kadınla beni konusturması kendini aklaması olurdu..
Malesef bana inandırıcı gelmedi.
Ama biz değil sizin inanıp inanmamanız önemli..
Burada anca iki görüş olur birimiz inanır birimiz inanmayız..

Zaten aynı iş yerinde değil mi bunlar hergün
Neden telefonda sık konuşsunlar ki? Zaten iş harici de sizle hep arayamazlar.
Saatleri karşılaştırmak iyi fikir ama

Aklıma şey geldi ya böyle kadın kolları kadın cemiyetleri şiddet gören kadınlar derneği vs gibi yerler var ya böyle kadınlar gidip bu kadınları bulup konuşuyor derdini paylaşıyor yardım ediyor falan! Ben olsam gidip adını numarasını iş yerini verir durumu anlatırdım korkudan gelemiyo zor durumda bi gidin vs diye

Adımıda yanlış verirdim onları yönlendirirdim o kadına

Sonra bir gün gider durumu öğrenirdim. Onlar bu konularda çok ataklar
İllaki gidip bulup gün havası tadında bile kuruma davet ediyorlar bizim burda bir teyze var zengin mesela
Küçük bir şehirdeyiz bu şehirde her zorda kalan kadına o yardım ediyor vakfı mı derneği mi ne var

Eğer böyle bir dayak şiddet durumu yoksa bingo kocan aldatıyor!
Eğer bu durum gerçekten varsa buda çok iyi kadına hayrın olur hiç olmazsa kocası psikopat belliki kayınbabasına silah çekmiş kadını çocuklarının önünde dövmüş vs
Hem onlara derdini anlatır da eşinizle paylaşmaz gereksiz aile mevzularını

Diğer konudan geldim. Aklıma bir şey takıldı.

Adam kadına “Nasılsın” diye mesaj atmış zaten. Kadın o mesajdan epey zaman geçtikten sonra hem mesaj atıp hem telefonla aramış.

Adam da “Ne zaman oldu” diye soruyor. Ne zaman olduğunu biliyorsun zaten nasılsın diye mesaj atmışsın???

Bana nasılsın yazan iş arkadaşıma hem meaaj atıp hem de aramam yani çok saçma. Siz kadını tanımıyormuşsunuz göememişsiniz 45 yaşında olduğunun da garantisi yok. Biraz izleyin bakalım inşlalah öyle bir şey yoktur. Hayır ben dayak yyen kadının birden sabah işe gelmesnw de şaşkınım. Bıçaklı silahlı mevzular olduysa polis sorgusu falan derken bütün gece larakolda geçerdi. Ablamların telefonları çalınmıştı da 5 saat gelememşlerdi karakoldan.

Olayı biliyor ama ne zaman olduğunu bilmiyor. Sanırım yeni olmamış bu olay. Ama olayın üzerine adam evi basıp silah çekince kadın fabrikada sinir krizi geçirmiş. Ondan sonra öğrenilmiş. Eşim de olayı dün öğrenmiş birinden. Yani eşimin anlattığı bu.

Sizin söylediğinize göre de şöyle bir anlam çıkıyor. Eşim zaten ne olduğunu ne zaman olduğunu biliyordu. Kadına o yüzden nasılsın diye sordu. Çünkü zaten iletişim halindeler. O nedenle günün herhangi bir saatinde hal hatır sorabiliyor. Tabi her ikisi de mümkün. Ama hangisi doğru onu ben de bilmiyorum.

Hepsi aynı gün içerisinde olmamış. Eşimin anlattığına göre bu bir süreç. Önce dayak olayı, ardından karakol-uzaklaştırma. Daha sonra adam evi basıp silah çekiyor. Tüm bu olanlardan sonra da kadın işyerinde kriz geçiriyor.

Bingoooo

neyse yine de eşinzin mesaj atması da saçma bana göee araması mesaj atmasından daha uygun, nasılsın yerine abla müsait misn diyip arasaydı madem ya da hiç sormadan iş yerinde geçmiş olsun da diyebilirdi erkek milletinn aramasını kmse beklemez zaten çok düşünceli birisiymiş eşiniz.

Olayı biliyor ama ne zaman olduğunu bilmiyor.
İyi de ne zaman olduğu bilgisi eşinizin ne işine yarayacak ? Dün oldu,6 saat önce oldu,geçen haft oldu..
Öğrenmişsin olduysa oldu,geçmiş olsun mesajı bile atmamışsın sadece nasılsın diye sormuşsun,onu da sizden korkusundan silmiş. Ne gerek var..
Nasılsın falanca,herkes gibi bende duydum çok geçmiş olsun yazsa ya direkt? Sizden korkmasına da gerek kalmazdı,mesajı görünce de normal geçmiş olsun demiş diye bir sorun yapmazdınız

Önceki konunuzda arada bir yerde eşiniz için " iş yerinden arasalar yanımda konuşurdu rahatça " gibi bir cümlenizi hatırlıyorum sanki. Şimdi de sen tanımıyorsun diye gayrı ihtiyari gittim mutfağa demiş. Sanki bu kısım da çelişiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…