eşimin kuzeni !

peki eşiniz de tavırlıysa durumdan rahatsızsa mesafe koymak istiyorsa siz neden tartışıyorsunuz ki...aynı saftasınız zaten...ben o kısmı pek bağdaştıramadım...
inşallah ayrılmazsınız....

teyze nasıl bi teyzeymiş o yav kuzende bi ilginç kuzene nasıl ilgi duyulur hayret bana göre tuhafdır hele teyzen kuzeni falan daha çooookkkk tuhaftır.olcak iş değil sapıklıktır yani siz bayramda bile görüşmeyin böyle insancıklardan uzak durun

peki eşiniz de tavırlıysa durumdan rahatsızsa mesafe koymak istiyorsa siz neden tartışıyorsunuz ki...aynı saftasınız zaten...ben o kısmı pek bağdaştıramadım...
inşallah ayrılmazsınız....

ya ben teyzesiyle tartıstım.cok moralim bozuldu.bide eşimin üstüne gittim sanırım ben bidaha gitmem o eve felan diye.ama o ötü karsılık vermedi tabi o laflarıma .fakat biraz atıstık.evden gitti felan.2-3 saat gelmedi.kafa dinlemeye gitti beyefendi CADIARZU

Teyze bu duruma ne diyor?
Kuzen bunu açık açık size mi söyledi?
Eşiniz bu durumu biliyor mu, tepkisi ne?
Eğer bilmiyorsa, söyleyip asla görüşmesini istemezdim.
Eşiniz neden görüşüyor o kısmı anlamadım.
Çıkarın hayatınızdan olsun bitsin.

22 yaşında yaşı da ufak değil. böyle midesizlik terbiyesizlik olamaz.

eşiniz bu durumu körükleyecek sebebiyet verecek birşey yapmış mı?

bende eşimde gitmek istemiyoruz.neden gidelim öyle eve klava: gitmiycem artık.

Kuzenin niyeti sizi fazlasıyla üzmek olduğuna göre amacına ulaşıyor.
Huzursuzluğunuz ve tartışmalarınız devam ederse - yuvanızı yıkan kuzen değil
çözemediğiniz sorunlar olacaktır. Sizden önce birbirlerini tanıdıklarına ve sizinle
evlenmeyi tercih ettiğine göre seçilmiş olmanın - evliliğinizin tadını çıkarın derim.
Hayat boyu yolumuza çıkan dikenlere basmamayı - kanadıysak yaramızı tedavi
edebilmeyi öğrenmek zorundayız. Yoksa kan revan içinde perişan bir hayat bizi bekler.
Umarım en kısa zamanda hayal ettiğiniz huzura kavuşursunuz. a.s.

22 yaşında yaşı da ufak değil. böyle midesizlik terbiyesizlik olamaz.

eşiniz bu durumu körükleyecek sebebiyet verecek birşey yapmış mı?

hayır hicbir sey yapmadı .sürekli bağırıp cağırdı olaylara.uzak dur diye kac kere bağırdığına şahit oldum zaten:çok üzgünüm:

yuh demek istiyorum yyyuuuuuuhhhhhhhh!!!!!!

eşiniz sizi seçmiş, sizinle evlenmiş hala neyin peşindeler acaba. çok ayıp bu yaptıkları.

başkasının yuvasını yıkarak nasıl mutlu olabileceğini düşünür bir kadın hiç anlamam.

ayrıca kuzen bile olsalar bu ensest ilişkiye giriyor benim gözümde.

asla ezdirmeyin kendinizi. gerekirse eşinizle konuşun bu konuyu ve ne kadar mutlu olduğunuzu onlara gösterin. kızın ve annesinin davranışlarınının hıncını olnardan çıkarmayın. kayınvalideniz de sizden yanaysa bence çok çabuk halledilebilecek bir sorun.

kriz zamanı, işsizlik gibi dertlerimiz olmasaydı size başka, uzak bir şhre taşınmanızı tavsiye ederdim.

Eşiniz tavrını koymuş zaten.
Şu saatten sonra devamlı gündeme getirip, üstüne gitmenin anlamı yok.
Aşıksa da aşık, eşiniz önemli.
Eşiniz net tepkisini koymuşsa sıkıntı yok.
Görüşmezsiniz olur biter.
Böyle biriyle, ne bayramda ne seyranda görüşmek durumunda değilsiniz.
Eşiniz görüşelim baskısı yapacaksa işte orada sıkıntı var.,

çok sağol canım.umarım.niyeti belli zaten bizi ayırmak istiyor:çok üzgünüm: .daha 1 ay olmadı ya 8 gün sonra olucak iste

yok allahtan yapmıyor .yaparsa asıl o zaman tartısma cıkar zaten .görüşmicem artık allah günah yazmasın.

aman canım yaa evlilğinin keyfini çıkar.

sen yeni gelinsin. şimdiden yuvana negatif enerji yükleme..

Geçen sene okulda bikaç arkadaş oturuyoruz. Benim de aralarında 4 ay olan bebek 2 kuzenim var. Onların fotoğraflarını almıştım fotoğrafçıdan. Bakmak istedi,verdim. Baktı,baktı. Bu oğlan bu kızı almaz dedi. Nasıl yani dedim anlamadım başta. Bu kızla evlenmez bu oğlan dedi. Evlensin diyen yok ki dedim. E ne var istese evlenir dedi. Dedim bizim ailede öyle şey olmaz,saçmalama. bunun adı bile geçmez. Biz kardeş diye büyütüyoruz onları. Beşik kertmesi şeklinde değil. Ne kadar saçma bi ailen var neden evlenemesin dedi bana. ( dip not:O kişiyle şu an da görüşmüyorum.bu tarz saçma düşünceli insanlar hayatımda yer edemez. )

Yani böyle şeyler olabiliyor. Yetiştirilme tarzından kaynaklı. Ama evli bir insana karşı böyle davranılması da çok garip. Hatta iğrenç !

Eşiniz onlarla görüşmek istemiyorsa bir sorun olmaz. Görüşmeyi keser hayatınıza bakarsınız. İş eşinizde bitiyor. Ayrıca o teyze ortalığı karıştırıyor gibi geliyor bana. Asıl ona dikkat etmek gerek !

haklısın canım.taşınmayı düşünüyoruz bu aralar ramazan bir çıksında.allahtan kayınvalide beni çok seviyor .bunu hissediyorum :) .bütün akrabaları seviyor ama tek teyzesi ve o cadı kızı sorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…