eşimin kuzeni !

Geçen sene okulda bikaç arkadaş oturuyoruz. Benim de aralarında 4 ay olan bebek 2 kuzenim var. Onların fotoğraflarını almıştım fotoğrafçıdan. Bakmak istedi,verdim. Baktı,baktı. Bu oğlan bu kızı almaz dedi. Nasıl yani dedim anlamadım başta. Bu kızla evlenmez bu oğlan dedi. Evlensin diyen yok ki dedim. E ne var istese evlenir dedi. Dedim bizim ailede öyle şey olmaz,saçmalama. bunun adı bile geçmez. Biz kardeş diye büyütüyoruz onları. Beşik kertmesi şeklinde değil. Ne kadar saçma bi ailen var neden evlenemesin dedi bana. ( dip not:O kişiyle şu an da görüşmüyorum.bu tarz saçma düşünceli insanlar hayatımda yer edemez. )

Yani böyle şeyler olabiliyor. Yetiştirilme tarzından kaynaklı. Ama evli bir insana karşı böyle davranılması da çok garip. Hatta iğrenç !

Eşiniz onlarla görüşmek istemiyorsa bir sorun olmaz. Görüşmeyi keser hayatınıza bakarsınız. İş eşinizde bitiyor. Ayrıca o teyze ortalığı karıştırıyor gibi geliyor bana. Asıl ona dikkat etmek gerek !

sanırım öylee.kızınada o gaz veriyor gibi çözemedim orayı ama .eşim yüz verse zaten direk bitirirdim.ama cok kızıyor .nefret ediyor o derece. dövcem felan diyordu bir aralar belki o zaman devam etmez diyodu .ama cok cadı ya :1shok: her yolu deniyo resmen .

kuzen falan geçtim, evli kadının gözü önünde kocası erkeğe sarkma midesizliği ne ya, gülüyorum abi :)
yemişim kuzenini teyzesini.
düşmüş düştüğü kadar, bırak Allah gelsin hakkından bacım.

kayınvalideniz ne diyo kardeşinin bu ahlaksızlığa ortak olmasına?

kayınvalidem hasta zaten .sen takma kafana diyorum.ama oda cok kızgın bu benim yeğenim olamaz deyip duruyo.cok üzüldü.kayınvalidem cok sever beni zaten.bende onu cok seviyorum .hep böyle devam eder umarım a.s

aslında evet masal arkadaşımızın dediği gibi teyzede böyle yetiştirmiş kızını ne deyim allah ıslah etsin millet azıtmış resmen :eek:lmaz:

kayınvalidem hasta zaten .sen takma kafana diyorum.ama oda cok kızgın bu benim yeğenim olamaz deyip duruyo.cok üzüldü.kayınvalidem cok sever beni zaten.bende onu cok seviyorum .hep böyle devam eder umarım a.s

herkes senden yanaysa sorun etme
eşin olana bitene kızgın kayınvalide üzgün
o çirkef teyzeyle kuzen de bırak kendi çalsın kendi
oynasın..
atı alan üsküdarı geçti anacım de sen gördüğün ilk yerde..

kuzen falan geçtim, evli kadının gözü önünde kocası erkeğe sarkma midesizliği ne ya, gülüyorum abi :)
yemişim kuzenini teyzesini.
düşmüş düştüğü kadar, bırak Allah gelsin hakkından bacım.

evet haklısın hayatım.bu cesaret bu yüzsüzlük nerden geliyor ya akannehir .artık düşünmemeye calısıyorum.bidaha karşılaşmazsak unutulur gider heralde.bilmiyorum.

herkes senden yanaysa sorun etme
eşin olana bitene kızgın kayınvalide üzgün
o çirkef teyzeyle kuzen de bırak kendi çalsın kendi
oynasın..
atı alan üsküdarı geçti anacım de sen gördüğün ilk yerde..

sırnaşık şey bak bunu demeliyim yaa şakkıdı
herkes benden yana .iste cok seviyrum ailesini felan zaten.bunlar teyzemi anlamadım.öz değil herhalde :S :eek:klava:

aslında evet masal arkadaşımızın dediği gibi teyzede böyle yetiştirmiş kızını ne deyim allah ıslah etsin millet azıtmış resmen :eek:lmaz:

evet yetiştirme tarzı.böyle aileye hic yaksımıyorlar ya .sanki dışardan başkaları gibiler :1no2:

ne eşini ger ne kendini...evin ayrı barkın ayrı...kapat kapını keyfine bak....dışarda çabalayan da uğraşsın dursun....

Herkes senden yanaysa eşinde rahatsızsa boşver canım. Görüşmezsin olur biter. Evine gelmeye de cesaret edemezler herhalde.

Herkes senden yanaysa eşinde rahatsızsa boşver canım. Görüşmezsin olur biter. Evine gelmeye de cesaret edemezler herhalde.

evi bilse onlar gelir .hic rahat dururlar mı onca yaptıkları şeyden sonra :1no2::çok üzgünüm: .olayıda unutucaz artık.bu gece konusucam son kez .unutalım gitmeyelim felan diye..unutunca zaten hersey yoluna girer :)

yav bana bişeyler yerinde değilmiş gibi geliyo bağdaştıramadığım şeyler var ama neyse olayların detaylı anlatılmamasına veriyorum...paranoyak olmiiicamm.....

yav bana bişeyler yerinde değilmiş gibi geliyo bağdaştıramadığım şeyler var ama neyse olayların detaylı anlatılmamasına veriyorum...paranoyak olmiiicamm.....

Ne gibi canım ? Doğru ben anLattım oLayLarı ama en ince detayLarına kadar girmedim .

Son düzenleme:
vay be ne zor durum hemde evleneli daha 1 ay olmuş böyle şeyleri yaşamak çok kötü

ya anlamıyorum. bir teyzemin oğlu var benim. ağabeyim kadar sevdiğim. o gözle nasıl bakılır anlamıyorum. ağabeyim o benim ya. hoş arada 20 yaşı aşkın fark var. ama ne olursa olsun. kardeş benim gözümde kuzen .
hiç takmayın. herkes sizden yana. asla görüşmeyin. sizde eşinizde....tamamen kesin iletişimi...

Valla Allah ruh hastası kadınlardan korusun.. Geçenlerde böyle birine denk geldim hakikatten çok sinir bozucu birşey. Allah sana da sabır versin kardeşim. Ama eşinin tutumu seni rahatlatsın bence. O ruh hastası için huzurunu bozmamaya çalış. :nazar:

Son düzenleme:
Siz kuzene kızıp eşinize yükleniyorsanız hata ediyorsunuz,eşiniz zaten bu durumdan oldukça rahatsız
Benimde rahatsız olduğum daha 1 aylık evlisiniz, ayrılacağız diye korkuyorum diyorsun bir ayda ne ayrılığı,eğer bu düşünceyi aklınıza getirirseniz zamanla dilinizede düşecektir,bu kadar basit olmamalı :eek:lmaz:

Kusura bakmayın ama siz kendinize gübveninizi kaybetmişsiniz...
DAha 1 aylık evlisiniz eşimin kuzeni bizi ayıracak diye dertlenip eşinizle kavga ediyorsunuz... Bu gidişle ayrılırsınız ama kuzeni yüzünden değil sizin gereksiz tavırlarınız yüzünden....
Kuzen kocana aşık... Teyze de körüklüyor....
Ama kocanın umrunda değil.. KAyınvaliden senden taraf....
Görüşmüyorsunuz onlarla, evinizi dahi bilmiyorlar....
Eee o teyzeyle görümce ne yapabilir ki sizi ayırmak için.....
Bence kendi kendinize büyütüyorsunuz olayı...
Ya da anlatmadığınız başka şeyler var....

Eşinizle bile neden tartıştığınızı anlamadım... Kuzenin sana neden aşık diye mi??? Adamın ne suçu var???

ayy sinir oldum okurken ..o kuzeni elime alır çok güzel aklını başına getirirdm önce.çok sakinsin ya ben bukadar sessiz duramam atlarım üstüne ne demek aşığım yolarım walla.heleki sülale ve eşimde benden yanaysa (hoş beni sevmese zaten evlenmezdi)

Allah yardımcın olsun yaa zor durum.yeni evlisin boşver konuşmayın böyle huzursuz şeyleri.Allah mutluluğunuzu bozmasın

X