eşimin kuzeni !

canım benim yeğen değil hala kızıydı eşimin..çok şükürr eşim de eşimin annesi de farkında olayların anlattım hepsini..eşim bu bayramda bile halasına gitmek istemedi ben şekerimi çikolatamı falan hazır ettim gidelim diye gitmeyeceğim dedi..annesine de telefonda gittiğim vakit suratını asıyorlar ne gideceğim onların evine dedi..kendimi suçlu hisseder gibi oldum..sonuçta kimseyi akrabasından ayırmak istemem;sıla-ı rahim (akrabalarla iletişimi kesmemek) Allah ın emrettiği bi durum.ama bir hocadan da akrabalar zarar veriyorsa görüşmeyebilirsiniz dediğini duydum...yine de içim rahat değil sanki onu halasından ayırmışım gibi bi görüntü oluşacak üzerimde..eşim de sana değer verdiğim için gitmiyorum diyor..bilemiyorum ama Allah içimi biliyor.sen okumanaya devam et tatlım okudukça yuvana etki ediyor iyi yönde..şükür..

bizde gitmedik bu bayramda.herkesi ziyaret ettik ama onlara gitmedik.:umursamaz:
evet okumaya devam ediyorum a.s

eşin tavırlıymış zaten hiç korkma o seni seçmiş seninle evlenmiş asla eşinle o ''salak'' kuzeni yüzünden tartışma,eşine ve kendine güven.evliliğiniz daha çok yeni kız henüz içine sindirememiştir.zamanla senin onun EŞİ olduğunu anlayacak ve çaresiz uzak duracaktır ama bu arada imkanınız varsa elbette taşınıp onlardan uzaklaşmanızda fayda var ama olmazsa da çok sıkma canını,eşine baskı yapma.
evinin huzurunu evliliğinin ilk zamanlarını kimsenin bozmasına izin verme bol bol dua et Allah sizi ve yuvanızı korusuna.s.

eşin onlara tavır almışsa, hatta taşınmayı bile düşünüyorsa ,hiç üzülmene bile gerek yok..
hiçbir şekilde onlarla karşılaşmamaya bakın..

Neler oluyor bu dünyada aman Allahım?
40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.Kardeş sayılırlar ya nasıl bunu düşünebiliyorlar.
Sütü bozuk bunların.Aman uzak dur...
Büyüde yaparlar her şey yaparlar.
Hatta size tavsiyem büyüye falan engel olmak için kapınızın önünü sirkeyle yıkayın.Büyükler öyle derler...

eşinin kuzenide ne kız ama suratına tükürülecek cinsten bekarken sevmiş tamam diyelım ama evlenmiş senınle kocan olmuş bu kız ve aşkı evlendikten sonra ne diye yırtık dondan çıkar gibi çıkıyo bi daha ortaya sizin eve ne yüzle adım atabiliyo bu kızı var yaaa anasıda yanii ağzımdan kötü kötü laflar çıkacak ana kız bunlar yuva yıkma ekibimi kurcak kendini kocanı yuvanı koru bunlardan gidip gelemesin evine evet büyü yapıp evine koyabilir mazallah kocanın kafasını karıştırabilir sana iftira bile atabilir çok dikkatli ol çok böyleleri çok tehlikeli

eşinin kuzenide ne kız ama suratına tükürülecek cinsten bekarken sevmiş tamam diyelım ama evlenmiş senınle kocan olmuş bu kız ve aşkı evlendikten sonra ne diye yırtık dondan çıkar gibi çıkıyo bi daha ortaya sizin eve ne yüzle adım atabiliyo bu kızı var yaaa anasıda yanii ağzımdan kötü kötü laflar çıkacak ana kız bunlar yuva yıkma ekibimi kurcak kendini kocanı yuvanı koru bunlardan gidip gelemesin evine evet büyü yapıp evine koyabilir mazallah kocanın kafasını karıştırabilir sana iftira bile atabilir çok dikkatli ol çok böyleleri çok tehlikeli

ayyyy :roflol::roflol: kız Allah da seni güldürsün..."yırtık dondan çıkar gibi çıkıyor"" ha hahaha haaaa....ne adi insanlar dimi böle yapanlar ne gülünçler ya..ama eminim sülalede yine onlar sevilir..eee yanar döner olmak sanat işi her kişi yapamaz kızım elele...Allah korusun hepimizin yuvasını böylelerinden..amin..

az bile dedim böyleleri mutluluk düşmanı kimsenin mutlu olmasını istemez bozmak için adete can çekişirler yaprak dökümü ferhundesi gibi

eşinin tavırlı olması çok iyi. halasını da görmeyiversin canım niye kafana takıyosun.ayda yılda bi kere görür biyerde nasılsa. bencede dikkatli böylelerinden herşey beklenir.evine yaklaştırma böyle ahlaksızları

X