Eşimin iş arkadaşıyla samimiyetini abartıyor muyum? Nasıl davransam?

Zoruna gitti de ne yaptın tam olarak.? Pasif kaldı isen kim takar evdeki sessiz ezik kadını. Anlattığına göre aylar gecmis bu olayların üzerinden senin jeton yeni düşmüş ne tepki versem diye
Aslında tepkisiz kalmadım. Hamile ve lohusa iken bebegimi düşünerek kendimi üzecek, strese sokacak tepkiler veremem. Bu tartışmadan sonra 1 hafta sütüm gelmedi benim. Bebeğim ağladı, ben ağladım. Eğer kavga etmek kızımı etkileyecekse kavga etmem.
Herhalde dünya üzerindeki son pasif kadın olabilirim. Konuştum, tartıştım ve onun tavrını gözledim. şimdi devamında nasıl davranacağına dair fikir almak istedim. Olaylar olmaya devam ediyor. Bitmedi.

Ben de buradan yürümeyi düşünüyorum. Işe yaramış mıydı?

Allah yardımcın olsun çok sinir bozucu bir durum

Çok haklısınız. Ben de aynısını düşündüm. Benim de aldatma tanımım bu ve kendimi aldatılmış hissediyorum. Hukuken de bu çerçevede değerlendirilir mi onu bilmiyorum.

Sizce sadece bu anlattıklarım rest çekmek için yeterli mi? Ben abartıp abartmadığımdan emin değildim bu konuyu açana kadar.

Eşimde iş yerinde beraber çalıştığı bayanla öğle yemeğine beraber çıkar bazen ama hiç bi zaman şüphelenmedim, çünkü o tarz garip bi. Yakınlık hissetmedim. Şüphelendiyseniz takipte kalın bi süre. Kadınların hisleri kuvvetlidir çünkü

Sizce sadece bu anlattıklarım rest çekmek için yeterli mi? Ben abartıp abartmadığımdan emin değildim bu konuyu açana kadar.
Geç bile kalmışsınız keşke o yemek olduğu zaman yapsaydınız. Çünkü siz kendi kendinizi yiyip bitirirken onlar iyice arsız arsız "arkadaş" adı altında seviyesiz samimiyetlerini artıracaklar.
Ben resti çektiğimde evi terketmeye kalktım. Çocuklarımı alıp gidiyordum kararlıydım sizde kararınızı verin. Ya resti çekersiniz ya da her yediği haltı sineye çekersiniz. Hangisini göze alırsanız

Sizi en hassas olduğunuz zamanlarda dahi üzüp,kırmak pahasına o kadınla yemeği başbaşa yemeye devam etmesi, tartışması asla kabul edilir bir sey değil.
8-9 aydır tanıdığı kadin eşinden, çocuğundan daha kıymetli demek ki. Bu anlaşılıyor konunuzdan. Bir hafta sütüm kesildi demişsiniz, yazık değil mi?
Yemekte size karşı tavrida hoş değil eşinizin. Resmen kadının yanında yok saymış bilerek. Arkanızdan olumsuz bahsettiği de şüphe götürmez bir gerçek yani üzgünüm.
O yemeği bitirmek yerine diğer tarafa dönünce kalkacaktiniz masadan. Üstüne terslemis birde. Bu sakinlik bana çok fazla. İnsan eşinden çekinmeli bazı konularda, hafife alamamalı,alırsa ne olacağani da bilmeli.
Esinizde hiçbiri yok.

Son düzenleme:
Çok üzücü, en çok da siz böyle bir dönemdeyken düşüncesizce davranmasına takıldım ben.
Başbaşa yemek yemelere falan zaten girmeyeceğim herkes bahsetmiş ancak hissediyorsanız bir şey vardır.
Ki sizi tanıştırdığınızda da içiniz rahatlamamış aksine daha da işkillenmişsiniz.
Bence tavrınızı daha net belli edin, belli ki kaybetme korkusu oluşmamış, oluşmasını sağlayın, ki zaten buna rağmen devam ederse de hukuki açıdan hakkınızı arama durumu doğar gibi gözüküyor, umarım haksız çıkarım.
Lütfen kendinizi üzmeyin ama, yaşadığınız durum zor ama kızınız için sakinliğinizi takdir ettim.

Ayan beyan belli var birseyler zaten kadinlar icin icsel gudumuz fazla oldugundan biliyoruz

Çocuğa bakmakla o kadar meşguldüm ki bana ne yapıldığını çok sonra fark ettim. Fark edince de çocuğu gezdirme bahanesiyle kalktım. Ama daha radikal bir tepki göstermem gerekiyordu. Is ortamında millete malzeme vermek istemedim açıkçası. Eşim zaten yeterince veriyor.

Bir gün yiyecek isteyin bir gün uyumadı gel başında dur ben uyucam diyin bir gün ağlıyor anlamadim diyin ne bileyim yok öyle fıldır fıldır yemeklerde gezmek
Hep keyifsiz şeyler olsun ama tadı kaçsın
Yoksa sizde sıkıldım diye yemeğe çıkabilirsiniz kocanız ile başbasa
Yada eve cagirabilirsiniz
Birde bu işin hesap mevzusu var inşallah bebeğin rızkını yedirmiyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…