Eşimin iş arkadaşıyla samimiyetini abartıyor muyum? Nasıl davransam?

Çocuk mu bu?

Var da kendimi rezil etmemek için soramıyorum. Eminim zaten çoktan rezil olmuşumdur. Benzer bir durumda yabancı bir kadın varmış, bunların ofisindeki yabancı çocukla takılıyormuş sürekli. Eşi de aynı iş yerinde. Olay çıkarmış falan. Bunlar konuşuluyor hep.

Evet aynen öyle.

Beklenen kadın hareketi bu ya. Misssss

Biz 8 yıldır birlikteyiz, 3 yıldır evliyiz. Bu tavrı beni bile çok şaşırttı, ben onu böyle bilmezdim.

İnstagramına falan baktınız mı? Aratmış mı kızı yoksa ekli mi zaten?

Bunlar bu haldeyse mutlaka iş dışında da iletişim halindedirler muhtemelen. Şirket hattı varsa ordan da olabilir.

Her gun ayni kisiyle bas basa gidilirmi cok sacma ara sira denk gelir grup olarak cikilir okey ama bu durumda haklisiniz ciddi sekilde konusup mesafe koymasini yoksa ciddi karar alicaginizi falan soyleyin ne hakla mesafe koymaz yani var biseyler hoslanti flortlesme falan gibi

Bana normal gelmedi. Konu sizin yeni anne olmanız ve onun ısrarı ne demek siz üzülürken ısrarla aynı şeyi yapması
Hepimiz dönem dönem yemekte yeriz saatler geçer şaka da olur ama basbasa yemek yemem 1. Si buna gerek yok ya plana 3. Kisiyi dahil ederim yada gitmem 2. Si erkek zihniyetinden hoşlanmam ihtimal bile istemiyorum takipte kalın bu ısrar çok kırıcı
Ben ilk ise başladığımda nişanlı müdür böyle yapıyordu asla açık kapı bırakmadım otobüste yanımdan kaldırdım sohbet etmedim önce kurumdan sonra o kızdan ayrıldı yine aylarca yemek yiyelim kahve içelim tiyatroya gidelim ısrarı
Hiç birine yüz vermedim
En son evlendi kurumda bir beni çağırmadı

İnstagramına falan baktınız mı? Aratmış mı kızı yoksa ekli mi zaten?

Bunlar bu haldeyse mutlaka iş dışında da iletişim halindedirler muhtemelen. Şirket hattı varsa ordan da olabilir.
Sosyal medya kullanmıyor. Kullanmadığı bir ınstagram hesabı var onda da sadece ben ekliyim. Telefonu da sürekli benim elimde. Şifresini biliyorum. Şirket hattı yok. Is dışında 2 kez görüştüler. Biri bir arkadaşın düğünü idi. Ben yeni doğum yaptığım için gidemedim. Onlar ofisteki 3 kişiyle birlikte gittiler. Diğerinde de birinin veda yemeği vardı, ben şehir dışında olduğum için katılamadım. Onun dışında, eğer eşim hali sahaya diye çıkıp buluşmuyorsa (ki sanmam, çocuk olduğundan beri sadece 1 kez gitti onda da bi arkadaşını sakatladı) başka görüşme şansları yok. Evimiz lojmanda. Is yerinin yanındayım, haftasonları da hep beraber çıkarız eşimle.
Is dışında bensiz baş başa görüşseler tavrım çok başka olur.

Ben de buna çok bozuldum. Ben hamileydim, lohusaydım bu konu gündem oldu. Çok ağrıma gidiyor.
Zoruna gitti de ne yaptın tam olarak.? Pasif kaldı isen kim takar evdeki sessiz ezik kadını. Anlattığına göre aylar gecmis bu olayların üzerinden senin jeton yeni düşmüş ne tepki versem diye

İş yeri çok uzak mı? Her öğlen yemeği rahat vermeyin çocuk ağlıyor bahanesi ile arayin cagirin icim sıkıldı diyin canim sunu istedi getir sutum kesilir diyin sanıyor acaba kendini keyfe bak ya çok sinirlendim

Eşinizin iş yeri müsaitse arada pat diye ziyaretler yapın biraz daha gözlemleyin.
Böyle hassas bir zamanda bunlarla uğraşmak zorunda olmanıza üzüldüm.
Maalesef giriş mümkün değil. Bir kaç kez kapıda yakalar miyim diye düşündüm ama olmadı. O yüzden dışarda buluşmak istedim biraz daha gözlemleyeyim diye ama onu da çok canım istemiyor.
Ben de en çok bu dönemde olmasına üzülüyorum.

Tamam çok güzel is yeri yakınmış ne yapın edin eve getirin onu

İş hayatından uzak değilim, avukatım ben. Erkek iş arkadaşım da var samimi dostum da kendim de evliyim ekiminde var bayan arkadaşları. Ama eşleri ile tanışmadığım hiçbir iş arkadaşıma eşinin yanında böyle bir hareket yapmam. Kaldı ki benim arkadaşlarımdan hiçbiri de eşini milletin içinde rşiniz gibi küçük düşürmez. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum hiç bir adam sekiz aylık normal bir iş arkadaşı için karısına bu kadar kolay rest çekmez. Eşiniz yetmemiş kızın yanında resmen sizi hiç yerine koyup, kızla samimi olarak sizi küçük düşürmüş. Bence o gece kocanız kıza sizin onun değerli olmadığınızı ispatlamak için bilinçli bu şekilde davrandı. Eminim kıza da çocuk için devam eden bir evlilik diye anlatıyordur. Aklınca o gecede kıza bunu ispatlamış. Sizin aldatılmaktan kastınız illa cinsel birşeyler yaşamak ise tam bir cinsel birleşme oldu mu bu ikisinin arasında bilmek mümkün değil ama bana göre aldatmak demek bir erkeğin bir kadını diğerine değişmesi, eşini bir başka kadın için hiçe sayıp üzmesi demek ki sizde bu durum gerçekleşmiş. Adam resti açık açık çekip tercihini yapmış. Kaldı ki her gün her gün baş başa sizin tüm muhalefet etmenize rağmen yenilen yemek ısrarına bakılırsa o yemeklerde dünya siyaseti konuşmadıkları da ortada. Eminim durumun tüm iş yeri de farkında ki olmayanlara da eşini yemekte gayet belli etmiş. Sizin yerinizde olsam kocam bana resti çektiği anda çoktan işe geri dönüp paramı da sadece kendi hayatıma odaklanmaya başlamıştım. Evlat ikinizin de evladı. Siz evde çocuk ev işi diye paralanırken adamın elin kızları ile gününü gün etmesi hiç adil değil.

Muhtemelen üstü kapalı flört ediyorlar. Açık bir şey konuşmadan, "arkadaşlık" adı altında.
Hem kız, hem de kocanız yani belli ki karşılıklı bu..

Benim eski sevgilim böyleydi, dümdüz söylemiştim "Bu tavırlarınla etrafa bana saygı duymadığını gösteriyorsun, beni küçük düşürüyorsun" demiştim. Suçlamadan konuşun; "Kadın öyle görmese bile dışardan bu kadar samimiyetiniz farklı anlaşılır, beni küçük düşürür, lütfen mesafe koy" şeklinde..

Bunun aynısını ben yaşadım. Bana savunma yaparken o kişi ile sadece iyi anlaştığını, arkadaş seçerken cinsiyet ayrımı yapmadığını söylüyordu arsız arsız. Bir gün evde kıyameti kopardım ve kararlı bir şekilde bir daha o kişi ile samimiyetini kesmezse iş yerine gelir ikinizi de rezil ederim dedim. Samimyetini kestiğine inanmadım ilk başta ama kız evlendi başka şehre gitti. Bizim mevzu kapandı. Evlenmese ne olurdu bilemiyorum.
Siz de gözünüzü karartıp resti çekeceksiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…