Eşimin iş arkadaşıyla samimiyetini abartıyor muyum? Nasıl davransam?

Şuan bunu okurken fenalık geçirdim. Ne demek sen karışamazsın ne demek size laf sokması yok sayması kulaktan kulağa konuşması. Gövde gösterisi mi yapıyor kadına evliyim ama karımı sallamıyorum havalarıı..... Bu kadar sabırlı olamazdım net!!!! Bu durum arkadaşlık fln değil konu sahibi...

Şuan bunu okurken fenalık geçirdim. Ne demek sen karışamazsın ne demek size laf sokması yok sayması kulaktan kulağa konuşması. Gövde gösterisi mi yapıyor kadına evliyim ama karımı sallamıyorum havalarıı..... Bu kadar sabırlı olamazdım net!!!! Bu durum arkadaşlık fln değil konu sahibi...
Demeyin öyle üzülüyorum. Keşke abartıyorsun denseydi.

Ilk defa böyle bir şey oluyor. Ben asla "benim kemalim yapmaz" diyen bir kadın olmadım ama rahatsızlık duyacağım bir şey de yaşamamıştık. O yüzden kendimden şüphe ediyorum abartıyor muyum diye.
hayir abartmiyorsun kadin ruhu hisseder esinin yaptigi yalanlari dalavere capkinliklarini hatta aldatmasinida vs cünkü kadin cok sever en ufak pürüz dikkatini ceker kocada kendini ifsa etmemek icin ucuz basit bahanelerle ele verir bu henüz adamin kaybetme korkusu olmasindandir yoksa hicbirsey umurunda olmaz aciklamada yapmaz isine gelirse der ve acik acik her pisliginide göze soka soka yapar hicte pismanlik duymadan bunun böyle olmasina sebebte biz kadinlariz bu duruma gelmelerine degisir deyip göz yumarak arsizlastiririz adami

Bana kalırsa bir organizasyon düzenleyin. Eşiniz, kız ve siz. Eşinizin olmadığı anda kıza eşinizle olan mutluluğunuzu ve araya girecek 3. Kişilerin asla bu mutluluğu bozamayacağını anlayana kadar kıza bu izlenimi verin. Ya da kızın yanında eşinizin elini sıkıca tutun. Ben olsam böyle yapardım.

"Boşuna bakmayın tapusu bende" bunun diğer versiyonu. Abla iyi misin bu konu sahibini küçültmekten başka işe yaramaz

Öncelikle o kız eşinizin arkadaşı değil. Zira hiç kimse iş arkadaşı için karısına rest çekmez. Aralarında sevgili durumu var mı bilemem ama flört olduğu kesin ve eşiniz ikinizin de bulunduğu ortamda sizi değersizleştirmiş kızın gözüne soka soka yetmemiş kızla dip dibe konuşup takılarak kıza da sizi değersi gördüğünün mesajını açık açık vermiş. Ben kendime bu saygısızlığı asla yaptırmam. Üç günlük kız için beni ezen evladını karısını gözden çıkarabilen adam ile işim olmaz. Adam size resmen kapı göstermiş rest çekmiş kız için. Sen bana karışamazsın istediğim ile görüşürüm cümlesi benim yutacağım bir cümle değil. Sizin yerinizde olsam eşiniziöğle arası takip ederim. Zaten yemek yerken ki tavırlarından bile belli olur. Zaten yanınızda çekinmeyen insanlar siz yokken gayet rahatlardır. Ancak bunu boşanacak yüreğiniz varsa yapın. Yoksa bağırıp çağırıp kocamı ele bırakmam triplerine gidecekseniz kırın dizinizi oturun. Saf görünmek aciz görünmekten daha iyidir.

Eşinizin açıklamasına inanmış gibi yaparak gizliden takip edin. Yani birşey olmasa bile olmaya doğru gidiyor gibi. Evli insanların arkadaşları olabilir ama bu derece yakın değil. Ben erkek arkadaşlarımı bir ortamda gördüğümde önce eşlerine selam veriyorum eşleriyle esprileşsem bile arkadaşlarımla ciddi konuşuyorum bunlar ne böyle göt göte kulak kulağa.
bir erkek sizin kulanıza fısırdaşsa veya her gün buluşsan o normal karşılar mı? HAYIR. O yüzden ayağını denk alacak yuvası için çabalayacak rest çekin gerekirse evi terk edin burnu sürtünsün.
Bir kaç aydır dediğinizi yapıyorum. Telefondan bir şey çıkmıyor. Aynı ben de sizin gibiyim. Karşı cinsten evli bir arkadaşın varsa eşiyle de arkadaş olursun, tanışırsın. Benim bütün erkek arkadaşlarımı eşim tanır, görüşürler. Bunun olmaması canımı sıkıyor zaten.

Bir öneriniz varsa açığım. Nasıl yapabilirim?
Oncelikle konusun acik acik artik ogle yemeginizi birlikte yemiceksiniz onunla samimiyeti kesiceksin yoksa bir daha cocugunuda beni de zor gorursun diye. Baktiniz hala kavga mi ediyor evden kovun o gitmezse siz terk edin bir sure donmeyin. Aramaz sormaz pisman olmazsa zaten ortada sevgide evlilikte kalmamis pisman olursa donun davranislarini takip edin.

Çok zoruma gitti ama sakin kalabildim. Tabi gün sonunda konuşunca "bütün gün surat astın" diye çıkıştı bana. Abartıyormuşum öyle diyor. Bir anlık bir şeymiş, ben çocukla ilgilendiğim için öyle yapmış. Bundan sonra hiçbir şirket organizasyonuna gitmeyi düşünmüyorum. Mal gibi tek başına gitsin bakalım.
tek başıma gıdınce mal gıbı hıssetmez kı bence etrafında olun derim

Çok zoruma gitti ama sakin kalabildim. Tabi gün sonunda konuşunca "bütün gün surat astın" diye çıkıştı bana. Abartıyormuşum öyle diyor. Bir anlık bir şeymiş, ben çocukla ilgilendiğim için öyle yapmış. Bundan sonra hiçbir şirket organizasyonuna gitmeyi düşünmüyorum. Mal gibi tek başına gitsin bakalım.
Ne yapabilirsiniz konusunu düşünüyorum ama bunu asla yapmayın, yalnız göndermeyin. Hatta çocuğu hep kucağına verin o tutsun o ilgilensin nefes aldırmasın.

hayir abartmiyorsun kadin ruhu hisseder esinin yaptigi yalanlari dalavere capkinliklarini hatta aldatmasinida vs cünkü kadin cok sever en ufak pürüz dikkatini ceker kocada kendini ifsa etmemek icin ucuz basit bahanelerle ele verir bu henüz adamin kaybetme korkusu olmasindandir yoksa hicbirsey umurunda olmaz aciklamada yapmaz isine gelirse der ve acik acik her pisliginide göze soka soka yapar hicte pismanlik duymadan bunun böyle olmasina sebebte biz kadinlariz bu duruma gelmelerine degisir deyip göz yumarak arsizlastiririz adami
Haklısınız. Bu benim göz yumabileceğim bir hata değil. Yeterli veriyi toplayamadığım için muallakta kalıyorum.

X