Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İkinci karısı derken evlenip boşanmış biriyle evlendin zannettim.Biz ona "Metres"diyoruz.Hic kusura bakma,yaptığın iğrenç bir şey.
vallahi bende öyle sandım da tıkladım bu kadıncağızın ne derdi var diye Medeni Kanun bunlara çok fazla be, şiddetle reddediyorlar, pes.

Bir yerlerde böyle kadınların yaşıyor olması midemi bulandırıyor.

Demek bir gün ayrılacağınız için birlikte ağlıyorsunuz ha.
Hiç mi şaşmaz, hep ağlanır nedense.

Evlendik demişsiniz, bir kez bile dini nikahlıyız dememişsiniz.
Ama size kötü bir haberim var. Siz dini nikahlı da değilsiniz. Nikahın şartı ilandır. Siz metressiniz. Ve Allahı kandırmaya çalışıyorsunuz, haşa.

Burada size sayfalarca yazsak ne çıkar? Siz kendinizi biliyorsunuz zaten.
Dünyaya bir kez geldik. Onda da böyle b.ktan hayat yaşamayı tercih eden sizsiniz. Muhtemelen babanız yaşında bir kart horozun erkeklik hormonlarını tatmin etmekten başka birşey yapmadığınız sahte bir hayatınız var.
Farkında mısınız? Kesinlikle evet.
E tamam bunu kabul edin, ben buyum diyin de rahatlayın.
Böyle, sevda masalı gibi güzellemeler yapmak kimseyi etkilemez. Bilakis komik ve mide bulandırıcı. Çok aşk falan yok yani. Aşk görmesem yine inanmam.

Senin o moruk dinin adina seni metresi olarak Kabul etti Baska bisey Yok ortada
Sizin gibiler Cok var Öyle gizli Sakli birakin ask filimlerinizi Allah askina ya
Sende Galiba Dramali dramali hayatindan hoslaniyorsun
Dinde böyle bir şey yok. Nikah akdinin duyurulması gereklidir. Vicdanlarını rahatlatıyorlar sözde, ama geçerli değil.

Birde yorum siparisi vermissin, yargilamayin filan

Bak bacim amacimiz
Yargilamak degil
..siz konu sahipleri amma alingansiniz..

Herifi tanimadan evli
Oldugunu sormuyorsun.. evli
Olmasi senin icin engel olmamis zaten.. dini nikah herkese duyurmaktir siz kendi aranizda
Muta nikahi gibi yapmissiniz

Ayrica karisinin yerinde olmak ister miydin? Yazik gunah.. ki aralarinda hersey bitse ok ama
Yazik
Kadinda saniyodur evliligim
Super gidiyor..

Ayrica birbirinizi yeterince sevseydiniz bosanirdi resmi evlenirdiniz.. ki
Yapmazsiniz cunku ayni evde yasasaniz cazibe kalmayacak o herifin donunu yikayip
Kahrini cekeceksin.. simdi
Daha tatli geliyor anliyorum..

Ayrica masallah daha bundan ayrilmadan yeni birini dusunuyorsun.. seven insan bunu yapamaz.. ki bence ikinizde vakit geciriyorsunuz iste.. kabul et..

Gercekler acidir…senin olmayan biriylesin herseyden once.. bi herife 2 ekmek 1 yogurt al diyebilmen lazim, anlatabildim
Mi yinede kinamiyorum yanlis anlama, hepimizin oglu kizi var ve zaman nelere gebe bilemeyiz.. sadece fazla arabeske baglamissiniz birbirinizi kandirmaya calisiyorsunuz karsilikli
Aglasarak

26 yaşında gencecik kadın yahu.
İnsan kendine bunu nasıl yakistirir.
Herkes seviyor,aşık oluyor ama kimse bunu tercih etmiyor
Boşansaydi madem anlı şanlı nikahını kiy evlen.
Tamam ailen istemez ama senin için metres hayatı yaşamaktan daha kötü olmazdı.
Yaptığınız igrencligi geçtim ortada başka kadın var ya.
Yazık değil mi ne kadar kötü olursa olsun sonuçta karı koca onlar.
Birlikte seviştiler yahu hiç mi miden bulanmiyor.
Bulmuş kart horozu aşığım,seviyorum birde karisiyim diyor.
Hiç akıl kalmamış yazık

İmam nikahı var
Diyanetin sayfasinda fetva var. Imam nikahinda onemli olan kisilerin yakin cevresi ve ailesine evliligin haber verilmesi diyor. Resmi nikahta bu haber verilirse dini nikaha gerek olmadigi gibi birsey yaziyor. Gunahlariniza dini alet etmeseniz olmuyor zaten. Yarin obur gun hamile kalsaniz adam cocugu nufusuna bile almaz. Boyle sorumsuz bir adam cocuguna sahip cikip nafaka verecek, mirasci mi yapacak saniyorsunuz? Bu yuzden resmi nikah onemli. Karısı azıcık sesini yukselttiginde adam suratiniza bile bakmayacak. Kuyrugunuzu sıkıştırıp evinize doneceksiniz

konuyu ortada bıraktım. okumadım.dını nıkahı baskasıyla evlıyken ılıskıyı rahatca yasayalım modunda metres tutup gunahsz yatalım falan gb dusuncelerle kıymak yen cıktı muta dıyolar heralde. senın aılenın haberı yokken ne dinisi nıkahı :)) cahıl cahıl ıs yapıyosunuz.. ya aslında alan razu veren razı. nasıl olsa 4 ese takmış bu. sen de sıkarsın bı gun senı baskasına kotuleyıp bı diiniiiimmmsi nıkah da onlara kıyar..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…