Eşimin çamaşırındaki lekeler

yalnız yorumlarda şaşırtıcı niye adamların iç çamaşırında meni lekesi var anlamadım :KK53:
Çamaşıra çamaşır denmez meni lekesi olmayınca da ondan. Biz yoksa bile adamı çağırıp şunu lekele çabuk diyoruz. Makine boşa mı çalışsın yani.

Sordum zaten. Evet meniye benziyor, belki rüyamda olmuştur dedi
Bu kadar rahat işte
Bundan daha doğal ne olabilir peki? Adamın elinde olan bir şey mi bu? Niye taktınız ki bu kadar bu duruma. Ayrıca yıkanmış çamaşırda nasıl meni kalıyo onu da anlayamadım. 🤔
Çok saçma geldi bu konu bana, koca kadınsınız hiç mi bilgi sahibi değilsiniz erkekler hakkında? Yok 10 senedir olmamışta niye şimdi olmuş... ayy deliriciim 🤪

Şu sinirle bile bu yoruma güldüm
Konu bu değil ki, kendini öyle bir yapıyor ki sanırsın ilişki dışında hiç boşalma mış. Bende biliyorum erkeklerin rüyasında görüp boşaldığını aman ben ilişki sonrası ne kadar sıvı dediğim zaman, kendini saf gibi yapıyor. Ama işte demekki boşalmış bir şekilde önüme çıkıyor işte neden dürüst olmuyor

Ayy Allahımmm... benim kocamın başına böyle bir şey geldiğinde (ki çok normal asla art niyet aramam), adam kalkıyo hemen vıın duşa. Sorduğumda da bir şeyler oldu boşver der.
Ne peşine düştüm şimdiye kadar bunun için, ne de dürüstlüğü için teşekkür ettim. Utanıp söylemeye de bilir sonuçta. Gayet normal ya.
Siz belli ki kocanızdan başka bir konuda şüphe duyuyosunuz ki bu kadar peşine düşmüşsünüz bu meninin.

Merhaba, şimdi çamaşır dürerken fark ettim, eşimin iç çamaşırında beyaz lekeler var menüye benziyor. Daha önceki iç çamaşırında da görmüştüm. Buraya sormak aklıma geldi. Belki saçma biliyorum ama neden lekeler var. Ne yapayım ben şimdi bana akıl verin ne olur
Bence biraz kirlide beklemiştir deterjan kalıntısıdır. Meninin kalıp birde leke bırakacağını sanmıyorum erkek kardeşle büyüdüm evlendim hiç görmedim şahsen

[/QUOTE]
:63: :63: :63: 2 defa sordum ama konu sahibi beni görmezden geldi. Çok alındım doğrusu :63::63::63::63:biri beni aydınlatsın
Temiz çamaşırda niye meni lekesi var? Adam çekmeceyi açıp fantezi mi yapmış? Üstüne fıştlatmış herhalde temiz çamaşırların 🤔🤔🤔🤔
Temiz çamaşır başka tabi. 😏

:63: :63: :63: 2 defa sordum ama konu sahibi beni görmezden geldi. Çok alındım doğrusu :63::63::63::63:biri beni aydınlatsın
Temiz çamaşırda niye meni lekesi var? Adam çekmeceyi açıp fantezi mi yapmış? Üstüne fıştlatmış herhalde temiz çamaşırların 🤔🤔🤔🤔
Bence kesinlikle üst komşu balkondan fıştlsttı :KK70: adamın böyle bir fantezisi olsa kadın bilirdi herhalde bunca yıldır:KK70:

Temiz çamaşır başka tabi. 😏
[/QUOTE]

Bence kesinlikle üst komşu balkondan fıştlsttı :KK70: adamın böyle bir fantezisi olsa kadın bilirdi herhalde bunca yıldır:KK70:
Cevap verse anlayacağızda vermiyorki
Çamaşırı dürerken gördüm yazmış. Dürmek katlamak sanırım. Demekki temiz çamaşırda görmüş. Adam hortum misali sağa sola sallamıyorsa ne işi var orada meninin🤔🤔🤔

Cevap verse anlayacağızda vermiyorki
Çamaşırı dürerken gördüm yazmış. Dürmek katlamak sanırım. Demekki temiz çamaşırda görmüş. Adam hortum misali sağa sola sallamıyorsa ne işi var orada meninin🤔🤔🤔
İtfaiye hortumu mu bu tazyikten sağa sola savrulacak? :KK70:

İtfaiye hortumu mu bu tazyikten sağa sola savrulacak? :KK70:
1. Adamın sağa sola savurma fantezisi var
2. Kirli don temiz donlara karıştı
3. Makina ya da deterjan kötü
4. Heyttt maşallah 10 aslan gücünde spermi var yıkasanda çıkmıyor mübarek

Üşenmedim ihtimalleri yazdım konu sahibine. Dahada görmezden gelirse beni :63: :duduk:

1. Adamın sağa sola savurma fantezisi var
2. Kirli don temiz donlara karıştı
3. Makina ya da deterjan kötü
4. Heyttt maşallah 10 aslan gücünde spermi var yıkasanda çıkmıyor mübarek

Üşenmedim ihtimalleri yazdım konu sahibine. Dahada görmezden gelirse beni :63: :duduk:
Ben cevap versem olurmu 🤭kirlide bekledi bunlar yada deterjanı fazla kullandı yada 90 da yıkadı orası aşındı zaten beklemiştir

X