Eşimin annesiyle baş edememesi yüzünden taşınıyoruz.

Eşiniz annesiyle konuştu mu hiç peki? O da bu kadar çok sık gelip gitmesini ve hareketlerini onaylamıyormuş ya..

Eşiniz annesiyle konuştu mu hiç peki? O da bu kadar çok sık gelip gitmesini ve hareketlerini onaylamıyormuş ya..

Konuştu tabiki "anne sen her gün gelme de ben müsait olduğumda iş çıkışları uğrarım,haftasonu geliriz" falan dedi yani biz gelmesin de onu köşeye atalım demiyoruz. Tamam dedi bir gelmedi iki gelmedi üçüncü gün yine kapıda. En son olaylar koptuktan sonra "anne bu bayram olduğu için bir şey demedim bak bayramdan sonra çok gelme zaten ev kalabalık ben uğrarım" dedi açıkça. Çok üzüldü ama dedi yani. Sabah yine telefon ediyor "oğlum sizin bahçede mangal yaksak" diye. Yüzüne de söylesek anlamıyor.

beysukent daha iyi bence bilkentten
yapabiliyorsanız sinpaş altın orana felan gidin oraya da mı damlar

Angora Evleri'ni düşündük Beysukent'te. Bilkent bana da pek sıcak gelmedi açıkçası. Sinpaş Ege Vadisi de düşüncelerimiz arasında ama o kadar kalabalığa gelebilir miyim bilmiyorum. Kayınvalide de kafaya takarsa gelir tabiki haftada bir falan olsun kesin gelir.

haftada bir gayet iyi şu anki durumunuza göre
angora zaten oturanı belli gayet nezih
sinpaştan da daha rahat ulaşımı bence
şubeniz nerde bilmiyorum da ben olsam angora da otururum
yani kv her türlü canımı sıkacaksa en azından iyi yerde oturayım

Benim şubem Cinnah tarafında kalıyor da sorun olmuyor gidiş geliş. Kayınvalideden kurtulsam yürüyerek de giderim yani :)
Angora'ya baya sıcak bakıyorum bende şu an için.

eşiniz aile işini sürdürdüğü (babasından kalan sermaye sanırım) için ne kadar emek verse de diğer kardeşlerin gözünde sanırım hazıra konmuş görülüyor.. kendi başınıza ayaklarınızın üzerinde durabileceğiniz bir işiniz (eşinizi kast ediyorum) olsaydı bu anne ve kardeşler bu noktaya gelmezdi malesef...

Kv channel takılıyor cantalarını biz alıyoruz demişsiniz ya. Yahu budamı anne hakkı.kirası dışında 5 kuruş vermeniz gerekmiyor. Kırsın dizini otursun. Tövbe yarabbi. Evimi falan satmam kv ye de vermem. Ben kirayı odeyemiyorum birikim yapmam gerek çocuğum için. Ya gel sana şuradan ev vereyim yada ara diğer oğlun kirayı ödesin bende artık yok diyin. İstediği kadar gözünden ateş çıksın sokağa atmıyorsunuz sonuçta tövbe yarabbi.

Bence güvenliği iyi bir siteye çık. Daha bahçeden giremesin. Böylece habersiz gelmemeyi öğrenir. Anca site girişinde rezillik çıkarır. Onu da önemseme zaten.

Bu arada abisi nerde? KV niye onlara dadanmamis. Eğer aynı şehirde oturuyorsaniz, annesi sizi bırakıp kendisine musallat olacak diye korkusu olabilir.

Esimin abisi amerikada. 5 yilda falan bir geliyor.

Keske iste en buyuk pismanligimiz. Esim o kadar ugrasiyor kazaniyor ama kendimize bir sey yaptigimizda yakin uzak herkes "babasinin parasini yiyor" diye dusunuyor. Yeni bir is kurma imkanimizin olmasini cok cok isterdim.

Apartmanda bunalıyorum deyince aklıma firdevs yöreoğlunu getirdiniz

Bence güvenlikli bir siteye taşının, anlattığınız türdeki kayınvalide yine yetişir gerçi ama en azından yürüme mesafesi bi yer olmasın, güvenliğe de bilgi verirsiniz gelip gittiğinden haberiniz olur.

Esim babasinin isine devam ettigi icin kayinvalide her seyi kendinin zannediyor. Ben cocuguma bebek arabasi alinca laf edebiliyor ama kendisi ondan daha pahali cantalar aliyor. Soyleyince de "kocasinin parasi" oluyor.

Kayınvalidenize önceki konudan beri okudukça ettiğim bedduanın haddi hesabı yok nolur hakkınızı helal edin.eşinizi de yüz kere bin kere tebrik etmek isterim,çok güçlü bir karakteri varmış.
Kayınvalideyi şimdiki evinize geçirirseniz belki daha sonra başka yer beğenir ev yine sizde kalmış olur,elden çıksın istemiyorum demişsiniz.
Ev seçerken çocuğunuzu ve aile saadetinizi düşünün siz sadece.Yine gelsin kapıya bağırsın çağırsın,o terbiyesiz de sizin rezil olma korkunuzu kullanıyor zaten.

Geçmiş konularınızı bilmiyorum. Okudukça ruhum daraldı. Empati yapıyorum gerçekten hani dayanılcak gbi degil. Bide sen yine vicdanen sabır diyip hürmet ediyosun. Bu kadın demekki hasta bi doktora görünsün ilaç neyse verilsin doktorada anlatılsın durumu. Sonra uzak bi sempten uygun bi ev alıp oraya yerleştirebilirsiniz başınada bi bakıcı koyarsınız ilaçlarınıda düzenli kullanır. Bakıcıyıda düzenli yoklarsın durumu konusunda. Sizde iyi bi yere evini taşırsın. Adresinide gizli tutarsın sizi bulamaz. En iyi çözüm bu gbi geldi. Allah yardımcın olsun. Kv Rabbim şifa versin. Kimseye akıl noksanlığı vermesin çok zor ya.

Kadın belli ki sizin evi istiyor, ve kurtulmanızın yolu yok başka şehre bile gitseniz telefonla tacize devam eder, eşinizin abisi yurtdışındaymış zaten , kp yok, kadından siz sorumlusunuz. Diğer konunuzda evinizin üst katını kızınıza ayırdığınızı yazmışsınız kızınız daha 6 aylık, ona ayırmak için biraz daha zamanınız var. Şimdilik terapiye gitmesi şartıyla sizinle kalsın, kadının lüx takıntısı var belli ki, Markalardan haberdar olan biri olarak sizin çantanızı alıp vermesi, sonra olay çıkarması sizi kıskandığı ve de istemediği anlamına geliyor. Diğer arkadaşlarında dediği gibi babasının işi olması kadını bi yerde kendi param deme konusunda haklı da çıkarıyor. Ama nasıl olur da kapıyı açmadınız diye bağırıp çağırabilir onu diğer durumlarla bağdaştıramadım. Tedavi şart . Boşuna bir sürü para kirasına şuna buna harcamayın, İstediği gibi bi ev almak için biriktirin.

Ikisi de cok sacma ve mantiksiz fikirler. Kv tasinsin siz niye evinizi satip kvnin evini o fiyata satin aliyosunuz, geri kalan parayla napicaksiniz cok insani enayi yerine koyan bi durum olur. Acmayin kapinizi olsun bitsin..
Ama evinizi sakın ona vermeyin yoksa bi daha asla cikaramazsiniz, tapusu sizin olsa bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…