Eşimin annesiyle baş edememesi yüzünden taşınıyoruz.

Kv gitsin etlikteki evde otursun

Altında arabası var maaşı var eşin neden erzak alıyor almasın

Ya da ne bileyim alsın bir ev ona da trilyonluk olmasın aylık da bir miktar versin kuruş işlemez bundan başka desin

Ben karıştırdım mı siz hani Kv ile konışmuyor bayramda elini öpmüyordunuz size nasıl sık sık geliyor ki

Gelirse açamazsın kapıyı bağırır çağırırsa kendi bilir güvenlik polis çağırır

Gerçekten açmadık kapıyı şimdi bayram diye 2 günlüğüne bir şey demedik ama öncesinde cidden açmadım. Kendini de bizi de rezil ediyor. Bağırıyor komşuları ayaklandırıyor.

Ne kadar kötü olsa da annesi için"gelirse kapıyı açma" diyen bir evlat var. Siz esinizden daha vicdanliymissiniz. Allah kimseyi bu duruma dusurmesin. Kaynananiz sizleri bu kadar rahatsız ediyorsa hemen bi huzurevine gönderin böylece sizde oradami yasadan, apartman hayatını cekemem gibi sıkıntılardan kurtulursunuz.

Kapıyı mı açmadınız ?
Eşiniz de evde miydi ? Yahu kk hanımları Allah aşkına neyi salık veriyorsunuz , huzur evi bilmem ne .
Kaynana melek olsa kanatları çarparmış ki malesef fenasına denk gelmiş.
Anne babaya kapı açmamak nedir yahu insaf....
Siz de sabredin konu sahibi anladığım kadarıyla şükretmeniz için çok sebebiniz var.
Bütün güzel şeyler aynı anda olmuyor malesef.

Ne kadar kötü olsa da annesi için"gelirse kapıyı açma" diyen bir evlat var. Siz esinizden daha vicdanliymissiniz. Allah kimseyi bu duruma dusurmesin. Kaynananiz sizleri bu kadar rahatsız ediyorsa hemen bi huzurevine gönderin böylece sizde oradami yasadan, apartman hayatını cekemem gibi sıkıntılardan kurtulursunuz.

Ben evlenmeden önce de evlendikten sonra da kayınvalidemi başımın üzerinde taşıdım. Evime geldi yerleşti biz onun yüzünden balayına dahi gidemedik,ses etmedim. Yavrumu şeytan olmakla suçladı sırf ismi mitolojiden diye. Benim kazandığım paraya haram mal yenmez dedi sırf bankacıyım diye. Her geldiğinde evimizden bir eşyaya zarar verdi sorunca da "yenisini alırsınız" dedi. Şunun şurasında 1 senedir ayrı eve çıkardık,başımıza gelmeyen kalmadı. Eşimin vicdanıyla alakası olduğunu zannetmiyorum. Huzurevine göndersek bizim için daha iyi olurdu evet. Keşke her şey göründüğü gibi kolay olsaydı.

Kapıyı mı açmadınız ?
Eşiniz de evde miydi ? Yahu kk hanımları Allah aşkına neyi salık veriyorsunuz , huzur evi bilmem ne .
Siz de sabredin konu sahibi anladığım kadarıyla şükretmeniz için çok sebebiniz var.
Huzur evini ben söyledim. Kapıyı açma diyen konu sahibinin eşi yani kaynananın öz be öz oğlu. Evlattan böyle muamele gireceğine huzur evine gitsin. İroni yaptım hemde içim parçalanarak. Ne kadar kötü olsa da bir annenin içeri alınmaması kalbimi sıkıştırdı.
Bilmem anlatabildim mi.

Kapıyı mı açmadınız ?

Bu olaydan önceki gün evime gelip konsolu olduğu gibi yere indirdi ne var ne yok her şeyi yerle bir etti,eşim de işe giderken "annem gelirse kapıyı açma evde yokmuş gibi otur" dedi. Aynısını yaptım. Verandaya oturdu feryat figan bağırdı,yan komşum çıktı öyle açtım. Allah göstermesin biz bu durumda en insaflı haliyle yaklaşıyoruz. Aç bırakmadık açıkta bırakmadık. Biz evlendiğimizde eşimin milyonlarca borcu vardı. Kayınvalide 60 yaşında louboutin,chanel takılıyor. Reva mı şimdi bu bize? Ben her şeye binlerce kez şükrediyorum evet biz de hatalı davranmışızdır zaten anne baba hakkını bildiğimiz için hala onun için de bizim için de en iyisini düşünüyoruz.

Kv gitsin etlikte yasasin. Neye gucunuz yetiyorsa oraya tasiyin. Bu ne ya musluktan akarken sizde biriktirin biraz

Biriktiriyoruz neden biriktirmeyelim ama musluktan da akmıyor. İş için sermaye gerek. Allah göstermesin eşimin yaptığı evlerden 2 daire satılmasa aylarca borç içindeyiz. eşim işini en iyisiyle yapmaya çalışıyor,iyi kötü kendi evimiz var,annesinin evini tamamen çekip çeviriyor,kız kardeşinin okulunu+yurdunu ödüyor,cebine harçlığını koyuyor. Bir yerden sonra da tak ediyor eşime.

Para var , huzur yok .

Chanel takılan 60 yaşındaki altında arabası olan bir kayınvalidenin ; yetişinnn aaa dostlar bu ay bana erzak almadılar diye sağa sola salık vermesi için ciddi psikolojik sorunları olması lazım .

Bence evlensin :süslü:

Soruna gelince ne Ankara'yı bilirim ne semtlerini . Uzak kalmanızda fayda var diyebilirim sadece .

Para var , huzur yok .

Chanel takılan 60 yaşındaki altında arabası olan bir kayınvalidenin ; yetişinnn aaa dostlar bu ay bana erzak almadılar diye sağa sola salık vermesi için ciddi psikolojik sorunları olması lazım .

Bence evlensin :süslü:

Soruna gelince ne Ankara'yı bilirim ne semtlerini . Uzak kalmanızda fayda var diyebilirim sadece .

Psikolojik sorunları olduğu kesin. Her ay kredi kartının anasını ağlatıyordu afedersiniz. Kartı aldık,erzak görelim dedik. Bu sefer bambaşka bir şeye dönüştü. Tam bilmiyorum 1000 küsur kendi maaşı var,nereye harcandığını da bilen yok. Allah görüyor nasılsa biz elimizden geldiğince yapıyoruz.

Chanel felan takilan kadina 1000 kusur maas yetmezki.. Yahu cidden psikolojik yardima ihtiyaci var ama siz yinede evinizden olmayin cunku bu kadin size hicbiryerde rahatlik vermez.

Chanel felan takilan kadina 1000 kusur maas yetmezki.. Yahu cidden psikolojik yardima ihtiyaci var ama siz yinede evinizden olmayin cunku bu kadin size hicbiryerde rahatlik vermez.

Maalesef çantalarını biz alıyoruz. Eşimle konuşacağım bakalım,gerçekten bu bize çözüm olacaksa psikolojik destek alsın. Onun adına üzülmüyorum değil gerçekten belki de yalnızlıktan yapıyordur ama bana iyi davransa ben onu kendi annemden ayırmam. Böyle dikkat çektiğini zannediyor.

Nereye giderseniz gidin kayinvalideniz sizi bulur. Diger kardesler cok bencil.. Madem anneleri yalniz yasiyor onlarda hem maddi hem manevi destek saglasinlar. Mesela neden kayinvalide size bu kadar takik? Gorumcenize de gidiyor mu bu kadar sik? Kapi acilmazsa ona da bas bas bagirabiliyor mu? Amerika'daki kardes senenin bir ayi annesini misafir etsin mesela. Uzaktan konusmasi kolay tabi.

Nereye giderseniz gidin kayinvalideniz sizi bulur. Diger kardesler cok bencil.. Madem anneleri yalniz yasiyor onlarda hem maddi hem manevi destek saglasinlar. Mesela neden kayinvalide size bu kadar takik? Gorumcenize de gidiyor mu bu kadar sik? Kapi acilmazsa ona da bas bas bagirabiliyor mu? Amerika'daki kardes senenin bir ayi annesini misafir etsin mesela. Uzaktan konusmasi kolay tabi.

Ben 2 yıldır evliyim eşimle de 8 yıldır tanışıyoruz kayınvalidenin büyük kızına gidip de 1 hafta kaldığını bilmem. Eşim babasının işini devam ettiriyor o yüzden ona farklı bir bağlılığı var. Sürekli "rahmetli babanı görüyorum sende" falan diyor. Ama oğluna verdiği zararın farkında değil. Eşimin abisi de zaten 4-5 yılda anca uğruyor,aynı şehirdeyiz diye annesine bakmak zorundaymışız gibi davranıyor.Tabiki bakacağız ve bakıyoruz da ama tamamen üzerimize biniyor dayanma gücüm bitti artık.

Ben 2 yıldır evliyim eşimle de 8 yıldır tanışıyoruz kayınvalidenin büyük kızına gidip de 1 hafta kaldığını bilmem. Eşim babasının işini devam ettiriyor o yüzden ona farklı bir bağlılığı var. Sürekli "rahmetli babanı görüyorum sende" falan diyor. Ama oğluna verdiği zararın farkında değil. Eşimin abisi de zaten 4-5 yılda anca uğruyor,aynı şehirdeyiz diye annesine bakmak zorundaymışız gibi davranıyor.Tabiki bakacağız ve bakıyoruz da ama tamamen üzerimize biniyor dayanma gücüm bitti artık.
Haklisiniz, insanin tahammul sinirlari daraliyor bazen dayanma gucunu kaybediyor. Diger konularinizi bilmiyorum. Ben su amerikada yasayan kardes kismini okuyunca atti sartellerim. Bir baska versiyonunu annanemde yasadim. Objektifte bakamiyorum konuya. Boyle uzaktan ahkam kesip suya sabuna dokunmadan keyfince yasayanlar miras zamani bas sirayi kimseye kaptirmiyorlar masallah.

Allah kayinvalidenize hayirli omur, gonlune de sukunet sakinlik versin. Biraz uyumlu olsa halden anlasa siz zaten tasinmayi dusunmezsiniz.

Haklisiniz, insanin tahammul sinirlari daraliyor bazen dayanma gucunu kaybediyor. Diger konularinizi bilmiyorum. Ben su amerikada yasayan kardes kismini okuyunca atti sartellerim. Bir baska versiyonunu annanemde yasadim. Objektifte bakamiyorum konuya. Boyle uzaktan ahkam kesip suya sabuna dokunmadan keyfince yasayanlar miras zamani bas sirayi kimseye kaptirmiyorlar masallah.

Allah kayinvalidenize hayirli omur, gonlune de sukunet sakinlik versin. Biraz uyumlu olsa halden anlasa siz zaten tasinmayi dusunmezsiniz.

Amin inşallah. Ben de isterim geniş aile olalım,ağız tadıyla oturalım. Allah göstermesin miras zamanı bu kardeşlerin hepsi birbirini reddeder.

Biriktiriyoruz neden biriktirmeyelim ama musluktan da akmıyor. İş için sermaye gerek. Allah göstermesin eşimin yaptığı evlerden 2 daire satılmasa aylarca borç içindeyiz. eşim işini en iyisiyle yapmaya çalışıyor,iyi kötü kendi evimiz var,annesinin evini tamamen çekip çeviriyor,kız kardeşinin okulunu+yurdunu ödüyor,cebine harçlığını koyuyor. Bir yerden sonra da tak ediyor eşime.
Ben ne dedim siz ne diyorsunuz. Heyecan yok ayni taraftayiz ama anlamamissiniz beni. Neyse kolay gelsin

X