Eşimin annesiyle baş edememesi yüzünden taşınıyoruz.

Keşke başka şehire taşınabilseniz. Aynı şehirde nasılsa diyip bu anlamsız yük muhabbetini etmezler belki..

İyi ama böylede nereye kadar, hayatmı bu? Varlık içinde cefa çekmek! Bence karşılıklı oturup net bir karar alın, miladınız olsun gencecik en güzel zamanlarınızı zehir etmeyin böyle hastalıklı bir insan yüzünden, çünkü annesi ya diğer tarafa göç edip rahatlatıcak sizi yada siz uzak bir şehire gidip rahatlıycaksınız. Çok zor cidden..

kaynananın altında araba bide yüzzüz olduktan sonra 1 sattede sana gelse farketmez yani aynı cevredede olsan görüsür 1 saat uzaklıktada olsan görüsür

D destinaninannesi evinizi kiraya verin sizde begendiginiz ,esinin isine uygun biryere tasinin.tabi kaynanaya uzak olsun.
Canim benim ben konularini takip ediyorum.esinin ailesinin hepsi tuhaf yani.abisi gelmis sana laf sayiyor.
Birde esim babasinin isini yapiyor dedin ya ondanmi size cok yükleniyorlar.
Allah sabir versin,

Kendinize uzak bir yerden kucuk ama sevimli bir ev alip "anne sana hediyemiz" deyip yollasaniz gitmez mi? Hem rahatinizi bozmamis olursunuz?

kv derdi belli parayı yedirmemek
bizde böyleydik senelerce herkesi mal mülk sahibi ettik
tabi bu kadar varlıklı değildik ama iyiydik

sonra bir an eldi şu an oturduğumuz evi zor aldık
şimdi herkesin bikaç evi yazlığı son model arabası var
babam kafasını vurur taşlara

çanta için laf etmeyen kv nız bu yaşta chanel mi takılıyor

eşiniz kv nizi keçiören etliğe taşıyıp gün içinde uğrasın elinde erzak alışverişi ile
başka çare göremedim

İmkanın varsa git başka şehire.başka şehirede habersiz gelecek hali yok.bendede var bitane mendebur surat.bezdirdi artık beni ailesi.imkanım olsa bende pılımı pırtımı toplayıp gidecem ama yok işte.yapar eder sonra beddualar edip bidaha gelmem deyip çekip gider.1 2 ay sonrada suratsız suratsız konuşmak ister.Kaçkere barıştım ama.yüzsüzlerle başetmek zor.hem annesi hem kardeşleri bezdirdi beni.bana o...pu diyen bi ablası dahi var.gene affetmestim o lafına rağmen.ama.2 ay önce gene tartıştık.konuşmama kararı aldım.ama.dün gene geldi meymenetsiz çocukları sevdi gitti.Allah yardım etsin düşüncesiz insanlar o kadar çok ki

Kendinize uzak bir yerden kucuk ama sevimli bir ev alip "anne sana hediyemiz" deyip yollasaniz gitmez mi? Hem rahatinizi bozmamis olursunuz?

Esim her bina bitirdiginde beraber binanin onune kurban keseriz kayinvalide de gelir. 1 ay onceydi yine ayni durum oldu gitmisken evleri gezdik,esim "anne en ustten terasli bi ev verelim yasa burda valla super hem kendi evin" dedi. Kayinvalide gozlerinden ates atti resmen. "Sen villada otur umitkoyde otur ben niye ayvalidayim gebertirim sizi" dedi aynen buydu kurdugu cumle. O hayatta gitmez,olan bize olur. Ah keske karsimda normal bi insan olsa da konusarak halledebilsem..

Nasil yani anlamadim? Cidden yaparim o raddeye geldim.
şimdi eşiniz sanki sizden gizli söylüyormuş gibi sizin olmayan şeyler gördüğünüzû ve onlarla konuştuğunuzu falan söylesin onun yanında da bir iki deli deli hareket yapin hatta sanki ondan gizli konuşuyormuş gibi telefonda konuşurken tamam ben bundan sonra x in bütün yemeğine suyuna her şeyine o okunmuş tozdan atacağım ondan kurtuluruz falan de ama eşine söyle de adam korkmasın kadını korktu kaçır bırak herkes deli desin senin huzurun yerinde olsun

Valla normal insana isler de benim kayinvalideye imkansiz. Butun sulaleye yayar deli degilsem de deli olurum :)

Bence kayınvalideyi değiştiremezsiniz. Nereye taşındanız gelecek. Gelemezse yaygara koparacak.Onunla yaşamayı onu ciddiye almamayı öğrenin. Harçlığını verin kulağınızı kapayın. Siz onu umursamadıkça vazgeçecektir.

diger konulari okudum,bence bu kadin onceleri sizle birlikte yasayip diger eve yollanmasindan hic memnun degil ve sanirim o imkanlara o eve sahip olmak istiyor,ayni zamanda da sizi sinir etmek en buyuk zevki yoksa kim bu kadar yuzsuzce davranabilir ki,evden tasinmayin o sizi fizana gitseniz bulur.belki hoslanmadigi semtlerde yasasaydiniz az mi gelirdi ? genelde ikili iliskileri erkek duzenler diyordum ama sizinki oglumun evi diyen mal kaynana orneginden bile beter,dinsizin hakkindan imansiz gelir diye bir soz var,nasil davranmaniz konusunda oneride bulunamayacagim ama buna paralel birseyler yapabilirsiniz.ayrica da evde oldugunuz saatlerden haberdar mi,hic acmayin kapiyi?

Taşınmayın. Kapıyı açmamaya devam edin. Günleri kapının önünde geçince akıllanır. Bunun yazı var kışı var. Zatüüre olur görür gününü. Kesinlikle kapıyı açmasın. Bağırırsa bağırsın. Polis tutup götürsün.

Kaynananin geleceği saatler belli ise o saatlerde kendinize bir iş bulun. Avm ye gidin, çocuğu parka götürün böyle bi bir kaç ay devam edin. Sizi gerçekten evde bulamasın. Belki vazgeçer gelmekten.

Eşiniz konuşsun annesiyle, yaptıkların bana bile normal gelmiyor şeklinde. Bizimle görüşmek, kapının önünde kalmamak istiyorsan psikolojik tedavi göreceksin desin. Uzmanı siz bulun ama. Hipnoz tedavisi uygulayanlar çok başarılı oluyormuş araştırın, deneyin. Birazda olsa dinginleşir belki. Saplantılı sanki size. Diğer çocukları da varken sürekli size sarması normal değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…