Eşimin ani degisimi ve "pek samimi" arkadasi

O zaman söyle yapabilirsiniz Ayşe'nin adını anmadan (ismi geçince bile hatırlamis olacak bu da size pismanlik verecek aklına soktum diye ) davranislarindaki değişim üzerinden konusmanizi öneririm. Umarım kafanızdaki soru işaretlerinizi içinizi ferahlatacak şekilde cevaplandirir eşiniz . Geçen gün kk'de söyle bir yoruma denk geldim çok da beğendim " erkeklere cevabindan korktuğunuz soruları sormayın çünkü oldukça düz mantiklardir "

Guven eksikligi konusunda o kadar haklisin ki hayatta hep karsima cikti zaten bu asmaya calisiyorum ama olmuyor maalesef. Umarim ispat etmek zorunda kalacagim gunlere gelmem

Cok tesekkur ederim yorum icin, kiskandirmayi pek istemiyorum cunku esim kiskandirildigi zaman daha fazla tepki gosterir daha dogrusu sogur ancak dedigin durum uzerine misilleme yapabilirim yani sen izin vermiyorsan o zaman sen de ayseyle gorusme gibisinden.

Guven eksikligi konusunda o kadar haklisin ki hayatta hep karsima cikti zaten bu asmaya calisiyorum ama olmuyor maalesef. Umarim ispat etmek zorunda kalacagim gunlere gelmem
Bence o kadar saf temiz kalplisin ki allah yüzüne gülecek

Insallah sadece senin kuruntundur insallah sana öyle geliyodur ve esin seni aldatmiyordur
Ama diger ihtimalide aklindan cikarma oyuna gelmeni hic istemem o kadar iyimser yazmissin ki lütfen yeni bi gelisme olursa bizide bilgilendir
Eger cikmazda olursan yine sor
Allahim insallah yüzüne güler insallah hayirlisini yasatir sana :/

Haklisin zaten su an direkt Ayseden bahsedersem kotu kadin imaji yaratabilirim zaten esimle konusursam once onun davranislarindako degisimden bahsedecegim. Valla canim bana sorsan su an butun cevaplardan korkuyorum sanki ne suphem varsa evet haklisin diyecek.gibi geliyor :)

hadi bakalım.belli akıllı, mantıklı kadınsın.doğru yolu göstersin Rabbim sana.
bir ev, yuva kolay kurulmuyor.hiçbir üçüncü şahıs yuvanızın huzuruna değmez.
eşinle başbaşa vakitlerinizi artırın.başkasıyla plan yapmaya vakti kalmasın.
aah ah hazır çocuk da yok çıkın gezin.ben sinemaya gitmeyi öyle özledim, ya da sahilde el ele gezmeyi. eski günlerimiz geldi aklıma, neyse ağlamadan kaçayım.
bizi haberdar et olur mu?İnşallah tez zamanda çözersiniz bu sorunu.
sevgiler

Cok ama cok tesekkur ederiim insallah dedigin gibi olur da buraya esimle her seyi hallettik diye yazarim, iyi kotu gelisme olursa size surekli aktaracagim zaten konuyu yakin arkadaslarima bile acmadim tum dolulugumla buraya geldim siz de gercekten cok yardimci oluyorsunuz tesekkur ederim Allah hepimizin hakkinda hayirlisini nasip etsin

Cok tesekkur ederim canim, oyle soyleme Allah sana 2 tane guzel evlat nasip etmis darisi bizim de basimiza cocugun olmasi apayri bir seydir eminim cikip gezmek guzelse cocugunla cikip gezmek daha bi guzeldir her anin tadini cikartmaya bakalim biz, dediklerini dikkate alacagim ederim tabiiki insallah

Rica ederim canim.
Dene bakalim biseyler, sonra haberdar et bizi.

Başka bir kisitlamaniz kiskancliginiz var mı bilmiyorum ama acaba kiskanilmadigini düşünerek ilgi çekmek adına mi böyle imalarda bulunuyor ve sizden uzaklaşıyor

Şu ayşelerden bıktık valla ya Kökleri kurumadı gitti!!! Sen yıllarca Uğraş didim emek ver yuva kur kalt.ğın biti gelsin huzurunu bozsun! Eşinin telefonunu kurcaladınmı hiç msjlar aramalar falan? Bence açık açık söyle rahatsız olduğunu onun yanında beni küçük görüyosun de tepkisi nasıl olucak bakalım. Saçını başını yolasım var Ayşe'nin

Ayse bana evinin dekoruyla ilgili bi sey sordu esim hemen atladi senin zevkinle onunki bir mi sen kafana gore dizayn et o anlamaz bunlardan gibisinden bir sey soyledi resmen agzim acik kalakaldim
"Tevekkeli değil senle evlendim" deseydiniz ya; adam resmen sizi aşağılamış, siz neden cevap vermiyorsunuz? Salak dese bundan iyi.

Ayrıca Ayşe bu kadar kariyerli de eşinizin durumu ne? Size örnek gösterdiği arkadaşı kadar başarılı mı kendisi de?

Ayşe'de bir sorun göremedim ben ama eşiniz haddini bilmiyor. Ki ben Ayşe'nin yerinde olsam yukarıdaki lafı ettiğinde eşinizi yerin dibine sokmuştum.

Kısıtlamaya hakkım yok ne ya şu verdiğin detaylar yeter zaten ne olduğu açıkça ortada nasıl göremiyorsun ? Başlarım öyle arkadaşa görüşemez efendim zaten erkekle kızdan kanka, dost,arkadaş olunuyor da o şekilde kalınmıyor güzelim benden söylemesi ya Ayşe ya sen seçim onun

Benim eşimin samimi bayan arkadaşı olamaz. Olsaydı ben onun hayatında olmazdım çok net. Aynı durum benim içinde geçerli. Ben senin yerinde olsam resti çekerdim. Adama bak? Sen kimsin karını başka bir kadının karşısında rencide ediyorsun?

Tartışmak, kıskançlık vs. sizi onun gözünde kötü duruma düşürür. Kaçan kovalanır zanneder bir de kısıtlayan olursunuz. Madem kaybetmek istemiyorsunuz, özgüvenli davranın. Erkekler özgüvenli kadınları sever. Ve mümkünse bence çalışmaya başlayın. Şu an evdesiniz ona göre dümdüz, evde olan, merak edilmesi ya da kıskanılması gerekmeyen birisiniz. Kendinize bir ortam oluşturun, 1 hafta evden uzaklaşabiliyorsanız gidin, siz olmadan ne olduğunu görsün. Sonrasında bu durumu adam akıllı sakince konuşun derim.. Kolaylıklar,

Ona karşı farklı duygular beslemeye başlamış beğeni hayranlık hoşlanma.....
Bundan adım gibi eminim. Onu hayal ettiği için sana sırtını dönüyo. Sana sevgisi bitmedi ama arzusu heycanı hayranlığı ayşeye kaydı. Geçici bi durum olabilir tek yapmanız gereken ondan biraz uzak tutmak yoksa dönüşü olmayan hatalar yapabilir

kıyaslamak ne demek canım ya....seninde çevrende kariyer yapmış erkek yok mu..sende falancaya bayılıyorum ya çok azimli düşünceli kibar bir insan falan diye sürekli bahset...ve belli bir zaman sonrada eşine açıkça bu durumdan rahatsız olduğunu söyle..

isterse 40 yıllık kocam olsum benim yanımda beni aşağılayacak hemde başka bvir kadına onunla toplulukta kulaktan kulağa fısıldaşığ fingirdeyecek başlarım öyle samimiyete ikisininde ağzına ........ hayatlarının dekorunu yaparım onlara..

Çok istiyorduysa onu sizden önce tanımış onla evlenseydi madem ne bu şimdi iki lafından biri ayşe. Siz yine iyi sabırlısınız.

bana ters geldi açıkçası bu durumlar
o ne demek sizi elalemin kadınının karşısında rencide etmek
bir an önce sınırları çizmeli
derhal bu işe al atmalısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…