Eşimin ani degisimi ve "pek samimi" arkadasi

kırılmayın ama eşinizin ayşeye ilgisi var gibi.

ayrıca eşinizin davranışları iğrenç. sizi aşağılamış resmen milletin yanında.

çok çok sinir oldum. ne demek ayşe kariyer sahibi, girişken ben değilim ondan ilgi duydu falan öyle şey mi olur ya.

eşiniz zaten dışarıya bakmaya meyilli bir tipmiş. kendinizi küçük görmeyin.

zorla evlenmediniz sonuçta onunla. ben sizin yerinizde olsam bu konuyu ciddi ciddi konuşurdum.

Bilmiyorum belki kafamdakiler yuzunden kendim kiyas yapacak noktaya geldim sahiden kafam karisik

Yine o aksam esimin arkadasi biz ona farzi misal Ayse diyelim Ayse bana evinin dekoruyla ilgili bi sey sordu esim hemen atladi senin zevkinle onunki bir mi sen kafana gore dizayn et o anlamaz bunlardan gibisinden bir sey soyledi resmen agzim acik kalakaldim her seyden once ben senin esinim ya beni orada kucuk dusurmekte ne demek?

Bu ne ya?!
İkisinin kafasını tokuşturasım geldi.

Anladığım kadarıyla ayrılmak değil, eşinizle eskisi gibi olmak istiyorsunuz.

Bence eşinizle hiç konuşmayın. İşkillendiğinizi anlar. Olabildiğince sinsi düşünün.

Tavrınızı değiştirin. Güçlü olun. Olmasanız bile güçlü rolü yapın. Üstte bir üyenin dediği gibi kendinizde değişiklik yapın. İş hayatında falan onun kadar güçlü olmayabilirsiniz.
Ama kocanız her gece sizinle yatağa giriyor! Güçlü kadın istiyorsa güçlü kadını gösterin ona. En zayıf yerinden vurabilirsiniz. Alıştığınızın dışına çıkın. Seksi olun! Kadınlığınızı kullanın. İnternetten araştırın, milyonlarca şey bulursunuz. Aklını başından alın. Hala size ait olan kısmı kullanın.

Size dönünce de basın tekmeyi! Süründürün. ( Tabii, ayrılmak isterseniz.)

Şunu da söylemem gerekir ki, kocanız karakter kıtlığı çekiyor. Bugün Ayşe olur yarın Asuman olur.

Olmaz boyle arkadaslik. Esinize daha sicak, daha yakin davranin. O degistiyse, siz de degisin, ama olumlu yonde. Onu sasirtacak seyler yapin. Mesela ise baslayin.

Cocugu neden ertelemek istedigini sordunuz mu? Durumunuz biraz kritik. Degisimler pek ic acici degil. Ama eger esinizi kaybetmek istemiyorsaniz, once onu kendinize tekrar baglayip, sonrada ayseden uzaklastirmaniz gerekecek.

Ise baslayacagim zaten kafama koydum ramazan biter bitmez. Cocugu erteleme bahanesi de su; babaliga hazir hissetmiyormus kendini daha dogrusu hazir sanmis ama ciddi boyuta gelince korkmus tedirgin bi sekilde evlat sahibi olmak istemiyorum dedi yuzde 1 tereddutum olsa bile cocuk icin olumsuz degil mi falan dedi

Hayranliksa eger benden neden sogudu? Benim onun gibi olmami istedigi icin kiyas yapiyor olabilir belki ama olmadigim biri gibi gecireceksem omrumu evliligimin ne anlami var ki :KK43: sahte bi kimlikle hayatimi surduremem sonucta :KK43:
Hiç kimse için kendinizi değiştirmeye çalışmayın zaten. Yada ben ayşe gibi değilim o yüzden beni istemiyor diye üzülmeyin. Çünkü siz CANANsınız o AYŞE.

Sevgili olmadiklarina dusunuyorum cunku universitedeyken Aysenin oldukca calkantali bi uzun iliskisi olusmus adam sonra yurt disina falan cikinca onlar da mezun olunca unutulup gitmis herhalde ama esimin su an icin bi ilgisi oldugu asikar tabii

dediğniz gibidir mutlaka.ama eşiniz hoşlanıp açılma fırsatı da bulamamış olabilir kadın evlenince de umudu kesmiştir.bunların hepsi ihtimal tabi ama ya konuşacakınız onunla yada bir süre gizlice telefonundan konuştuklarına bakacaksınız.eger üste çıkıp inadına daha da samimi olacaksa kadınla bir iki gün takibe alıp sonra konuşun derim.

Bilmiyorum belki kafamdakiler yuzunden kendim kiyas yapacak noktaya geldim sahiden kafam karisik

eşiniz bir yerde sizi düşünceyle aldatıyor o kadına ilgi ve hayranlık duyarak.

aldatmak kişinin kendi karaktersizliğidir. siz ne kadar mükemmel olsanız da karşıdaki karaktersizse yine aldatır.

ama bir kişi düzgünse sadıksa sizi siz olduğunuz için sevecektir zaten. yok kariyerin yok, yok girişken değilsin bunlar insanın sevdiği birinden soğuması için sebep olabilir mi?

Bu ne ya?!
İkisinin kafasını tokuşturasım geldi.

Anladığım kadarıyla ayrılmak değil, eşinizle eskisi gibi olmak istiyorsunuz.

Bence eşinizle hiç konuşmayın. İşkillendiğinizi anlar. Olabildiğince sinsi düşünün.

Tavrınızı değiştirin. Güçlü olun. Olmasanız bile güçlü rolü yapın. Üstte bir üyenin dediği gibi kendinizde değişiklik yapın. İş hayatında falan onun kadar güçlü olmayabilirsiniz.
Ama kocanız her gece sizinle yatağa giriyor! Güçlü kadın istiyorsa güçlü kadını gösterin ona. En zayıf yerinden vurabilirsiniz. Alıştığınızın dışına çıkın. Seksi olun! Kadınlığınızı kullanın. İnternetten araştırın, milyonlarca şey bulursunuz. Aklını başından alın. Hala size ait olan kısmı kullanın.

Size dönünce de basın tekmeyi! Süründürün. ( Tabii, ayrılmak isterseniz.)

Şunu da söylemem gerekir ki, kocanız karakter kıtlığı çekiyor. Bugün Ayşe olur yarın Asuman olur.
Cok tesekkur ederim birkac arkadasin da tavsiye ettigi gibi bazi detaylari sekillendirmem gerek aslinda konusmak istiyordum ama dedigim gibi somut bi durum olmadan konusmakta tereddut ediyorum, ayrilmak istemiyorum gercekten onu seviyorum ama is icinden cikilmaz bi durum alirsa elbette ayrilacagim ne kadar seversem seveyim ama su an kurtarilabilir bir sey bile varsa onu kullanacagim

Arkadaşlar çok güzel yazmış olayı dillendirmeyin sinsi davranın saç baş ufak değişimlerde bulunun Ramazan sonuna tatil planlayın başbaşa telefonlarınızı otel kasasına koyup gün boyu yüzün güneşlenin cilveli olun odaya girdiğinizde aklına telefonun gelmemesi için dişiliğinizi kullanın

Hiç kimse için kendinizi değiştirmeye çalışmayın zaten. Yada ben ayşe gibi değilim o yüzden beni istemiyor diye üzülmeyin. Çünkü siz CANANsınız o AYŞE.

Tesekkur ederim haklisiniz gercekten kendimde degisiklik yapsam bile bunlar beni olumlu yonde degistiren seyler olacaktir zaten artik

eşiniz bir yerde sizi düşünceyle aldatıyor o kadına ilgi ve hayranlık duyarak.

aldatmak kişinin kendi karaktersizliğidir. siz ne kadar mükemmel olsanız da karşıdaki karaktersizse yine aldatır.

ama bir kişi düzgünse sadıksa sizi siz olduğunuz için sevecektir zaten. yok kariyerin yok, yok girişken değilsin bunlar insanın sevdiği birinden soğuması için sebep olabilir mi?

Bilemiyorum ki iste beni sasirtan da bu esim evliligimiz boyunca boyle degildi ne olduysa son zamanlarda oldu aklim almiyor gercekten

Arkadaşlar çok güzel yazmış olayı dillendirmeyin sinsi davranın saç baş ufak değişimlerde bulunun Ramazan sonuna tatil planlayın başbaşa telefonlarınızı otel kasasına koyup gün boyu yüzün güneşlenin cilveli olun odaya girdiğinizde aklına telefonun gelmemesi için dişiliğinizi kullanın

Tatil esimin isi dolayisiyla su an icin mumkun degil ama ben yine de elimden geleni yapacagim tatil olmazsa baska bir sey cikar muhakkak

Haklisiniz ama bi yandan da elimi cabuk tutmam gerek cunku zaman aleyhime isliyo su am cidden ama elimde somut bi sey olmadan konusunca ne diyecek bilemiyorum burada anlattigim gibi ona acacagim konuyu
Tecrübeyle sabit birkaç şey söyleyeceğim. Sakın ola o şahsı kotulemeyin eşinize karşı,kötü kadın olarak sizi görecektir ayşe yi ise korunması gereken kadın olarak görecektir. Eger guvenmiyorsaniz Ayşe ile konuşup halletmeye çalışmayın zira gidip eşinize anlatibilir işler sarpa sarar masumlugunuza bir daha asla inandiramazsiniz:stop:

Tecrübeyle sabit birkaç şey söyleyeceğim. Sakın ola o şahsı kotulemeyin eşinize karşı,kötü kadın olarak sizi görecektir ayşe yi ise korunması gereken kadın olarak görecektir. Eger guvenmiyorsaniz Ayşe ile konuşup halletmeye çalışmayın zira gidip eşinize anlatibilir işler sarpa sarar masumlugunuza bir daha asla inandiramazsiniz:stop:

Dogru tabiiki su an icin ayseye pesin hukum vermem dogru olmaz sorunun buyuk bolumu esim cunku ama bi taraftan konusmak istiyorum bi taraftan once bazi degisimlerle durumu tartmak istiyorum, henuz yakin arkadaslarima acmadim bu konuyu muhtemelen onlar da sizin verdiginiz tavsiyeleri verecektir :)

Allah Allah aldatildiginizi dusundugunuzde sac degisimi bakim seks cagrisimi mi yaparsiniz ben ALLAH BELASINI VERSIN BU DOMUZUN BEN ONUN ONUNE OMRUMU SEREYIM ONUN YAPTIGINA BAK ARGHH PUHH SEN DUR BAK BEN SENIN BASINA NELER ACACAM TAZMINATI DAYAYIM DA GOR KOPEK HERIF der pusuya yatarim delil avina cikarim heralde ya. Parayi da sokak kopeklerine bagislarin hayrina maksat bedel odetmek yoksa bes kurusuna tenezzul etmem. Tabi Allah basa vermesin de beni aldatacak adami sexle elimde tutmaya calisacagima öleyim daha iyi. Bu kisinin kendi karakterine hiyaneti degil mi ya neler okuyorum

Allah Allah aldatildiginizi dusundugunuzde sac degisimi bakim seks cagrisimi mi yaparsiniz ben ALLAH BELASINI VERSIN BU DOMUZUN BEN ONUN ONUNE OMRUMU SEREYIM ONUN YAPTIGINA BAK ARGHH PUHH SEN DUR BAK BEN SENIN BASINA NELER ACACAM TAZMINATI DAYAYIM DA GOR KOPEK HERIF der pusuya yatarim delil avina cikarim heralde ya. Parayi da sokak kopeklerine bagislarin hayrina maksat bedel odetmek yoksa bes kurusuna tenezzul etmem. Tabi Allah basa vermesin de beni aldatacak adami sexle elimde tutmaya calisacagima öleyim daha iyi. Bu kisinin kendi karakterine hiyaneti degil mi ya neler okuyorum

Ama su anda aldattigina dair bir sey yok ki tamam ilgisi var ama ben evliligimi bitirmek yerine kurtarmaya calismaktan yanayim once cunku bu basit bir sey degil benim icin yillarimi verdigim sevdigim biri o belki yaptigim gurursuzluk gibi gelebilir size anlarim ama dedigim gibi su an dupeduz beni aldatiyor diyemem belki bu ilgi tek taraflidir belki zamanla gecebilecek bir seydir su an bir sey yapmak icin erken geliyor bana

Bu duruma aysenin esinin herhangi bir tepkisi var mi? Esiyle saatlerce konusan bir erkek var sonucta. Doğal olarak onunda rahatsız olması lazım.
Inanin bunu ben de bilmiyorum bir araya geldigimizde Aysenin esi o kadar silik kaliyor ki sanki masaya zorla oturtulmus gibi davraniyor bana kalirsa esi mutsuz bir evlilik yasiyor o yuzden de Aysenin davranislarina nötr. Tabi bu benim gozlemim

Ama su anda aldattigina dair bir sey yok ki tamam ilgisi var ama ben evliligimi bitirmek yerine kurtarmaya calismaktan yanayim once cunku bu basit bir sey degil benim icin yillarimi verdigim sevdigim biri o belki yaptigim gurursuzluk gibi gelebilir size anlarim ama dedigim gibi su an dupeduz beni aldatiyor diyemem belki bu ilgi tek taraflidir belki zamanla gecebilecek bir seydir su an bir sey yapmak icin erken geliyor bana
Tabii ki ben de somut delil olmadan bir sey yapmam ama ortada da ciddi gostergeler var boyle adam icin kizil sac seksi kiyafet derdine dusmem herkes tercihlerini yasar ben kisisel gorusumu belirttim zaten sizden ziyade fikir veren arkadaslara sasirdim

X