Eşimin ani degisimi ve "pek samimi" arkadasi

Oyle sey mi olur be. Ayse mayşe de kim mis? Evli barklı bir adamın kadın arkafasları olur ama bu ne samimiyet. Uzaklastır ondan uzak tut o kadını. Esin onu begeniyor baksana rol model olarak onu ornek almanı istiyor. Salak mıdır nedir

Kızlar rahat olun konu sahibi arkadaş hadsiz aşıkları basmış ve adamı bosamis şükür ki ayşe denen yellozun kocası da ayseyi bosamis şükür ki konu sahibi arkadaş simdi çok mutlu:21:

Ve yazmayim yazmayim dedim yok dayanamadım içimi dokmem lazim ayşe denen kadinnnnnn musvettesi layigini bulursun inşallah KK i gizliden takip eden beyler size de ders olsun evli adamın bu kadar samimi bayan arkadaşı olmaz sonra yolarlar o saçı adamın eline verirler herkes haddini bilecekkkkkkEn Büyük KK

ayşeylede konu sahıbı adam mı evlenmıs
Yok öyle olmamış sanırım hadsiz eski koca ariyormus hala konu sahibini pismanmis paşa:KK71: Sanmam öyle olacağını zatende olsa da yurumemistir o is hem yuva yıkanin yuvası olmaz hemde güya zaaaaafiymis ya paşanın o da başbaşa kalınca geçer umarım sürünürler:KK11:

Başından beri bir saldım ipleri mevlam kayıra olaylardan sonrada böylesiniz gibi geldi bana. elbette mutlu olmanızı isteriz ama acaba ben nerde yanlış yaptım diye düşünmekte lazım tabiki bu düşünme eski eşinizi haklı çıkarmaz asla sadece bu kadarına rahat davranmak bunları doğurabilirdi zaten. Hangi yılda olursak olalım bazı şeyler değişmiyor ve kadınla erkek arkadaş kalamaz hele evliyken hele siz bunlara çok esnek davranmışsınız böyle bi son kaçınılmazdı yinede çok iyi olmuş ama başında yapmanız gereken hareketleri en sonunda yapmışsınız mutluluklarrr

İyi yapmış şeref yoksunu surunsun köpek gbi. Ben daha yorumları okumadan hiç bir şey bekleme bosan diyecektimki yyapmış. Alsın aysesini gece gece tövbe Allahım ya

O kadar sinir oldum ki okurken,bosa gitsin dicektim. Sonra en son yazilanlara baktim daha da sinirlendim ve biraz uzuldum. Konuyu acan arkadasim insallah cooook mutlu olur.

Ayyy suan mutlu olmana cok sevindim umarım pisman olup köpek gibi sürünür ikiside seninde hiç
umurunda olmasın
Ba ba ba lafa bak
Ayse zaafım ama senide bırakmak istemyrum ???böyle bir lafı sen ona soylemis olsan;ahmet zaafım ama senide bırakmak istemyrum kan cıkardı eminin namusa getirirdi konuyu
Konu sahibi birsz hatırtlattım ama neyapaym böyle cok sinirlenyrum
Mutlu olmana hayatını yasayacak olmana cok sevindim

Yuh artık. Ben asla kabullenmezdim. Bir erkek bayanla asla dost olamaz. Sizin başta tavır koymanız lazımdı.

Telefonuna goz atmam gerekecek o halde? Evet cocuk isi su an cok riskli calkantida olan bi iliskide mumkun degil :KK43:
BİR erkek ile bir kadının asla dost olamayacağı kanaatindeyim tabi bu çift görüşmelerinde değil. Ama herkes mesafesini bilmeli esinizin şüpheli her zaman zaten ilgileri kendilerinden üstün insanlara olur ama eşlerini de sindirirler siz bi telefona bakıp ona göre varsa birsey yakıp yıkıp gitmelisiniz bence. Yok eğer yoksa da fazla samimisiniz rahatsız oluyorum deyin baktiniz anlamıyor sizde o ortamda aynısını eşinize yaşatın o zaman anlar.

X