Eşimin ani degisimi ve "pek samimi" arkadasi

Kimse yapmaz benim.esim demesin....aldatmak ve aldatilmak karakter sahibi olmayan insanlarin ego.oyunlari......bende aldatilmisim.bosandiktan 7ay sonra ogrendim...o yuzden uzmeyin kendinizi......herseyin bir zamani varmis,daha kotu.seylerden rabbim.sizi korumus......dik duran.isi gucu olan kaliteli bir bayansiniz kendinizi bozmadan guzel tepkilerle olayi cozmussunuz.....bundan.sonra daha mutlu olacaginiza ve sizi kirip dokmeden parmak uclarinizdan open bi insanla karsilasacaginiza inaniyorum........zaman......hakkinizda hayirlisi olsun.

Tebrik ederim Canan hanim umarım yara almadan atlatirsiniz, sogumusunuzdur inş. Kayinvalide arayı bulmaya çalışıyor mu?Yaptığının aynısını yaşar inş. Ne utanç verici....sizde iyi cesaretliymisinz adam öldürmeye kalkar diye korkar dim ben kizmaz siniz bir şey sorucam peşimden gelmedi demiştiniz ya ne kadar sonra geldi alcak herif ? Pişmanlık duyuyor muydu? Ne farkeder gerçi ne pişkin tipi başta tasvir ettiğiniz adamla dünya kadar fark var. Evlenirken nasıldı bu adam? Böyle bir şey yapacağı konusunda hiç mi falso vermedi hayret yahu Caanaaan Caanaaan

Aldatılma mevzusu olsa belki affedebilirdi canan hanım ama arkadaşım deyip tanıdığı ailece görüştüğü biriyle birlikte olmak resmen salak yerine koymaktır, bide aldattığı eşine bakıp gülüşmeler küçümsemeler bunlar aldatmanın da ötesinde iğrenç şeyler yani bir anlık zevk ve hatadan ibaret değil bu olay bir kadının gururunu kendine olan güvenini ezip geçmek, hala da özür dileyeceğine zaafım var nedir ya zaafın varsa boşan evlen okadar muhteşem kadınsa bu ayşe! ki zaten o da boşanır heralde tencere kapak gezsinler cafelerde. Allah sizin karşınıza düzgün insanlar çıkarsın inşallah. Kararınızı doğru ve yerinde buldum.

Konunuzu yeni okuyorum ve şu hayatta insanların hiç birşeye sınırının olmadığını artık daha net anladım. Çok güçlü bir kadınsınız davranışınızla, yaptıklarınızla helal olsun dedirttiniz bana. O iki Ş.refsizi de Allah bildiği gibi yapsın kendi b.klarında boğulsunlar İnşallah.

adi pislikler
konu sahibi özellikle ayşenin evine kadar gidip yüzleşmene eşinin tüm ailesine yaptığı pislikleri duyurmana bayıldım
allah seni bir daha iyi insanlara karşılaştırsın umarım
özellikle bu kadıncağıza karşı ayşe bilmem ne konuda daha iyi deyip yanında kadını yerip ayşeyi öven resmen kadınla dalga geçen iki şerefsiz layığını bulur umarım

ya nasıl müsaade ediyorsunuz eşinizle açık açık konuşsanız.
bu farkları anlatsanız, kötü hissettiğinizi söyleseniz?
bilmiyorum çok zor bir durum ama içinize de atmayın bence.

Helal olsun size cidden, sizin kadar zeki bi kadın görmedim duymadım uzun zamandır. Bin şükür ki erkenden farketmişsiniz, bebek olmadan bitmesi daha iyi olmuş . Umarım yolunuz hep açık olur. Allah hep yardımcınız olsun.

Arkadaslar once yorumlariniz icin teker teker tesekkur ederim size bi sure kafami toplamak icin ailem ve arkadaslarimla vakit gecirdim o yuzden siteye ve konuya bakamadim ama yorumlarinizi okudum cok tesekkur ederim tekrar ilginiz, tavsiyeleriniz, alakaniz icin sanirim artik tavsiyr siraso bende :) belki kirginligimdan dolayi boyle soyluyorumdur bilemem ama benden size arkadas tavsiyesi kimmmseye guvenmeyin benim kocam yapmaz demeyin tabii ki burda size kocalarinizdan suphe duyun demiyorum hepsinin benimki kadar seviyesiz olmasi cok zor ama yine de ilerde buyuk hayal kirikligi yasamamak icin suphelerinizin uzerine gidin kendinizi hep en kotusune hazirlayin ki sonunda benim gibi hayal kirikligina ugramayin ben hep aldatmamistir diye gecirmeye calistim icimden begenidir belki diye avuttum hatta kendimi hep pozitif olmaya calistim ama o herif oyle bir boyuta geldi ki pesinden gittim ki iyi ki de gitmisim yoksa hala aptalj oynamaya devam edecektim. 7 eylulde de mahkeme var artik yollar tamamen ayriliyor Allaha sukur.

Ayse'yi nasil rezil ettigimi sormussunuz; o rezilligi gordugumun ertesi gununun aksami direkt Ayse'lere gittim esinin evde oldugu bi saat olsun diye aksam vakitlerini tercih ettim bilerek her neyse gittigimde Ayse yoktu esine dedim seninle cok onemli bir sey konusacagim ama Ayse'nin gelmesini bekleyelim yuzlesmek istiyorum dedim neyse Ayse geldi otur soyle dedim tabi bu gerildi benim her seyi anlatacagimi ogrenince basladim anlatmaya dedim onceleri supheleniyodum yanilgi sandim ama bu kadar gorusmenin konusmanin uzerine iyice suphelendim bulusacaklari kafeye gittim peslerinden ve gorduklerim ortada dedim 2 sevgili gibilerdi dedim yanlarina gittigimde de hic inkar etmediler falan dedim esi bunu bekledigi icin sanirim fazla sasirmadi ama bu ayseye daha cok koydu cunku oyle laflar soyledi ki "ben Ayseyle evliligimizin yurumedigini biliyodum ama keske kendini bu kadar dusurmeseydi kadinlik gururu var sanirdim yokmus demek ki bak bunlari su an sana soyluyorum cunku karsimda konusacak baska yuz senden baska" falan dedi ve o kadar kibar bi adam pilini pirtini topla s-iktir git bu evden dedi dusunun nasil cani yanmistir kim bilir benim gibi eve gittim eski esime dedim Aysenin esine anlattim her seyi bununla kalmayacak herkese rezil olacaksiniz dedim nolur boyle yapma kisa surelik bi zaaf icin evliligimizi harcama gibisinden komusuyodu hala yatak odasina gittim hicbir sey soylemeden kapiyi da kilitledim birkac defa bagirdi konusmak istedi sonra pes etti.

Sonra da kaynanamk gorumcemi kayinpederimi vs. Eve cagirdim hepsine bir bir anlattim bu bu yuzden bosanmak istiyorum dedi hepsinin agzi acik kaldi kendi babasi bile ulan bari arkadasim deyip evine girip cikan kadinla yapmasaydin su igrencligi dedi ailesi bile su an onun yaptigi igrencligi yuzune vuruyo Ayse deseniz ayni simdi ne halleri varsa gorurler artik

candan hanım, konunuzu ilk başta açtığınızda hızla bu noktaya varacağını düşünmemiştim. ama bence böylesi sizin daha hayrınıza olmuştur. bu tıynette bir adamdan, onu böylesine asilce rezil edip hayatınızdan çıkardığınız için zararın neresinden dönsem kardır demelisiniz. umarım bu adam ve kadının çevresinden duymayan kalmaz da herkes bunların ne mal olduğunu bilir. böylece başkalarının canını yakamazlar.

bırakınız kendi pisliklerinde debelensinler. size yeni hayatınızda mutluluklar dilerim.

Zaten ne çıkıyorsa evli ayşelerden çıkıyor dizginlerini çek kendilerine gelsinler:KK62:

X