Eşimin ani degisimi ve "pek samimi" arkadasi

Duzeltme : Pardon cok ozur dilerim konu eskiymis ve son gelismeleri gormedim

Al karşına konuş derim canım. ..Bu kadar alaka normal değil. .kesinlikle değil. ..ondan uzak durmasını söyle. .bnim d esimn vardı iki arkadaşı. .saatlerce arayıp konusurdu. .kötü olmamak için susardm. .okuduklarimda kendimi gördüm. .ama sen bnm yaptığımı yapma ..tavrını koy...bnı babaevine tatile diye gonderip gelme dedi istemiyorm sensiz huzurluyum dedi ..her şeyimi aldıktan sonra yaptı. .uyanık davran net tavrını koy...çocuk konusunu da ertele ve esini takip et..kendine bak..seveceğim şeyler yap ..ama o kadınla bağlarını koparmasini söyle. .sesini yukseltmeden soru cevap şeklinde anlamasını sağla. .umarım yardimci olmusumdur. .Allah yardımcınız olsnnn. .böyle kadınlara fırsat vermesin Rabbim. .ne diim...yanlış. .Bu arada bn bu şekilde kadın erkek arkadsligini kesinlikle kabul etmiyorum canm...

Bence bir süre gözlemleyin hatta gizli gizli karıştırın telefonunu maillerini filan.
Bir kanıt bulmadan sakın suçlamayın çünkü red eder sizi suçlu çıkarır
Ama biz kadınlar hissederiz benimde başıma geldi aynen böyle eski arkadaşı sandığım ana gerçekte eski sevgilisi olan bir kadınla aldattı beni..
Aman gözünüzü dört açın sizi kandırmasın fırsat vermeyin ben salak gibi inandım uzunca bir zaman sonra öğrendim herşeyi ve şimdi kendine çok kızgınım

Evet güncellemelerini şimdi okudum yeni konu sanıp atlamışım..neyse hayırlısı olmuş hanımefendinin hakkında inşallah herşey gönlünce olmuştur konu sahibinin..

Her güncellemeyi kalp atışıyla okudum inanınki
Sizin için hayırlısı olsun
Hala inanamyrum

Ben de kaç gündür bu konuyu merak ediyordum. Konu başlığı aklıma gelmiyordu bir türlü. Kim bulup çıkardıysa teşekkür ediyorum:)
Konu sahibi çıkıp neler olduğunu yazsa keşke.

Konu baya bi arkalarda kaldığı için hiç bakmadım arkadaşlar kusura bakmayın evet en son boşanacağımızı yazmıştım boşandık çok şükür, hala aramaya falan çalışıyor numaramı da değiştireceğim, yaşadığım yerden taşındım çalışıyorum sağ olsunlar ailem ve arkadaşlarım çok destek oldu toparlamam konusunda kendime yeni bir sayfa açtım diyelim kısacası her şey yolunda :)

nekadar rahatsınız, ayşe mayşe dinlemem çekerim resti görüşemzsin diye...
üstelik eşinize sormamışsınız bile neden çocuktan vazgeçtin ne oldu ne değişti falan, veya önceleri dizinize yatıyordu madem neden şimdi yatmaz oldun bi sorunmu var, ha birde yemek dönüşünde neden hiç konuşmadın arabada, ben olsam cingar çıkarırım neden beni küçük düşürdün, neden sana imalı imalı baktığım halde fısır fısır konuşmaya devam ettin diye, arkadaşım sen hiç eşinle konuşmazmısın,

Konu baya bi arkalarda kaldığı için hiç bakmadım arkadaşlar kusura bakmayın evet en son boşanacağımızı yazmıştım boşandık çok şükür, hala aramaya falan çalışıyor numaramı da değiştireceğim, yaşadığım yerden taşındım çalışıyorum sağ olsunlar ailem ve arkadaşlarım çok destek oldu toparlamam konusunda kendime yeni bir sayfa açtım diyelim kısacası her şey yolunda :)

ben konunuza yorum yapmıştım ama sonradan farkettim boşanmışsınız, hayırlısı olsun üzülmeyin.. belliydi zaten bişeyler.. sanırım konduramamıştınız

Bu durumda tebrik mi edilir yoksa geçmiş olsun mu denilir lütfen cahilliğime verin ama konunuzu okurken çok daralmıştım sonunda boşanmışsınız nedense rahatladım. Umarım üzülüp kendinizi yıpratmazsınız... Yeni bir sayfa :)

geçmiş olsun diyelim mutlu olmanıza sevindim.merak ettiğim bir şeyi sormak istiyorum o kadın eşiyle ayrıldı mı.esinizin şu anki perişan haliyle adalet yerini bulmuş açıkçası:))

X