Eşimin ani degisimi ve "pek samimi" arkadasi

Bidaha sizin zevkinize laf ederse en begenerek aldigim sey sensin zevkim ortada de kalsin boyle mal gibi hee bu arada aysesine de baslarim haaa benim yanimda kadinl fisildasacak o masayi ters cevirmidtim ben olsam kocan seni seviosa hatasini anlar sevmiyorsa da defolur gider

tümünü okumadım ama gerek de yok sanırım, bariz bu kadına bişeyler hissediyo, yarın bigün anlamsız kavgalar başlar, sonrada anlaşamıyoruz ayrılalım olur adı, bebek de o yüzden ertelendi

Bidaha sizin zevkinize laf ederse en begenerek aldigim sey sensin zevkim ortada de kalsin boyle mal gibi hee bu arada aysesine de baslarim haaa benim yanimda kadinl fisildasacak o masayi ters cevirmidtim ben olsam kocan seni seviosa hatasini anlar sevmiyorsa da defolur gider

tümünü okumadım ama gerek de yok sanırım, bariz bu kadına bişeyler hissediyo, yarın bigün anlamsız kavgalar başlar, sonrada anlaşamıyoruz ayrılalım olur adı, bebek de o yüzden ertelendi

Sayfa 27'de konu sahibinin guncellemesi var. Bosanma asamasindalar, Allah yardimcisi olsun konu sahibinin.

güncellemeyi yeni okudum çok doğru bir karar, bir adam annesini ekip arkadaşım dediği kişinin iftarına gidecek haa, sadece bu bile şüphelenmeye yeterdi, sen birsey desen annem de annem diye coşardı ama

Sen
güncellemeyi yeni okudum çok doğru bir karar, bir adam annesini ekip arkadaşım dediği kişinin iftarına gidecek haa, sadece bu bile şüphelenmeye yeterdi, sen birsey desen annem de annem diye coşardı ama
Yanlış anladın tatlım adam ayşeyle birlikteymiş zaten..karısına seni bırakmam ama ayşeye zaafım var demiş birde utanmadan..konu sahibi boşuyo .

Sen
Yanlış anladın tatlım adam ayşeyle birlikteymiş zaten..karısına seni bırakmam ama ayşeye zaafım var demiş birde utanmadan..konu sahibi boşuyo .

anladım, güncellemeyi okudum

konunun başında elimde kesin kanıt yok falan demiş ya ona istinaden dedim, baştan beri şüpheden öteye geçen hareketler var, anne iftarı ekilip arkadaş iftarına gider mi bi erkek, bu bile başlı başına kadına yanık demek istedim

Arkadaslar gercekten cok kirici seyler yasadim esimle konuyu konustuktan sonra mesajlasmalarina devam ettigi icin suphelendim telefonuna baktim o kadinla bulusmak icin sozlesmislerdi ben de bilerek esime yarin alisveris merkezine gidelim mi falan diye tekliflerde bulundum o da erkek arkadaslarindan birinim adini verip onunla bulusacagini soyledi normalde Ayseden bahsetmesi gerekirdi neyse ertesi gun bu cikti evden sozlestikleri yeri biliyodum nen de yarim saate yakin oyalandim evde sozlestikleri yer de bizim oturdugumuz semte uzak biraz her neyse o semte gittim araya sora kafeyi buldum ben kafeyi goren bi yerde bakindim bi sure cunku yanlis anladiysam rezil olmayayim dedim bilerekte esimi aradim guya disari ciktim diye haber verecegim 2 kere uzun uzun caldirdim ilkinde telefona hic bakmadi ikincisin de aldi aramaya bakti ayseye bi seyler soyledi gulustuler yerine koydu telefonunu ve calmaya devam etti resmen ama bir oturuslari var masada bildiginiz flort ediyorlar opuseceklerini falan sandim neredeyse ben cesaretimi topladim son 1 kere daha arayacagim acmazsa yanlari,a gidecegim diye sartladim kendimi cunku bildiginiz flort ediyolardi hadi onu yanlis anladim esim bana yalan soylemisti aradim acmadi mesgule atti bu sefer canim arayacagim seni araba kullaniyorum diye mesaj atti ben gittim yanlarina sanki yatakta basmisim gibi bi surat ifadesine burundu ikisi de Ayse otur falan dedi oturdum Ayseyle muhattap olmadan esime birincisi bana neden yalan soyledin ikincisi su anda en yakin arkadasim dedigin biriyle flort ediyosun dedim sacmalama dedi hemen neden yalan soyledin o zaman bi halt diyemedi kalktim masadan aksam eve gelecek nasilsa diye arkamdan bile gelmedi dusunun neyse eve geldi ben hic uzatmadan bosanmak istedigimi buna katlanamayacagimi soyledim nasilsa cocugumuz da yok belli sen evlilikten mutlu da degilsin uzamasin bitsin dedim oyle bi kuculdu ki gozumde Ayse benim icin zaaf bu cok farkli ama seni birakmak istemiyorum falan demeye basladi utanmasa kuma getireyim diyecek birakmiyosun zaten ben birakiyorum seni bosanma davasi acicam dedim dil doktu ama ben gercekten buna katlanamiyorum artik esim bugun o kadina yarin baskasina zaaf duyacak aliskanlik haline gelecek ben boyle bi evlikte mutlu degilim sahiden :KK43: su an annemdeyim ise de girecegim zaten bayramdan sonra bosanma davasini da aciyorum kaynanamlar falan ikna etmeye calisiyor ama yok bunun kurtarilacak bi tarafi yok artik icim aciya aciya bitirdim onca zamani
Sizi tebrik ediyorum. Dik durun. Alsın Ayşe'yi tepe tepe kullansın.

Bence siz harika birisiniz. İş bulup çalışın, daha rahat toparlanirsiniz. Eşiniz çok pişman olacak bence. Hayır ikisi de hic dusunmuyor mu acaba bugün benim için eşini aldatan bu kişi yarın başka biri için beni yarı yolda bırakabilir diye. Allah ıslah etsin

La havle. Allah'ım bu nasıl konu. Ya yazıklar olsun böyle adamlara kadınlara. Allah yardımcınız olsun Caanaaan Caanaaan .

Of deli oldum ya resmen. İnsan korkuyor evlilikten... :KK43: Allah affetmesin o pislikleri. Umarım ikisi de size yaşattıklarını yaşamadan gitmezler bu dünyadan. :KK43:

Çok üzücü bir durum, olaylar karşısındaki sakinliğinize başından beri hayranım. Ben olsam herşeyi belgeler tazminat davası açardım.

Canım son mesajının üzerinden geçmiş bayağı. Konunu içim yana yana okudum.
eşinle ilk konuşmanı okuduğumda ne kadar seviyeli konuşmuş helal olsun dedim.
Ama sonra cumartesi günü olanları mideme kramplar gire gire okudum.
Burada Ayşe'ye suç bulmuyorum tüm suç eşinde. Ayşe eminim eşinin ilgisinin farkındaydı.
hoşuna gidiyordu evli bir adam tarafından beğenilmek hele hele karısından üstün tutulmak.
Cepte sürekli iltifatlar yağdıran bir salak var çünkü. Egosunu doyuruyor eşin sayesinde.
Ama rezil olması iyi olmuş, bir yuvaya sebep oluyordu az kalsın. Canım bir arkadaş da yazmış, biraz Ayşe'ye nasıl dersini verdin yazar mısın eğer yazabilirsen?

Eşin ise emin ol köpek olacak. Şimdi alsın Ayşe'sini diyeceğim ama inan kıymeti kalmayacak. O sen varken sen evdeyken tatlıydı.
Sen eşini affeder misin bilmem, kafede neler gördün ikisi arasında ne olduğunu hissettin, hazmedilebilecek şeyler mi bilmem ama affedip affetmemek sana kalmış.
Ama şunu da unutma herkes hata yapar. Allahu Teala bile gerçekten nedamet gösterenleri affediyor.
Ben affet demiyorum ama burada affetme boşa vb diyenlere de çok bakma. Çünkü hayat senin hayatın.
Konunu merakla takip ediyorum. İnşallah gelişmelerden bizi haberdar edersin. Sevgiyle mutlulukla kal inşallah.

Canım son mesajının üzerinden geçmiş bayağı. Konunu içim yana yana okudum.
eşinle ilk konuşmanı okuduğumda ne kadar seviyeli konuşmuş helal olsun dedim.
Ama sonra cumartesi günü olanları mideme kramplar gire gire okudum.
Burada Ayşe'ye suç bulmuyorum tüm suç eşinde. Ayşe eminim eşinin ilgisinin farkındaydı.
hoşuna gidiyordu evli bir adam tarafından beğenilmek hele hele karısından üstün tutulmak.
Cepte sürekli iltifatlar yağdıran bir salak var çünkü. Egosunu doyuruyor eşin sayesinde.
Ama rezil olması iyi olmuş, bir yuvaya sebep oluyordu az kalsın. Canım bir arkadaş da yazmış, biraz Ayşe'ye nasıl dersini verdin yazar mısın eğer yazabilirsen?

Eşin ise emin ol köpek olacak. Şimdi alsın Ayşe'sini diyeceğim ama inan kıymeti kalmayacak. O sen varken sen evdeyken tatlıydı.
Sen eşini affeder misin bilmem, kafede neler gördün ikisi arasında ne olduğunu hissettin, hazmedilebilecek şeyler mi bilmem ama affedip affetmemek sana kalmış.
Ama şunu da unutma herkes hata yapar. Allahu Teala bile gerçekten nedamet gösterenleri affediyor.
Ben affet demiyorum ama burada affetme boşa vb diyenlere de çok bakma. Çünkü hayat senin hayatın.
Konunu merakla takip ediyorum. İnşallah gelişmelerden bizi haberdar edersin. Sevgiyle mutlulukla kal inşallah.
Ben baslarini okumustumda sonra cafe olayimi oldu ne oldu o zaman

Ay ya cok üzüldüm birgun bizde boyle birsey yazacakmiyiz düşünmekten kendimi alamiyorum valla erkek sucsuz diyemem ama o ayse denen kadinin allaha havale edin bende bunu anlamiyorim ya evli oldugunu bildigin halde nasil beraber bulurur gulusursunuz allahim sizi bildigi gibi yapsin

Arkadaslar once yorumlariniz icin teker teker tesekkur ederim size bi sure kafami toplamak icin ailem ve arkadaslarimla vakit gecirdim o yuzden siteye ve konuya bakamadim ama yorumlarinizi okudum cok tesekkur ederim tekrar ilginiz, tavsiyeleriniz, alakaniz icin sanirim artik tavsiyr siraso bende :) belki kirginligimdan dolayi boyle soyluyorumdur bilemem ama benden size arkadas tavsiyesi kimmmseye guvenmeyin benim kocam yapmaz demeyin tabii ki burda size kocalarinizdan suphe duyun demiyorum hepsinin benimki kadar seviyesiz olmasi cok zor ama yine de ilerde buyuk hayal kirikligi yasamamak icin suphelerinizin uzerine gidin kendinizi hep en kotusune hazirlayin ki sonunda benim gibi hayal kirikligina ugramayin ben hep aldatmamistir diye gecirmeye calistim icimden begenidir belki diye avuttum hatta kendimi hep pozitif olmaya calistim ama o herif oyle bir boyuta geldi ki pesinden gittim ki iyi ki de gitmisim yoksa hala aptalj oynamaya devam edecektim. 7 eylulde de mahkeme var artik yollar tamamen ayriliyor Allaha sukur.

Ayse'yi nasil rezil ettigimi sormussunuz; o rezilligi gordugumun ertesi gununun aksami direkt Ayse'lere gittim esinin evde oldugu bi saat olsun diye aksam vakitlerini tercih ettim bilerek her neyse gittigimde Ayse yoktu esine dedim seninle cok onemli bir sey konusacagim ama Ayse'nin gelmesini bekleyelim yuzlesmek istiyorum dedim neyse Ayse geldi otur soyle dedim tabi bu gerildi benim her seyi anlatacagimi ogrenince basladim anlatmaya dedim onceleri supheleniyodum yanilgi sandim ama bu kadar gorusmenin konusmanin uzerine iyice suphelendim bulusacaklari kafeye gittim peslerinden ve gorduklerim ortada dedim 2 sevgili gibilerdi dedim yanlarina gittigimde de hic inkar etmediler falan dedim esi bunu bekledigi icin sanirim fazla sasirmadi ama bu ayseye daha cok koydu cunku oyle laflar soyledi ki "ben Ayseyle evliligimizin yurumedigini biliyodum ama keske kendini bu kadar dusurmeseydi kadinlik gururu var sanirdim yokmus demek ki bak bunlari su an sana soyluyorum cunku karsimda konusacak baska yuz senden baska" falan dedi ve o kadar kibar bi adam pilini pirtini topla s-iktir git bu evden dedi dusunun nasil cani yanmistir kim bilir benim gibi eve gittim eski esime dedim Aysenin esine anlattim her seyi bununla kalmayacak herkese rezil olacaksiniz dedim nolur boyle yapma kisa surelik bi zaaf icin evliligimizi harcama gibisinden komusuyodu hala yatak odasina gittim hicbir sey soylemeden kapiyi da kilitledim birkac defa bagirdi konusmak istedi sonra pes etti.

Sonra da kaynanamk gorumcemi kayinpederimi vs. Eve cagirdim hepsine bir bir anlattim bu bu yuzden bosanmak istiyorum dedi hepsinin agzi acik kaldi kendi babasi bile ulan bari arkadasim deyip evine girip cikan kadinla yapmasaydin su igrencligi dedi ailesi bile su an onun yaptigi igrencligi yuzune vuruyo Ayse deseniz ayni simdi ne halleri varsa gorurler artik

Çooook güzel yapmışsınız Canan hanım. Bundan sonra yolunuza güzel insanlar çıksın dilerim. Evet öyle, herkes her şeyi yapabilir. Ne kadar güvensek de insanız. Yeri geliyor kendin bile yapmam dediğin şeyi yapıyorsun. Siz böyle bir durumda nezaketinizi ve duruşunuzu koruyabilmişsiniz tebrik ediyorum.

X