Eşimin ani degisimi ve "pek samimi" arkadasi

Yanlis anlama cnm amaben semi sansli goruyorum ever bebegin olsaydi yikilirdin hem kendi adina hem cocugun adina uzulme sonucta inancli insanlariz her serde bir haayir

İnaninki boyle bir son beklemiyordum şok oldum
Ama cok guclu kadinsiniz tbrk ederimEn Büyük KK

Peki su anda napyorlar bliyormusunuz? O srkadas grubundakiler falan ogrendiler mi
xenforo-smilies-kk4d
:KK43:

Iyi geceler arkadaslaar son zamanlarda kafami kurcalayan bi sorunumu sizinle paylasmak istiyorum burada cogu arkadasa yardimci olmaya calistiginizi gordum ve benim de fikirlerinize ihtiyacim var sanirim, baya dolu oldugum icin konu biraz uzun olacak

Esimle 2,5 yillik bi evliligimiz var severek evlendik ve Allah'a sukur sorunsuz bir 2,5 yil gecirdik ancak son zamanlarda kendisinden beklemedigim turde davranislari var isterseniz once konuda bahsettigim o pek samimi arkadasindan bahsedeyim sonra zaten esimin degisimiyle konuyu pekistiririm.

Esimin universiteden beri bagini koparmadigi 5 kisilik bi arkadas grubu var esimle birlikte 3 erkek 2 kadin olmak uzere her neyse beni arkadaslariyla tanistirdi gercekten de epey samimiler yeri geldiginde kendi aralarinda bulusup egleniyorlar ben tabii ki bu konuda ona karismiyordum diledigi gibi onlarla gorusuyordu yeri geliyor beni de bulusmalarina davet ediyor ve birlikte vakit geciriyorduk. Bu arkadas grubunun arasinda bir kadin var kendisi esimle oldukca samimi baslarda gozume batmiyordu ama diger arkadaslarindan cok bu kadinla konusuyor ozellikle son 1 aydir 1 saati bulan telefon konusmalarina sahit oluyorum. Herhangi bi konuda kafama bir sey takilsa "dur ben ona sorayim o kesin bilir" givi bahanelerle mesaj atiyor arkadasina ne alaka simdi? Soracak insan mi kalmadi ya da senin kendi fikirlerin yok mu? Tamam gercekten zamaninda esime pek cok konuda destek olmus yalan yok hakki yenmemesi gereken bir arkadas ama bazen dozaji kaciriyor gecen gun kayinvalidem bizi iftara davet etmisti mesela sirf o arkadasi da ayni aksam davet ettigi icin annesine bahane uydurdu ve arkadasina iftara gittik o aksam gozume batan birkac sey oldu mesela esim evde bana bile dogru duzgun yardim etmezken arkadasina yardim etmek icin surekli mutfaga gitti durdu hadi misafirdi nezaketen etti diyelim masada herkes topluca bi sey konusurken esim ve arkadasinin fisildasip gulustgune sahit oldum ve sinir oldum esime ne oluyor? Gibisinden kasimi kaldirdim goz devirip o kadinla konusmaya devam etti tabi benim tepem atti. Yine o aksam esimin arkadasi biz ona farzi misal Ayse diyelim Ayse bana evinin dekoruyla ilgili bi sey sordu esim hemen atladi senin zevkinle onunki bir mi sen kafana gore dizayn et o anlamaz bunlardan gibisinden bir sey soyledi resmen agzim acik kalakaldim her seyden once ben senin esinim ya beni orada kucuk dusurmekte ne demek? Eve dondugumuzde hicbir sey olmamis gibi davrandi ben biraz anlamasi icin soguk davrandim arabada agzimi dahi acmadim "hihi evet"falan demisimdir en fazla eve gidince de direkt yataga gecip uyudum zaten yine de anlamadi ya da anlamamazliktan geldi. 6-7 aydir cocuk istiyoruz hatta dusukte yaptim bir kere ki esim bendem daha fazla istiyordu bu ayin 5inde adet oldum esime "yine hasta oldum" dedim uzulerek bana ne dese begenirsiniz? "Ya canim biz bu cocuk isini biraz ertelesek mi?" Ve artik korunmaya basladik ciddi ciddi. Sen kac aydir cocuk cocuk diye ici giden adamsin bir anda ne degistirdi fikrini? Maddi durum kaygisi desek Allah'a sukur cocuk bakabilecek kadar gelirimiz var saglik problemi desek yok ne degisti bi anda? Yaklasik 1 yildir calismiyorum normalde bankacilik yapiyorum Ayse de gercekten kariyerinde zirvede bi kadin evli ama esiyle formalite icabi evli gibiler adeta hani kadin baya sosyal surekli is ve arkadas ortamiyla birlikte esim bana onun uzerinden ornekler verip duruyor "Ayse kendini ne guzel gelistirmis ya, Ayse ne kadar idealist bi kadin ya, sen de ugrassan bence Ayse kadar basarili olursun ya ki esim bilir ben kiyaslanmaktan gercekten nefret ederim. Esim bu aralar bana karsi soguk bunu hissedebiliyorum uyurken hep sarilirdi mesela artik arkasini donup yatiyor bildiginiz, eve geliyor mecburmuscasina bir iki bir sey soyluyor sonra kendi basina vakit geciriyor beraber televizyon izledigimizde gelir dizime yatardi bir yandan benimle sohbet ederdi simdi baya baya diger koltukta oturuyor

Sizi sikmamak icin her ne kadar uzun olsa da ozet gectim fazla detay vermedim ama durum bu iste. Simdi ne yapmam gerek bilmiyorum, konuyu ona net bi sekilde acsam diyorum sonra vazgeciyorum arkadasiyla gorusmesine kisitlasam hakkim yokmus gibi geliyor sonucta Ayse benden once de hayatindaydi ikilemde kaldim resmen :KK43:

Arkadaslar mobilde oldugum icin yorumlara tek tek cevap veremedim ama hepsini okudum ve hepinize de cok tesekkur ederim sabah bir seyler oldu hemen anlatayim size;

Esim ise gitmek icin uyandiginda ben de uyaniyorum yolcu etmek icin sabaha kadar hic uyumamistim zaten esim saat 7'ye dogru dusa girdi ben de telefonunu aldim baktim whatsapp konusmalarinin hicbirini silmemis Ayse'yle konusmalarinda aldattigina dair bir seye rastlamadim daha dogrusu tum konusmalari okuyamadim esim hemen cikti dustan ama gordugum kadariyla esim firsat buldukca Ayse'yi ovmus uni zamanlarindan bahsetmisler birbirlerine eskileri ozler gibi benimle ilgili iyi ya da kotu hic konusma gecmemis.

Esim dustan cikinca kahvalti hazirladim ona genelde de hazirlarim zaten neyse o kahvaltisini yaparken ben de hayatimda yapacagim ufak degisimlerim sinyalini verdim normal sohbet ediyormus gibi, monotonluktan cok bunaldim ramazan biter bitmez ise girecegim tekrar ev bana gore degil gibisinden konustum "yapman gereken buydu zaten iyi dusunmussun" tarzinda bi seyler soyledi ben de ne tepki verecek diye dedim ki; "Zaten cocuk isini de erteledik bi yonden iyi de oldu benim icin dedim" senin icin neden iyi oldu diye sordu e cocuk istedigimiz siralar ben ev hayatina alismistim ama su an calismak istiyorum dedim sonra biraz sustu ben de vurgulu bi sekilde zaten cocuk yapmak icin iyi dusunmek gerek hayatta ne olacagi belli olmuyor dedim ben oyle deyince resmen duraksadi bi bakti suratima :) nasil yani? Dedi yani hayatim dedigim gibi iyi dusunmek iyi karar vermek gerek 1 saniye sonra ne olacagimiz belli mi bir seylerden emin olarak yapmak lazim hem sen de baba olmaya hazir degilmissin dedim orasi oyle de falan diye geveledi sonra evden cikarken gayet normal bi sekilde opup yolcu ettim gorusuruz aksam dedi gitti bakalim acigini ariyorum su an ve dediginiz gibi elimden geldigince ozguvenli gorunmeye calisiyorum :)

Iyi geceler arkadaslar yorumlara yine tek tek cevap veremiyorum kusura bakmayin mobilden giriyorum zor oluyor yine de hepsini okudum her birinize ayri ayri tesekkur ederim.

Bugun kendimle bas basa kalip durumu guzelce tarttim kafamda sabah esimle yasanan diyalogtan sonra da tavrimi bu sekilde devam ettirme karari aldim, Ayse konusunda onceden yasananlar icin sert bir dille konusmayacagim hatta soz konusu Ayse degil de benim onun esi oldugum olacak yani evli bir adam oldugunu fark etmesi gerekiyor ve ne kadar seversem seveyim bir gun benim de gidebilecegimi gormesini saglayacagim.

Su an oldukca normal davraniyorum aksam ustu yakin arkadaslarim aradi ikisi de kadin onlarla gorusucektim esim daha eve gelmemisti esimi arayip normal bir sekilde arkadaslarimla gorusecegimi soyledim bilerekte araya erkek ismi koydum cok olmasa da gorustugum iyi bir arkadasimin adini verdim o da olacak diye biraz ne gerek var bu saatteye getirdi konuyu ben de net bir sekilde "sen arkadaslarinla istedigin saate gorusebiliyorsan ayni ozgurluk benim icin de gecerli degil mi dedim mirin kirin edip tamam dedi bu da bana aksam samimi arkadas konusunu konusma firsati verdi haliyle :) arkadaslarimla birkac saat zaman gecirdik eve geldim esim coktan gelmisti gayet sicak bir sekilde uzerimi falan degistirip yanina gittim televizyon izliyordu naptiniz nasil gecti gunun dedi iyiydi dedim erkek olan arkadasim icin onu da baya ozlemisim gorusemiyorduk dedim o neler yapiyomus dedi Izmit'teydi bir sure gelmis artik buradaymis daha sık gorusuruz dedi dedim (gercekten de 1 hafta sonra falan gelecek buraya) sonra bu arada bugun sana haber verdigimde neden mirin kirin ettin dedim aramizda bi erkegin olmasini sorun etmezsin sen dedim iste o da ya sorun edecek biri degilim de uzun suredir yoktu burada araniz sogumustur nerden cikti simdi bi anda tekrar gorusmeler dedi ben de sevdigim bi arkadasim gorusecegim tabi sen nasil sevdigin arkadaslarinla gorusuyosan ben de gorusurum dedim benim durumum farkli seninki farkli dedi ben de aa dogru ben dakikalarca telefonda konusup onunla seni kiyaslamiyorum farkli gelmistir sana dedim sanki bunlari soyleyecegimi biliyor gibi hic sasirmadi inanir misiniz ben ne alakasi var falan diyecegini saniyordum her neyse Ayse'den bahsediyorsun herhalde dedi gulumseyerek anlamana sevindim dedim ben de sonra cevap vermesini beklemeden konusmaya basladim sakince dedim ben Ayse'ye daha dogrusu arkadas grubunla olan iliskine karismadim biliyosun ama sen son zamanlarda kirici olmaya basliyosun ve bunu Ayse'yle yapiyosun bana dedim hani Ayse veya Fatma fark etmiyor ben senin esinim esini baska bi kadinla kiyaslamam esini baska bi kadinin onunde rencide etmen gercekten cok kirici dedim orada senden hic beklemedigim bi sey yaptin kendimi ne kadar kucuk dusmus hissettim biliyo musun dedim kendini benim yerime koy ben bir erkek arkadasimla seni kiyaslasam onunde kucuk dusursem ne hissedersin arkadaslarim ben olsam orayi birbirine katardim diyor ben sakinligimi hep korudum ve sen iyi niyetimi suistismal etmeye basladin dedim yanima oturdu ben seni kirmak icin kasitli bi sey yapmadim o aksam belki patavatsiz davranmis olabilirim ama inan kasitli bi sey yapmadim dedi peki bu aralar bana karsi soguk olmani nasil aciklicaksin yok oyle bi sey deme net bi sekilde fark ediyorum dedim evlilikte boyle ciftlerin boyle zamanlari olabilir is yerinde bazen can sikici seyler yasiyorum disariya yansitmamaya calisiyorum eve gelince haliyle artik dusunmeye basliyorum bu da ister istemez sana yansiyo dedi ben de basladim konusmaya
"Bunlari benimle paylasabilirdin ama dedim biz evliyiz seninle ayni evi ayni yemegi ayni duygulari paylasiyoruz sorunlarimizi birbirimize anlatmayacaksak kime anlatacagiz arkadas vs bunlar bir yere kadar seni dinler ama ben her zaman dinlerim ha benden artik sogumus olabilirsin evliligin yurumedigini dusunebilirsin o zaman gelip bunu da bana soyleyeceksin seni seviyor olmam yakana yapisacagim anlamina gelmiyor gibisinden konustum sevmedigini hissettigim an gerekirse ben ben giderim ben bitiririm korkacagimi dusunme falan dedim sasirdi baya konuyu bosanmaya neden getirdin simdi dedi ben de dedimki bosanmak istedigim icin degil ben seni severek evlendim hala da seviyorum ama evlilik ask sevgi bunlar cift tarafliyken yurur yani sende dengeler sarsilirsa bitirmekten cekinmem diye soyluyorum o yuzden benimle ilgili ya da degil sorunun oldugunda gel bana soyle halletmeye calisiriz bi sekilde falan dedim o da su an ciddi bi sorun olursa konusurdum seninle ama ben mutluyum bunu sadece bi surec gibi dusun bazen depresif olabilirim dedi ben de sadece bana karsi depresifsin ama misal Ayseyle telefonlastiginizda bile gayet mutlusun dedim ben her seyimi disari yansitamam ki burasi benim burda rahat ediyorum duygularimi da burda yasiyorum dedi

Esim benimle sicak konusunca yumusadim ama ona belli etmemeye calistim valla hayatim bilmiyorum ben sana soyledim hissettiklerimi bi daha beni insanlarin onunde rencide etme ben de kirici olurum dedim geldi sarildi optu ozur falan diledi iste su an icin Ayse konusunu biraz erteledim bakalim devam ederse bu sefer Ayse hakkinda direkt konusucam

Arkadaslar gercekten cok kirici seyler yasadim esimle konuyu konustuktan sonra mesajlasmalarina devam ettigi icin suphelendim telefonuna baktim o kadinla bulusmak icin sozlesmislerdi ben de bilerek esime yarin alisveris merkezine gidelim mi falan diye tekliflerde bulundum o da erkek arkadaslarindan birinim adini verip onunla bulusacagini soyledi normalde Ayseden bahsetmesi gerekirdi neyse ertesi gun bu cikti evden sozlestikleri yeri biliyodum nen de yarim saate yakin oyalandim evde sozlestikleri yer de bizim oturdugumuz semte uzak biraz her neyse o semte gittim araya sora kafeyi buldum ben kafeyi goren bi yerde bakindim bi sure cunku yanlis anladiysam rezil olmayayim dedim bilerekte esimi aradim guya disari ciktim diye haber verecegim 2 kere uzun uzun caldirdim ilkinde telefona hic bakmadi ikincisin de aldi aramaya bakti ayseye bi seyler soyledi gulustuler yerine koydu telefonunu ve calmaya devam etti resmen ama bir oturuslari var masada bildiginiz flort ediyorlar opuseceklerini falan sandim neredeyse ben cesaretimi topladim son 1 kere daha arayacagim acmazsa yanlari,a gidecegim diye sartladim kendimi cunku bildiginiz flort ediyolardi hadi onu yanlis anladim esim bana yalan soylemisti aradim acmadi mesgule atti bu sefer canim arayacagim seni araba kullaniyorum diye mesaj atti ben gittim yanlarina sanki yatakta basmisim gibi bi surat ifadesine burundu ikisi de Ayse otur falan dedi oturdum Ayseyle muhattap olmadan esime birincisi bana neden yalan soyledin ikincisi su anda en yakin arkadasim dedigin biriyle flort ediyosun dedim sacmalama dedi hemen neden yalan soyledin o zaman bi halt diyemedi kalktim masadan aksam eve gelecek nasilsa diye arkamdan bile gelmedi dusunun neyse eve geldi ben hic uzatmadan bosanmak istedigimi buna katlanamayacagimi soyledim nasilsa cocugumuz da yok belli sen evlilikten mutlu da degilsin uzamasin bitsin dedim oyle bi kuculdu ki gozumde Ayse benim icin zaaf bu cok farkli ama seni birakmak istemiyorum falan demeye basladi utanmasa kuma getireyim diyecek birakmiyosun zaten ben birakiyorum seni bosanma davasi acicam dedim dil doktu ama ben gercekten buna katlanamiyorum artik esim bugun o kadina yarin baskasina zaaf duyacak aliskanlik haline gelecek ben boyle bi evlikte mutlu degilim sahiden :KK43: su an annemdeyim ise de girecegim zaten bayramdan sonra bosanma davasini da aciyorum kaynanamlar falan ikna etmeye calisiyor ama yok bunun kurtarilacak bi tarafi yok artik icim aciya aciya bitirdim onca zamani

Arkadaslar once yorumlariniz icin teker teker tesekkur ederim size bi sure kafami toplamak icin ailem ve arkadaslarimla vakit gecirdim o yuzden siteye ve konuya bakamadim ama yorumlarinizi okudum cok tesekkur ederim tekrar ilginiz, tavsiyeleriniz, alakaniz icin sanirim artik tavsiyr siraso bende :) belki kirginligimdan dolayi boyle soyluyorumdur bilemem ama benden size arkadas tavsiyesi kimmmseye guvenmeyin benim kocam yapmaz demeyin tabii ki burda size kocalarinizdan suphe duyun demiyorum hepsinin benimki kadar seviyesiz olmasi cok zor ama yine de ilerde buyuk hayal kirikligi yasamamak icin suphelerinizin uzerine gidin kendinizi hep en kotusune hazirlayin ki sonunda benim gibi hayal kirikligina ugramayin ben hep aldatmamistir diye gecirmeye calistim icimden begenidir belki diye avuttum hatta kendimi hep pozitif olmaya calistim ama o herif oyle bir boyuta geldi ki pesinden gittim ki iyi ki de gitmisim yoksa hala aptalj oynamaya devam edecektim. 7 eylulde de mahkeme var artik yollar tamamen ayriliyor Allaha sukur.

Ayse'yi nasil rezil ettigimi sormussunuz; o rezilligi gordugumun ertesi gununun aksami direkt Ayse'lere gittim esinin evde oldugu bi saat olsun diye aksam vakitlerini tercih ettim bilerek her neyse gittigimde Ayse yoktu esine dedim seninle cok onemli bir sey konusacagim ama Ayse'nin gelmesini bekleyelim yuzlesmek istiyorum dedim neyse Ayse geldi otur soyle dedim tabi bu gerildi benim her seyi anlatacagimi ogrenince basladim anlatmaya dedim onceleri supheleniyodum yanilgi sandim ama bu kadar gorusmenin konusmanin uzerine iyice suphelendim bulusacaklari kafeye gittim peslerinden ve gorduklerim ortada dedim 2 sevgili gibilerdi dedim yanlarina gittigimde de hic inkar etmediler falan dedim esi bunu bekledigi icin sanirim fazla sasirmadi ama bu ayseye daha cok koydu cunku oyle laflar soyledi ki "ben Ayseyle evliligimizin yurumedigini biliyodum ama keske kendini bu kadar dusurmeseydi kadinlik gururu var sanirdim yokmus demek ki bak bunlari su an sana soyluyorum cunku karsimda konusacak baska yuz senden baska" falan dedi ve o kadar kibar bi adam pilini pirtini topla s-iktir git bu evden dedi dusunun nasil cani yanmistir kim bilir benim gibi eve gittim eski esime dedim Aysenin esine anlattim her seyi bununla kalmayacak herkese rezil olacaksiniz dedim nolur boyle yapma kisa surelik bi zaaf icin evliligimizi harcama gibisinden komusuyodu hala yatak odasina gittim hicbir sey soylemeden kapiyi da kilitledim birkac defa bagirdi konusmak istedi sonra pes etti.

Sonra da kaynanamk gorumcemi kayinpederimi vs. Eve cagirdim hepsine bir bir anlattim bu bu yuzden bosanmak istiyorum dedi hepsinin agzi acik kaldi kendi babasi bile ulan bari arkadasim deyip evine girip cikan kadinla yapmasaydin su igrencligi dedi ailesi bile su an onun yaptigi igrencligi yuzune vuruyo Ayse deseniz ayni simdi ne halleri varsa gorurler artik

Cok tesekkur ederim yorumlar icin her biriniz de teker teker haklisiniz valla basta uzulen kahrolan ben oldum evet ama su anda yuzu gulen ve sukreden taraf benim neyse ki cok gec olmadan fark ettim neyseki cocuk yoktu ortada da daha kotu sonuclar dogmadi. Simdi onlar yaptiklari igrenclikle ayiplaniyorlar herkes onlara sirtini dondu umarim Allah hepimizin karsisina iyi insanlar cikarir da yuzumuz hep guler. Bundan sonrasi artik gercekten nasip kismet kimseye guvenmemem gerektigini ogrendim en azindan ders oldu bana da:) guzel yorumlariniz icin hepinize cok ama cok tesekkur ederiim

En Büyük KKEn Büyük KK

Suan durumunuz ne oldu peki hala annendemi kaliyorsun esin arayip yalvariyormu mrek ettim ve durumunuza cok uzuldum ama zararin neresinden donulurse kardir demisler

olaylara müdahale oluşunuzdaki sabrınıza ve olgunluğunuza hayran kaldım. umarım bundan sonra size layık insanlarla karşılaşırsınız.

Ufff. Icim daraldi okurken insallah yaniliriz ama pek hayir degildir ani degisimler. Dikkatli olunuz. Bu arada actigim konu hakkinda bana yardimci olabilecek platonik ask uzmanlari var mi aranizda gozunuzu seveyim. bunlar bir tesadüf mu adli yazim.

Ufff. Icim daraldi okurken insallah yaniliriz ama pek hayir degildir ani degisimler. Dikkatli olunuz. Bu arada actigim konu hakkinda bana yardimci olabilecek platonik ask uzmanlari var mi aranizda gozunuzu seveyim. bunlar bir tesadüf mu adli yazim.
konunun devamında soru soran kişi haklı çıktı, boşanma vs.

Arkadaslar once yorumlariniz icin teker teker tesekkur ederim size bi sure kafami toplamak icin ailem ve arkadaslarimla vakit gecirdim o yuzden siteye ve konuya bakamadim ama yorumlarinizi okudum cok tesekkur ederim tekrar ilginiz, tavsiyeleriniz, alakaniz icin sanirim artik tavsiyr siraso bende :) belki kirginligimdan dolayi boyle soyluyorumdur bilemem ama benden size arkadas tavsiyesi kimmmseye guvenmeyin benim kocam yapmaz demeyin tabii ki burda size kocalarinizdan suphe duyun demiyorum hepsinin benimki kadar seviyesiz olmasi cok zor ama yine de ilerde buyuk hayal kirikligi yasamamak icin suphelerinizin uzerine gidin kendinizi hep en kotusune hazirlayin ki sonunda benim gibi hayal kirikligina ugramayin ben hep aldatmamistir diye gecirmeye calistim icimden begenidir belki diye avuttum hatta kendimi hep pozitif olmaya calistim ama o herif oyle bir boyuta geldi ki pesinden gittim ki iyi ki de gitmisim yoksa hala aptalj oynamaya devam edecektim. 7 eylulde de mahkeme var artik yollar tamamen ayriliyor Allaha sukur.

Ayse'yi nasil rezil ettigimi sormussunuz; o rezilligi gordugumun ertesi gununun aksami direkt Ayse'lere gittim esinin evde oldugu bi saat olsun diye aksam vakitlerini tercih ettim bilerek her neyse gittigimde Ayse yoktu esine dedim seninle cok onemli bir sey konusacagim ama Ayse'nin gelmesini bekleyelim yuzlesmek istiyorum dedim neyse Ayse geldi otur soyle dedim tabi bu gerildi benim her seyi anlatacagimi ogrenince basladim anlatmaya dedim onceleri supheleniyodum yanilgi sandim ama bu kadar gorusmenin konusmanin uzerine iyice suphelendim bulusacaklari kafeye gittim peslerinden ve gorduklerim ortada dedim 2 sevgili gibilerdi dedim yanlarina gittigimde de hic inkar etmediler falan dedim esi bunu bekledigi icin sanirim fazla sasirmadi ama bu ayseye daha cok koydu cunku oyle laflar soyledi ki "ben Ayseyle evliligimizin yurumedigini biliyodum ama keske kendini bu kadar dusurmeseydi kadinlik gururu var sanirdim yokmus demek ki bak bunlari su an sana soyluyorum cunku karsimda konusacak baska yuz senden baska" falan dedi ve o kadar kibar bi adam pilini pirtini topla s-iktir git bu evden dedi dusunun nasil cani yanmistir kim bilir benim gibi eve gittim eski esime dedim Aysenin esine anlattim her seyi bununla kalmayacak herkese rezil olacaksiniz dedim nolur boyle yapma kisa surelik bi zaaf icin evliligimizi harcama gibisinden komusuyodu hala yatak odasina gittim hicbir sey soylemeden kapiyi da kilitledim birkac defa bagirdi konusmak istedi sonra pes etti.

Sonra da kaynanamk gorumcemi kayinpederimi vs. Eve cagirdim hepsine bir bir anlattim bu bu yuzden bosanmak istiyorum dedi hepsinin agzi acik kaldi kendi babasi bile ulan bari arkadasim deyip evine girip cikan kadinla yapmasaydin su igrencligi dedi ailesi bile su an onun yaptigi igrencligi yuzune vuruyo Ayse deseniz ayni simdi ne halleri varsa gorurler artik

Helal olsun
Ben konunuzu geç gördüm ama takdir ettim
Hak ettiklerini uyguladığınız için
Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim

Vayyy beeee....helal olsun sana :KK9:

İlk mesajdan böyle bir durum olduğu apaçıktı...ama seni diğer ezik kadınlardan ayıran farkın; dik duruşun ve aklın...
Yazık ki hiçbirimiz böyle bir şey yaşamak istemeyiz...ama olmuş...ve sen bir kadına yakışacak ne varsa yapmışsın...kocamdır,erimdir ben onsuz ne yaparım,boşanıcam ama seneye,ailem ne der,çevre ne der diye mızmızlanan kadınlardan olmadığın için kutluyorum seni...hayran kaldım güçlü duruşuna...elbette için acıyordur...böyle bitmeseydi diyosundur...umarım sana layık biriyle mutlu mesut yaşlanırsın....
Valla bravo örnek olsun kadınlarımıza...

Düzelteme; Son yorumu yeni gördüm. Efenim takdir ediyorum.Tüm kadınların sizin kadar dik duruslu olabilmesi dileğiyle.. Mutlu kalın Esen Kalın..

Son düzenleme:
Of bi saattir okuyorum konuyu bütün yorumları okudum...
Konu sahibinin asilliğine hayran kaldım.
Her ikisini de rezil etmeniz çok güzel bir davranış olmuş.
Mahkeme sonucu ne oldu boşanma gerçekleşti mi?

Fazla anlayisli gordum sizii.İsterse bebekliginden beri tanidigi kisi olsun.Evli insanin karsi cinsten "samimi" arkadasi olamaz.Bi de beni kiyaslicak he ? Herseye de hakkin var esisin sonucta.

X