Esimin ailesinin temiz olmamasi

Ne dediniz de başka yere çıkıyorlar peki? Bir de küsmuslerdir allah bilir
Aslında hiçbir şey demedim durumları zor zaten benim ailemde aynı durumda olsa eşim daha fazlasını yapardı ki yaptı da kalma olmasa da başka şekillerde ailemin hep yanında oldu sadece temizlik hic yok yani kalmaları da elbet sıkıntı ama ev büyük 1+1 olsa da hiç sorun olmazdı ancak yani gerçekten öyle hiç temiz değiller ki artık aklımı cildirmaya başlıyordum ki ev buldular umarim bir daha bu durumla karsilasmam

Insanligin iyi niyetin geldiği son nokta bu akşam konuşmayı önce yatağımı geri almayı planlıyorum yarın bir ev gösterilecek onu tutmaları gerektiğini falan da söyleyeceğim bunları oğullarının konuşması gerekmiyor mu ya ben
Eşiniz hiç de iyi biri değil bunu kabullenin iyi biri tüm bunları görüp bu eziyeti cektirmez harekete geçerdi yatağınızı bile vermişsiniz avellikte kaçıncı level, tamam merhamet evini açmak güzel bişey ama bu bambaşka bir şey .Bı on gün hiç bir seyey dokunmayin hastayım halsizim filan diye görsün bakalım eşiniz o zaman ne çektiğiniz gece gece çok sinirlendim yazik size gerçekten çok yazık nasıl kendinize kiyiyorsunuz

X