Eşimin ailesi

Allahim nasip et

Eee o zaman boşver gelmesinler, çağır kendi aileni mis gibi. İnsanların yapısı böyleymiş, yapacak bir şey yok. Eşinle aran iyi mi, iyiyse tamam. Hiç takılma böyle şeylere.

Burdan aldim kokusunu zaten. Boşuna kendini yorma. Aile yapıları bozuk. Senin veya çocuğunla alakali asla değil. Yapabileceğin tek şey seviyeli bir şekilde ilişkiyi sürdürmek. Çocuğu doldurma yeter. Doldurma derken aman onlarla iyi olsun anlaminda değil. Çocuk kendini sevilmeyen olarak hissetmesin diye diyorum. Ufak tefek yalanlar söylerek geliştirin

Düşük tehlikesi nedeniyle yatmanız gerekiyorsa doğuma ya da riskli durum geçene kadar bir yardımcı bulsanız?
Oyun ablalığı yapan genç bir kız sizi rahatlatır.

Eee o zaman boşver gelmesinler, çağır kendi aileni mis gibi. İnsanların yapısı böyleymiş, yapacak bir şey yok. Eşinle aran iyi mi, iyiyse tamam. Hiç takılma böyle şeylere.
Babannem yatalak ona bakacak kimse yok annem bakıyor ve o yatalak kadını şehir dışına taşımak çok çok zor oluyor
Birde şöyle bişey var biz yeni evliyken falan sürekli gelirlerdi bize uzun uzun kalırlardı çocuk olunca değiştiler bende üzülüyorum çocuğu niye sevmiyorlar ki diye

Çocuğu doldurmam ki öyle bişey olur mu benim isteğim o onlarla güzel vakit geçirsin ama o da olmuyor herseye söylenen memnuniyetsiz bir kadın sonuçta
Emekli insanlar kendi düzenleri var 5 saat yol çok geliyordur. Bazı insan evinden başka yerde yatamaz düzenini bozamaz, belli yaş üstü için hele bunlar çok zor. Siz riskli bi hamilelik geçiriyorken kendileri teklif etmeleri gerekirdi yardıma ihtiyacın var mı kızım gelelim diye sonuçta sağlık söz konusu (yaşlı ve hasta değillerse tabiki) sonuçta bir aileyiz diyosak insan evlatları için bu kadarını yapabilmeli bence. Arama konusunda bence haksızsınız haftada 2 normal 2de siz arasanız çok bile hatta. Siz gittiğinizde lokmalarınızı sayması falan beni irrite etti açıkcası böyle insanlar torunlarınada anaç yaklaşamıyor genelde sizde zorlamayın ne kadar istiyolarsa o kadar olsun, sonuçta ne ekersen onu biçersin ilerde torunlar sormuyo evlatlar gelmiyo deme haklarıda olmuyor bu durumda.

Kendi çocuğuna sevgi göstermeyen torununa da göstermez. Bazı insanlar böyledir, yapacak bir şey yok malesef.

Aynen öyle yapmaya çalışıyoruz bizde bişey alıyorum bak Babannen almış sana falan diyorum halasını zaten tanımıyor 2 aylıkken görmüştü bidaha da hiç görmedi o kadar hastalıklar atlattı birinde bile nasıl oldu diye sormadı onu bende çıkardım hayatımdan napabilir tek taraflı çabayla olmuyor
Ama dediğiniz gibi biz eşimle çok iyiyiz çok şükür

Haklısınız

Kendi çocuğuna sevgi göstermeyen torununa da göstermez. Bazı insanlar böyledir, yapacak bir şey yok malesef.
Maalesef yapacak bişey yok bu durumda elimizden geleni yaptık yeri geldi konuştuk uzaktasınız gelmek zor oluyor telefonda sık sık sizi görsün falan diye söyledim ben hep gerisi onlara kaldı artık
Dedesi zaten hiç aramaz babaannesiyle konuşurken dede nerde diyor o gelmiyor bile konuşmaya napalım

Öyle. Benimde eşimin ailesi sıkıntı. Bende oğlumun bari kuzeninle ilişkisi olsun diye kaynimin oğlunu hee hafta alıyorum yanima. Bütün gün etkinlik yapiyoruz. Ben hasta olunca ve alamayinca kaynim asla oğlumu almaz. Yaparsam ben yapicam eğer yapmazsam aile ilişkileri yok. Hep böyleymiş. Ilk zamanlar yadirgamiştim. Üstüme alındığım bile olmuştu ama yok... yapılari böyle.
Bırak tanimasin halasina. Güzel arkadaşlariniz teyzelik yapar miniğe. Ben öyle yapiyorum. Çocukluk arkadaşlarım oğlumun halasi oldular.

Düşük tehlikesi nedeniyle yatmanız gerekiyorsa doğuma ya da riskli durum geçene kadar bir yardımcı bulsanız?
Oyun ablalığı yapan genç bir kız sizi rahatlatır.
Şimdilik annem yardımcı oluyor son 1 ay dönmek sorunda işleri var o zaman bana yardımcı gerekli olabilir yaşlı anneannem var ben yardım etmeye çalışırım dedi dediğiniz gibi kreş tarzı bir yere yarım gün belki verebilirim

Öyle zaten benim arkadaşlarıma falan hala diyor
Eşim de dedi o kadar fotoğraf gönderiyorum onlara bile cevap vermiyor ararsa beni konuşurum o kadar daha ötesi olamaz bizim için dedi yapacak bişey yok

Ben cozdum bu arkadaşın kayinvalidesi kralice Firdevs Yoreoglu, fakat konu sahibi kendisinden ortalama Anadolu babannesi sevgisi bekliyor ama yok yani, kadin kendini mi değiştirsin bu saatten sonra?

Benim kaynanam ortalama Anadolu babannesi benim bebekler haric diger 4 torunun herseylerini bilir, onlari sever, oper koklar, herseylerine yetisir, ha dedikleri yere han kurar. Demek benim durumumda olsaniz sinir krizlerinden sinir krizleri begeneceksiniz kendinize.

Eşimin tarafında tek çocuk benimkiler. Senede üç beş ararlar hiç dert etmek aklıma gelmedi. Bazen salagim diyorum. İnsan buna niye takılır. Benim eşim arar zorla gösterir çocukları.

Bu söyledikleriniz açıkça çocuk suistimali zaten. Anneler kendileri için çocukları kullanıyor.

Eşimin tarafında tek çocuk benimkiler. Senede üç beş ararlar hiç dert etmek aklıma gelmedi. Bazen salagim diyorum. İnsan buna niye takılır. Benim eşim arar zorla gösterir çocukları.
Ciddi misiniz Allah Allah valla ben ilk defa duyuyorum böyle şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…