Eşimin ailesi

Nasıl konuşuyorsunuz siz ya benim gönlüm olsun diye mi ben kendi gönlüm için istiyorum zaten evet
İstediğim gibi konuşurum, iki buçuk yaşında çocuk ne anlar tüm bunlardan. Babaanne dede arayacak bilinçle değil, biz de yıllarca ailelerimizden uzak yaşadık. Çocuklarım hiç böyle tepkiler vermedi.

İstediğim gibi konuşurum, iki buçuk yaşında çocuk ne anlar tüm bunlardan. Babaanne dede arayacak bilinçle değil, biz de yıllarca ailelerimizden uzak yaşadık. Çocuklarım hiç böyle tepkiler vermedi.
Sizin çocuklarınız vermediyse vermemiştir benim çocuğum soruyor ben arıyorum ve çok mutlu oluyor herkes sizin çocuklarınız gibi olmak zorunda değil

3 yasinda ve 11 aylik iki kizim var.

Babanneleri 2 km otemizde oturuyor, 11 aylik olani en son kirki ciktigi gun kirk ucurmasi yaptigimiz icin biz goturduk oyle gordu, 2.5 yasinda olani da gecen gun babasi aldi zorla gosterdi, torunlari oldugunu unutmasin diye.

Siz haftada 2 kez aranmaya az diyorsunuz.

Arkadaşım kızmayın ama 2,5 yaşındaki bir çocuk böyle bir konuda akıl yürütüp yorum yapamaz.
Ancak etraftan duymuşsa bunları tekrarlar.
Haaa üstün bir potansiyel sergileyerek sordu diyelim, konuyu dağıtmak, dikkatini farklı yöne çekmek, mevzudan uzaklaştırmak gayet kolay bu yaş grubu için.

Uzun yıllardır 2-10 yaş grubu çocuklarla çalışıyorum ve bu dönemdeki çocukların gelişim özelliklerini iyi biliyorum.

O zaman yaşlandığında bende iki kişi mutluyum deyip gidip bakmıyım ona o zaman da aynı yorumu yapar mısınız
Evet? Bakmak zorunda değilsiniz zaten. O da size gelmek zorunda değil. Ha insanlık namına gelip size yardımcı olması gerekir riskli gebeliğiniz varken. Ama gelmiyorsa da vay niye gelmiyor diye burda linçleyemeyiz. Ayrıca kız beklediğiniz bebeğe erkektir o diyen cahiliye devri kayınvalide yanınızda olmasa daha iyi bence zaten

İnsanlar emekli olunca kendi hayatları olmuyor mu. Eşleri dostları vardır komşularına gideler kahveye giderler yürüyüş yaparlar hiçbir şey olmasa uzatır bacaklarını tv izlerler. Emekliler diye tüm işleri güçleri torun mu olsun

Akıl yürüyüp yorum yapmadı onalar gittikten sonra bir daha onu aramadılar 10 gün o da alışmıştı ve sordu yalan mı söyleyeceğim arkadaşım ayrıca ilgisini başka konuya çektim ben psikologum zaten inen sadece bunu farketmesine üzüldüm o an

Bu sitede tam tersi durumdan şikayet eden , boşanmayı düşünen, boşanan bir sürü kadın var. Çöpsüz üzüm bence bu durum. Şizin aileniz gelsin o zaman.

Ne alakası var ya en azından sene 2 gelir ne olacak sanki senede iki gün gelmekle işi gücü torun olmuyor onlar çocuğa bakmak istemiyor diye ben işimi bıraktım bakıyorum çocuğuma ben desem ki çalışacağım gelip baksınlar tama işi gücü torun olmasın zaten

Bu sitede tam tersi durumdan şikayet eden , boşanmayı düşünen, boşanan bir sürü kadın var. Çöpsüz üzüm bence bu durum. Şizin aileniz gelsin o zaman.
Ben annem yatalak babaanneme bakıyor ama ona rağmen geliyorlar sık sık

Eee haftada 2 arıyorlarmış,kızın sorduğunda aradı kızım dersin
Aradı mı diye sormuyor o
Bize geldiler gittikten sınra çok uzun süre onu aramadılar o da alışmıştı ve arkadaşı babaanne diye konuşunca benim Babannem nerde telefonda neden yok dedi bende zaten aradım konuşturdum ama üzüldüm de o onlara çok düşkün olacak ama onlardan hiç ilgi görmüyor

Eee haftada 2 arıyorlarmış,kızın sorduğunda aradı kızım dersin
Bende sordum siz gittiniz uzun süre aramadınız sizi soruyor dedim yorgunum ben dinleniyorum dedi bende şaşırdım açıkçası yorulacak bir durumda olmadı kızım çok hareketli bi çocuk değil onları yoracak bişey yapmadı ama o kadar bile katlanamıyor

Acaba neyi sorun etsem...

O yaştaki çocuk nasıl farkında olabilir. Aşırı saçma.
Ya forumda çocukların bütün davranışlarını kendi isteğine yontuyor bazı anneler. Çalışmak istemiyor, yengemin bebeği annesinin arkasında ağlıyordu çalışmamak lazım demek ki diyor. Çocuk yeni doğan bebeği içten içe kıskanıp annesiyle iletişim kurmak için bez taşıyor, kız çocuklarının bebek bakmak fıtratında var deyip bebek bakımına kız çocuk koşturma yolu yapıyot. Bu konuda da konu sahibi kayınvalidesi gelsin çocuğa baksın da ehliyet kursuna gitsin istiyor, muhtemelen eşine annen baban niye gelmiyor niye aramıyor dediği için çocuk bunu kapıp da babaannem aramadı mı deyince hemen çocuğu şahit tutuyor

2 buçuk yıldır ilk kez ihtiyacım oldu ehliyet kursum vardı ve rica ettim onlarda gelmedi zaten eşime şikayet niye edeyim ona dediler zaten gelemeyiz biz diye
Çocuğu falan şahit tutmuyorum ne şahit tutacağım 2 buçuk yaşında çocuğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…