Eşimin ailesi

Bu yorum aynı benim düşüncem ve hayatımda yaşadığım

Mesela babanne ve dedesi çok aramaz hatta eşim yokken beni ve çocukları hiç aramazlar. Beni ilgilendirmez o eşimin problemi ana baba onun sonuçta.

Çocuklarım annane ve benim babamla içli dışlı bende buna sizin aksinize memnun oluyorum Senin ailene düşkün olacak işte ne güzel

Bir dede daha lazımsa onuda ablamın eşi(eniştem) karşılıyor. Çocuklar kan bağı ile değil can bağı ile iletişime geçiyorlar ve öyle geçmeliler zaten. Onları sevenler yanlarında olsun her zaman yeter

Benimkide kaynimin oğluna "deli!!!" divane. En son evinde cercevede 28 resmini saymiştim. Benim oğlumun adini unutuyor :) var böyle tipler.
Oğlumda artık sezdi galiba. Eşim hadi babaanneye gidelim diyince bezine kadar çıkartıp no no no diye kızıyor eşime.

Ama yeri geliyor bana diyor sen kendi annenlere düşkün yapıyorsun çocuğu bende şaşırıyorum çocuk kimden ilgi görürse ona düşkün olur zaten ama ona anlatamıyorum anlamıyor

İşte çocuklar hissediyor böyle şeyleri

Ya benimki ne benim esimi seviyor ne cocuklarimi, esimde ona hem kendini hem bebelerimizi sevdirmek icin anlamsiz bir cabaya giristi bir sure. Ses etmiyorum ama cocuklarimin babannesiz buyumesi fikri acikcasi beni rahatsiz etmiyor ama eşimin anne sevgisine karsi ozlemine üzülüyorum yalan yok. Ama su bir gercek evlat ayiran, torun da ayiriyor.

Çocuğunuz normal, siz manipülatörsünüz.
Ya ne diyorsunuz Allah aşkına ben çocuğa en ufak bişey demedim onlar gidince aramadılar uzun bir süre çocukta arkadaşının babaannesiyle konuştuğunu görünce benim Babannem neden yok dedi bu kadar ben neden bu durumda manipülatör oldum

Evet takıldım kızım açısından artık herseyin farkında arkadaşları var babaanneleri arıyor o da bana soruyor benim Babannem aramadı mı diye bende ne diyeceğimi bilmiyorum.
Kızınız 2,5 yaşında değilmi fazla abartıyorsunuz ailenize odaklanın ,zorla tutup getırtemeyeceğinize göre fazla hassassınız gibi geldi

Benimkide eşimi sevmiyor.
Ben ilk yillar kabullenemedim. Kendi annem ve babam olmadığı için güzel bir aile hasreti çektim. Eşimede üzüldüm ama sonunda aştim. Eşim çocukluğundan beri bu dramin içinde olduğu için annesini hiç takmıyor bile. Dişa doğru normal davransada içinde olayi bitirmiş. Oğlumuzu gösterme çabası bile benden çıktı. Eşime kalsa asla göstermez. Gerek görmüyor. Öyle, evlat ayiran torunda ayırıyor malasef

Bende bakarım insanlık bunu gerektirir eşim bakacak ben uzak mı duracağım
insanlık? arada gider işleri varsa yapılır ama sürekli niye bakayım herkesin kendi çocuğu var herkes kendi ailesine baksın.
Ayrıca herkesin huyu farklı demekki çok içli dışlı olmak istemiyorlar. Haftada iki onlar arıyorsa üçte sen ara o zaman küçük büyüğü aramalı(olaya insanlık gözüyle bakacak olursak)

Aramamızı istese ararım insanlık gözüyle bakarak !

Ohaa bu nasil yorum ya.
Gayet kullanamadığınız için hasetlenmişsiniz?
Onlar bakmak istemediği için işimi biraktim ? Ne demek?
Onlar için mi çalışıyordunuz? Kendi cebinize atacaktimiz paralari onlarda cocuk bakacakti .
Kusura bakmayin ama herkes kendi doğurdu çocuğa kendi bakmalidir .
Nene dede ilgi gösterse iyi ,arada bir yardımcı olursa süper .
Birde bunu bir psikolog diyor .

Aramamızı istese ararım insanlık gözüyle bakarak !
istemiyorsa sorun etmeyin o zaman
haftada iki konuşuyorlar dediniz Konuşan çocuk babaannesini nasıl bilmiyor? çok tutarsız. Uzakta yaşıyorlar oğlum bizde konuşuyoruz ya ara sıra diyemediniz mi?

Kendine gel arkadaşım ! Ne parası ne diyorsun sen be
Doğurdum bakıyorum da çocuğuma konuda ilgi ve sevgi zaten bir kerede ihtiyaç oldu gelmedi konu bu kullanmak falan ne diyorsun sen be

istemiyorsa sorun etmeyin o zaman

haftada iki konuşuyorlar dediniz Konuşan çocuk babaannesini nasıl bilmiyor? çok tutarsız. Uzakta yaşıyorlar oğlum bizde konuşuyoruz ya ara sıra diyemediniz mi?
Babaannesini bilmiyor mu yazmışım okuyun öyle yazın oğlumda yok ayrıca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…