Eşimin ailesi yüzünden eşimden soğudum

Tüm suç konu sahibinde zaten , sınırlarından, öz değerinden bi haber evlenmiş...
O ilk konusunda kocası kvgile gidip gecelere kadar kalıyormuymuş neymiş, onu sorun etmiş. Birkaç yorumda " ne var gidip gelmesinde" denilmiş ve konusu kapanmış.

İsteyen konuyu okusun, aklımda kalanı kadar yazdım.

Hani bide hayvan sahiplenme olayı çok arttı ya anlamıyorum tamam çok güzel bişey hayvanları sahiplenelim sevelim falan iyi de kendimize bakamıyoruz bide kedi köpekle nasıl ilgileniyorsunuz anlamıyorum
Teyzemin bir kedisi var valla kocasından daha çok seviyor Bu bir bağımlılık insana yük gelmiyor, hatta psikolojik olarak iyi bile geliyor...

Hani bide hayvan sahiplenme olayı çok arttı ya anlamıyorum tamam çok güzel bişey hayvanları sahiplenelim sevelim falan iyi de kendimize bakamıyoruz bide kedi köpekle nasıl ilgileniyorsunuz anlamıyorum
Valla kendime de bakıyorum kedime de bakıyorum. Her gün gözlerini, kulaklarını, burnunu temizlerim. Haftada bir tırnaklarını keserim. İki günde bir tararım. Aşısını aksatmam. Çocuğa nasıl bakılıyorsa hayvana da öyle bakılıyor. Daha az külfetli hatta. Okulu yok dersi yok bi yeri kopmuşçasına ağlamaz. Kakasını çişini bile kendi kendine yapabiliyor çocuktan farklı olarak. Neden ilgilenilmesin ki

E kedi sevmeyende bile bile geliyorsa işte bu problemdir ben bundan bahsediyorum. Sizde kedi varsa ve geliyorsam size ben o kediyi seven bir insan olmalıyım. Gelip kediyi birde ben gırlatmalıyım.

E kedi sevmeyende bile bile geliyorsa işte bu problemdir ben bundan bahsediyorum. Sizde kedi varsa ve geliyorsam size ben o kediyi seven bir insan olmalıyım. Gelip kediyi birde ben gırlatmalıyım.
Evet ama böyle bişey yok işte insanlarda. Mesela en yakın arkadaşım kedilerden nefret eder. Ben de kedimi onun için 2-3 saat kapatamam. 1 senedir evime davet etmedim, dışarda görüşüyoruz.

İşte kültürel farklılıklar olabiliyor, onlarda öyle görmüşler öyle bekliyorlar ama sizin avantajınız eşinizle konuşmuşsunuz ve o sizi böyle kabul etmiş bu yüzden arkanızda durmak zorunda..
Sanırım konu sahibi hayat beklentilerini konuşmamış..

Ya gecen parkta bebeğimle otururken bir kedi yaklaştı bize , başta bebeğimi sevecek sandım ama tırnaklarını çıkardı resmen saldıracaktı o kadar korktum ki , hemen bebeğimi kucağıma aldım, eşim kediyi kovdu ama gitmedi çok değişik saldırgan bir kediydi, resmen travma oldu bende Ben kedileri uysal sanıyordum...

Konu sahibi gibi davransaydım eşim de farklı bir kişiliğe evrilebilirdi o potansiyel vardı yani ama ben susmadım, başta eşim de mırın kırın yaptı sonra baktı bana sökmüyor

Sokak kedileri hayatta kalmaya çalışıyorlar sokaklarda daha agresif olabiliyorlar. Ayrıca onlarında biz gibi karakterleri var bazıları ekstra huysuz olabiliyor. :))

Allah allah aç mıydı acaba. Şiddet falan gördüyse saldırganlaşmış olabilir

Allah allah aç mıydı acaba. Şiddet falan gördüyse saldırganlaşmış olabilir
Hiç bilemiyorum ilk defa başıma geldi, aniden bebeğimi kapmasaydım üzerine atlayacaktı, eşim ayağı ile tutarak müdahale etti , acaba bebekleri sevmiyorlar mi diye geçirdim içimden, belki de açtı

Siz çalışıyo musunuz ?

İki aylık evlilikte böyle olduysaniz ileriyi dusunemiyorum bu durumlar artarak devam eder çünkü karsinizda inatçı dedigim dedik bi adam var çocuktan sonra düzelir diye düşünürsenizde çocuktan sonra herşey daha da beter oluyor.

Evet çalışıyorum yaklaşık olarak 16 yıldır.. Hemde sabah 7 akşam 5 :)
Misafir düzenimiz benzer o yüzden merak ettim bende çalışıyorum. Açıkcası böyle eksik arayan kusur bulmaya çalışan insanları sevmem ağırlamak istemem (mecburi akraba vs çıkarsa ayda yılda bir ağırlanıyor illa) ama onun dışında arkadaşlarımız falan hiç kasmayız hatta nöbet çıkışıyız diyince herkes eli kolu dolu gelir bi çay bi tatlı çerez maksat muhabbet Burda konu sahibinin esas sorunu eşi, inanılmaz saygısız biri insan iki dakika eşime sorayım diyemiyorsa evlenmemeli. Ben ne misafir severim ne sevmem diyebilirim adamına göre seviyorum sanırım

Aramıza hosgeldin diyorum. Seninki çok erken belli etmiş kendini ayol. Çalışıyor musun peki ? Korunuyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…