eşimin ailesi beni çok bıktırdı.. 6 aylık evliliğimde çok mutsuzum

allah aşkına bana boşanmak dışında başka akıl verin ailesi yüzünden boşanmak istemiyorum yemin ederim onlar dışında hiçbir problemmimiz yok sevgiliyken kendimi tabiri caizse prenses gibi hissediyordum
Siz evli değilsiniz ki bosanasınız.

İyi de adam 6 ay da tüm altını yemiş , ailesine göndermiş , değersizim gözünde diyorsunuz birde hala ikimizin arasında sorun yok diyorsunuz.
Siz ne dediğinizi de bilmiyorsunuz sanırım.

ayyy çok güzel taktikler çok teşekkür ederimm keşke arkadaşınızla konuşma fırsatım olsa benim için altın değerinde bilgiler bunlar.

ben 13 yıldır almanyadayım eşimin oturumu yok. resmi nikahtan sonra alacak. o rezil görümcelerim öyle kıskançlar ki bana evliliğimi zehir ettiler. eşim kendi evine bağlı olsun istiyorum
Resmi nikahınız yoksa eşiniz değildir o.
En fazla müstakbeldir.
Hazır devlet üzerinize yapmamış bu ürünü, kaçıp kurtulsanız mı? Hem belki daha cici görümceleriniz olur ileride.

hıyar 35 TL. söyleceklerim bu kadar.

(konu hakkında söyleyeceklerimi söylemiş herkes zaten.)

Onlarda para göndereme olayı değil de herşey ortak. Borçlanmaları bitmiyor. Zevki araba alıp değiştirme olayı çok oluyor. İkiz bebekleri de var. Ama asıl mesele paradan çok ailenin yaşantılarının merkezinde olmaları. Buna çözüm bulamıyor. Bulsa çözülmüyor. Çünkü koca koca değil. Kocanın çözümleri ise karışma, sus, yapacaksın edeceksin gibi gibi şeyler. Ama aileye gelince herşeye tamam diyormuş. Şimdi geldikleri nokta boşanma. Her lafında boşanalım o zaman varmış.

Son düzenleme:
ben 13 yıldır almanyadayım eşimin oturumu yok. resmi nikahtan sonra alacak. o rezil görümcelerim öyle kıskançlar ki bana evliliğimi zehir ettiler. eşim kendi evine bağlı olsun istiyorum
Eeee daha ne ozaman kozlar sizin elinizde eşinizi alın karşınıza açık açık konuşun bu işin böyle devam edemeyeceğini söyleyin sizde ki kaybetme korkusunu birazda eşinize yaşatın

%100 katılıyorum

çok sert konusuyorsunuz
Sert falan konuşmuyor, gerçeği söylüyor. Eşiniz saf falan değil, herseyi bilerek yapıyor. Ama siz onun size olan sevgisine , saf bir insan olduğu için bunları yaptığına, tüm suçun aile olduğuna inanmak istiyorsunuz. Çünkü gerçeği kabul ederseniz artık ayrılmaktan ya da bu durumu kabul etmekten başka çareniz kalmaz.

boşanmam mı gerekiyor
Asla degismez, degismeyecek. Ben yasarim diyorsaniz devam edin, sabredin. Yok olmaz diyorsaniz boşanmalısınız. Calismaya basladigi gunden beri ailesine araliksiz para yediren birini taniyorum. Su an 50+ yasinda. Hala yediriyor. Karisiyla en buyuk sorunlari bu. Mutsuzlar, cocuklar da mutsuz. Ama bosanmiyorlar. Süründürüyorlar evliligi.

Çok toxic bir durum cidden katlanılacak bir şey değil, öncelikle kendinizi netleştirin. Aileniz sizi kabul etmezse de etmesin öyle aile mi olur ya bu da neymiş. Kendi ayaklarınızın üstünde durursunuz siz, çalışır kendinize bakarsınız.

Çocuk yapmayın iyi korunun.
Kendinizi maddi manevi eşinize ve ailesine ezdirmeyin.
Ailesi gelince yüz vermeyin hizmet etmeyin.

Allah YARDIMCINIZ olsun

Allah önce akıl versin konu sahibine
Yoksa bu gidişle daha çok konularını okuruz
Aileniz ne diyor bu konuya
Altınların gittiğinden paraların k aileye aktarıldığından haberi var mı

allah aşkına bana boşanmak dışında başka akıl verin ailesi yüzünden boşanmak istemiyorum yemin ederim onlar dışında hiçbir problemmimiz yok sevgiliyken kendimi tabiri caizse prenses gibi hissediyordum
Ailesi yüzünden bu problem olmuyor halen anlayamadınız mı? Kocanız yüzünden oluyor. Size saygısız olduğu, aile kurmayı önemsemediği, karakteri olmadığı için oluyor.ailesine, karısını evini ihmal ederek para yediren adamın değiştiğini hiç görmedim. Buna alışmaya çalışın.o para vererek ailesinde değerli olacağını sanıyor, öyle umuyor o yüzden bitmez bu. Belli ki daha önce ezilmiş, değer görmemiş. Size ilgisi, prensesler gibi davranması da köprü sayı meselesi.
Almanya gibi bir yerde yaşayın yıllardır ve böyle bir hayatı tercih edin. Pes. İmam nikahı olması bir nevi iyi olmuş sizin açınızdan, gerçeği görürseniz sorunsuz gidersiniz ama anlaşılan o da işe yaramayacak. Kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…