Eşimi kıskanmaya başladım yardım lütfen

10 yıllık evlilik demişsiniz. Eşiniz birdenbire çalışmaya ve sosyalleşmeye başlamadığına göre iki ihtimal var. Ya eşiniz sizi rahatsız edecek şeyleri bilmiyor-ki 10 yıl bilmemek için çok uzun bir süre- ya da sizin bazı sebeplerden dolayı güveniniz kırıldı.

Ne alaka yaa kime neyi kanıtlicam sanki herkes birbirini tanıyor ben 10 seneye yakındır çalışıyorum deneyimim bu yönde bana göre normal

valla iş ortamlarında insanlarla sohbet edip sosyalleşmek, belirli seviyede ilişkiler kurmak zorundayız
bunun kadını erkeği yok
bütün gün surat asan, kimseyle konuşmayan, hiç gülmeyen, muhabbetlere falan katılmayan kişiler bi zaman sonra ciddi anlamda dışlanır
insanız yani bazen güleriz bazen ciddi oluruz bazen kafa dağıtmak isteriz bazen bişi danışırız
yardım isteriz soru sorarız sohbet ederiz hatta bazen dedikodu bile yaparız
bunlar çok normal
oradaki kadınların da senin kocana meraklı olduklarını sanmıyorum
benim iş ekibim küçük bir ekip, hiçbiriyle samimiyetim yok, hiçbirini alıp da ciğerime sarmam
aslında hepsine karşı aynı duygular içerisindeyim, daha çok sevdiğim veya sevmediğim kimse yok
ama hepsiyle sohbetim muhabbetim vardır, çok fazla goygoy döner mesela, hele bi arkadaş var espirileri bazen inanılmaz bayıyor
ama gülüp geçiyorum yani çünkü biliyorum ki onun da amacı sosyalleşmek, iletişim kurmak, içi boş veya dolu farketmez kendisinin ve çevresinin kafasını dağıtmak
yani böyle ortamlarda kıskanma olayını ben anlamıyorum yapacak olan her türlü yapar ve her ortamdan yapar

Tatlım bunda ne var anlamadım asıl kıskanılacak mevzuyu sana anlatayım. Eşimin okulunda piknik kurduk öğrenciler üniversite sınavına girdi 2 gün sonra moral motivasyon olsun diye pek haz etmediğim edebiyat öğretmeni planlı piknik olduğunu bilerek Çok affedersin özel bölgesine kadar yırtmaçla elbise giyip göğüs dekolteli geldi sürekli eşimin ve diğer erkek hocalarımızın karşısında eğilip saçma sapan servisler yapmaya çalıştı sürekli erkeklere odaklı hareket etti iyi yolacakrım Ben arada onu ben de kendi 5yas kızımın üzerinden örnekler vermeye çalıştım toplum arasında düzgün otur bacaklarını düzelt annecm fln dye adamlar kafasını kaldıramadı Yani hiçbir erkek kaldıramadı ortamı mahvetti. Az kalsın dayanamayıp elbiseni düzelt dyecektm kiii kendi fiziğim de çok güzeldir şükür bu konuda problemim yokfiziğini kıskanmadım asla ki zaten balık etli eşimin bakmayacağını bildiğim halde bu geri zekalının tavırları beni o kadar rahatsız etti ki anlatamam resmen evli barklı adamlara karşı cilve bana bak dedim Bir daha bensiz bu kadınla aynı ortamda biri bulun seni boşarım kadının amacı belli ya öğrenciler uyarmaktan bir hal oldu ama yok bilerek yapıyor yani özellikle ve özellikle eşime karşı bilerek yaptığını düşünüyorum sırf ben oradayım diye kadınla muhatap değilim kalkmış kızıma bileklik yapmıştı aylar önce hıc hazmetmemstm haklı cktm sana ne Yani sana ne

Sizi o kadar iyi anliyirum ki ben de 9 yillik evliyim bizim evin orda bi firin var ekmek almak icin esim oraya gitti ben arabada bekledim firinda da bi kjz calismaya baslamis o kiz bi guldu sonra bunlar bi bakisti gibi gekdi bana tabi ben oldurmemek icin kendimi zor tuttum sjmdi o firina gitmesini asla istemiyorum ise giderken de orda mi bekliyor diye takip ettim kendime engel olamiyorum ilkkez boyle bise basjma geliyor ihaneti asla kabuletmem kendine de en basinda soylemistim ne dedi de o kiz guldu tabi bi adam daha var o da gulmustu kafayi yicem arkadasimla bugun o tarafa dogru biraz yuruduk Allah askina bunu mu kiskandin bi kendine bak bide bu kiza dedi de bu isler hic belli olmuyorki

Ayy yandın gelir şimdi vay efendim kadın istediği gibi davranır madem öyle kocası dikkat etsin ,hem cinsinize nasıl böyle söylersiniz , herkeste senin kocanı beklemiyorcular

Kimsenin duymaması gerekeni eşiniz neden duyuyor ? Sınırını bildikten sonra espiri yapma, muhabbet etmek normal ,robot değil ki . O kadar kadın içinden bu hanımefendi dikkat çektiyse sinir olmakta haklısın.cok dillendirip kocanın aklına sokma. İş yeri ziyaretlerini sıkılaştır.

Çok haklısınız. Ne münasebet. Ama ınsanlar iş ortamında çogu böyle allah yardım etsın gercekten

Aydin olmakla bunun alakasi nedir?
Isvecte degil Hollandadayim iş yerinde kimsenin kimseyle öpüp sarildigini, kol kola gezdigini görmedim yapan vardir biyerlerde ama herkes degil.
Kendim de yapmam dedikodu veya eş dost yanlis anlar korkusu da yok.
Ben kiz arkadaşlarimla da surekli fiziksel temasta olan öpup koklayan biri olmadim hiç.
Aydinlik karanlik degil yapı meselesi tamamen. Bana hoş gelmiyor

Ne alaka yaa kime neyi kanıtlicam sanki herkes birbirini tanıyor ben 10 seneye yakındır çalışıyorum deneyimim bu yönde bana göre normal
Merve bişey kanıtlaman gerekmiyor. Sana göre normaldi de neden adamın beynini didik didik ettin zamanında?

Gerçekten bazı kadınlara böyle ağzım açık bakıyorum. Tamam sen sarıl öp arkadaşını o sana göre normaldir ama sanki bunu yapmayan normal karşılamayan diğer kadınlar cahil yobaz boş tipler gibi davranılıyor. Hoşumuza gitmek zorunda mı başka kadının kocamıza yakın teması. Çok gizli bir şey varsa mesaj atsın. İş yerinde sosyalleşmek sarılıp öpmek kulağa fısırdayıp kikirdeşmekse almayalım ya

Herkesin iş yerinde samimi arkadaşları oluyor, olabilir. Ama bence bazı şeyler ayarında kalmalıdır. Kulağına eğilip kimsenin duymaması gereken bir şey söylemek, hem de eşinin yanında bana biraz bilerek yapılmış gibi geldi. Kadınlar kadınların nelerden rahatsız olduğunu bilir. Bana pek masum gelmedi bu hareket. Bir de diğer herkesin duymaması gereken ne konuşuyor olabilirler. Eşinizin de kadına şakası biraz flörtöz bence.
Kötü bir niyetle yapmamıştır belki ama keşke sesinizi çıkarmasaydınız. Eşeğin kulağına karpuz suyu kaçırmamak lazım. Sizin tepki göstermeniz yüzünden eşiniz kadını farklı bir gözle değerlendirmeye başlayabilir.

Yalnız konu sahibi, eşinin iş yerine gittiğinde uzaktan izlerken kadının eğilip adama bir şey söylediğini görmüş.

İşyerinde herkesin duymaması gereken durumlar da olabilir.

Bunu burda aydınlık olarak gören gırla üye var ondan ben de sevmem teması.

Yaşla filan da değişmez mi? Genç arkadaşlar daha samimi davranabiliyor. Şakasına gülmek bence çok normal ben herkese gülerim bence sakaya gülmemek kabalık olur Sakalasmak da cok normal ya ona karışmayın bence. Kulağına bisey söylemek konusunu bilemedim benim yakın arkadaşlarım dışında yapmayacağım bisey ama o kadın ne bağlamda yaptı bilemedim. Gerçi birden kiskandiysaniz bisey hissetmiş de olabilirsiniz. Ama takmayın ya gözlemleyin sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…