Eşimi kıskanmaya başladım yardım lütfen

Ya bu durum kişinin karakteriyle o kadar değişken ki eşinizi siz tanıyorsunuz o yüzden bizim yorum yapmamız çok yüzeysel kalacak gibi..iş hayatında dünya kadar adam tanıdım erkek yoğunluklu endüstrilerde çalıştığım için birkaç tanesi dilim varmıyor ya….tı. Yani karşısındaki kadın yüz verse sevişelim mi diyecek o seviyede. Bu adamlar da böyle iyi konumlarda insanlar, salak falan sanılmasın dümdüz sapık ruhlu işte. Bazı adamlar da sürekli evlenerek hata yaptım sohbetleri yapar kadınların arasında oltayı tutan olacak mı diye falan. Biz kadınlar bu kadar açık sinyalleri anlayabiliyoruz sadece. Bi de hiç anlamadığımız beyefendi sandığımız adamların instagramdan falan işyerindeki kadınların fotoğraflarını, erkek erkeğe yorumlarına kulak misafiri olmuştum. Yani ne desem bilemedim o yüzden ne içinizi rahatlatın ne de körükleyin takipte olun ne olur ne olmaz..

Sizi tenzih ederim kimse kocan yapar yapmaz diyemez burda ama çalışınca böyle şeyler normal. Biz mesela erkeklerle o kadar sıkı çalışıyoruz 24 saat aynı odada bir saatten sonra ne kadar dikkat etsen de yeri geliyor gülüyorsun elin de değiyor şakalaşıyorsun küsüyorsun. En çok dikkat eden bile bakıyorum şaka yapıyor itiyor şakadan neden çünkü her gün görüyorsun 24 saat yan yana bir saatten sonra samimiyet oluyor çekinmiyorsun her şeyini anlatıyor dedikodu da yapıyorsun ben çalışıp bildiğim için başka bir ayrıntı yoksa bana göre sürekli olmamak kaydıyla arada normal böyle şeyler rahatsız olduğunu söylemişsin bir daha tekrar ederse ve devam ederse sen varken ondan sonra farklı düşünürsün bence o niyetli bir şey yoktur ama kadının siz varken daha dikkatli olması lazımdı bundan sonra biraz daha analiz yapın

Ben genel olarak rahat bir insanımdır, eşimde kadının yoğun olduğu bir ortamda çalışıyor. Ama kimse benim yanımda eşimin kulağına eğilip fısıdayıp kikirdeyemez. Eşim buna müsaade etmez. Demek ki eşiniz o yakınlığı vermiş karşı tarafa
Espri yapmayacaksın demişsiniz ama bunun çözümü bu değil.
İlişkinizi bilmiyorum kendi ilişkimden örnek vereyim, çok kıskanç birisi olmadığım için eğer eşimi uyanıyorsam gerçekten rahatsız olduğumu anlar ve dikkat eder, eğer sizde de aynı şekildeyse rahatsızlığınızı dile getirin. Çok kıskançsaniz ve zaten sürekli uyarıyorsanız size tamam deyip fısıldaşmalara devam eder.

Son düzenleme:
Kesinlikle katılıyorum, adam o fırsatı veriyor ki kadın da bunu yapıyor. Gülüp şakalaşma illa ki olur ama kulağa bir şeyler fısıldayıp gülüşmeler gerçekten rahatsız edici. Konu sahibi eşine söylediğinde aşırı tepki göstermesi de tamamen kadını manipüle edip bastırmaya yönelik.

24 saat aynı odada
Ne iş yapıyorsunuz aşırı merak ettim

bir saatten sonra ne kadar dikkat etsen de yeri geliyor gülüyorsun elin de değiyor şakalaşıyorsun küsüyorsun.

En çok dikkat eden bile bakıyorum şaka yapıyor itiyor şakadan neden çünkü her gün görüyorsun 24 saat yan yana bir saatten sonra samimiyet oluyor

Burası neresi söyleyin de yanlışlıkla işe falan başlamayalım jdjdsl

Ne fark eder hanımefendi belli ki hiç çalışmamışsnz kızlı erkekli ortamda
Ya bak konuşunca konuştu oluyoruz. Sen ki kocan komşuyla telefonlaştı diye ortalığı yıkan kadınsın burda gelmiş aydınlık kasıyorsun. Kadınlar kulübünün yarısının özetisin valla.

Bankacıyım bilirsiniz bankada kadın erkek beraber çalışıyoruz ama kimse kimseyi ellemiyor itmiyor
Elleme demedim hanımefendi ora daha mesafeli ama sağlıkçı olunca öyle olmuyor nöbet vs 24 saat küçücük odada yan yanasın

Ya bak konuşunca konuştu oluyoruz. Sen ki kocan komşuyla telefonlaştı diye ortalığı yıkan kadınsın burda gelmiş aydınlık kasıyorsun. Kadınlar kulübünün yarısının özetisin valla.
Hayatım dur senin konulara bakacam bekle açmışsanayrıca dışardan bakınca daha mantılı düşünüyorsun bu benim fikrim ha sen anlarsın anlamazsın sana kalmış :)

Hayatım dur senin konulara bakacam bekle açmışsanayrıca dışardan bakınca daha mantılı düşünüyorsun bu benim fikrim ha sen anlarsın anlamazsın sana kalmış :)
Aynen brom aynen. Sen bi sakin ol bakim papatya çayını iç. Bu kadar stres hamilelere zarar.

Aynen brom aynen. Sen bi sakin ol bakim papatya çayını iç. Bu kadar stres hamilelere zarar.
Oha beni yakından takip ediyorsun fanım mısın ne maşallah sen de sır vermemişsin hep başkasına yorum yapmışsın azıcık hayatından bir şeyler paylaş

Oha beni yakından takip ediyorsun fanım mısın ne maşallah sen de sır vermemişsin hep başkasına yorum yapmışsın azıcık hayatından bir şeyler paylaş
Fanın olmaya gerek yok. Ben de hatırlıyorum konunu. Kendi kendine kocanla doğru düzgün muhataplığı bile olmayan komşu kadına kurulup kadını arayıp hakaretler etmiştin. Burda medeniyet kraliçesi gibi takılma çabaların çok komik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…