Eşimi kıskanmaya başladım yardım lütfen

Sizi çok iyi anlıyorum ama uzatıp daha fazla aklına sokmayın boş yere. Normal davranıp gözlemleyin. Belki hiç düşündüğünüz gibi bir şey değil ama uzatırsanız aklına işlemiş olursunuz farklı şekilde.

Sen guven sorunu yasiyorsun bunca zaman kiskanmayip birden kiskanman ilginc

kimseye espri yapmayacaksın diye söz verdirdim

Çözüm değil ki bu. Yani bu cümlenize ne yazacağımı bile bilemedim.
Kıskançlık hassas nokta ayarı hafif kaçsın ciddi sorunlara yol açar. Ama iş ortamı bu. İnanın bazen gülmeden şakalaşmadan vakit geçmiyor. Hemen fena şeyler gelmesin aklınıza.

Ben de şakalaşırım çok güzel arkadaşlıklar kurdum. Ama eşim bundan hiç rahatsız olmadı şimdiye kadar. Ha adını benden yeni duyduğu biri varsa bi merak eder bilmek ister kimdir necidir diye, aynı şekilde ben de isterim. Ama iş ortamı böyle robot robot çalışınca gerçekten çekilmez oluyor.

Eşiniz Size karşı nasil espiri yapar, güler eğlenir mi?
Kulağa bır şey fısıldama durumunu tam bilemedim ama espiri yapmasının dahi sizi bu kadar rahatsız etmesinin, bunun üzerine söz verdirmenizin sebebi normalde,size karşı öyle olmaması olabilir.

Dışarısı beni ilgilendirmiyor açıkçası. Yanlış anlama ya da dedikodularla ilgilenmiyorum. Sadece eşi ya da sevgilisi rahatsız olursa ve bunu bilirsem dikkat ederim onun dışında karşılıklı birbirimizi anlıyorsak isteyen istediği dedikoduyu yapabilir. Yemişim toplumu

Eski konusuna bakılırsa arada muhabbet yok eşiyle. Sebep bu bence de.

Evet yapar tabi ki ama.ben merhaba yardımcı olursanız sevinirim tarzı saçma biseye de pek gülmem bence o kadının bı gulesi var gibi geldi

Evet bunun nedenini gerçekten bulamadım ve bu olaydan başka hiç bişey de olmadi neden birden böyle olduğumu cozemiyorim
Psikiyatri yada psikolog git yoksa bu sebebden yuvan yikilir esinin bir halt islemiyorsa bunu oneririmn

Bana çok inandırıcı gelmedi söylediğin, ama tabi senin gibi düşünenler de yok mu, var. Olabilir. Aha bak sonra karısı burda konu açsın Kudra

İ
hiç çalıştınız mı?
ne yapacak adam kimseyle şakalaşmadan suratsız şekilde bütün gün oturacak mı?

Çalışmayla ne alakası var?
Kaç senedir çalışıyorum evli barklı hiç bir erkeğin kulağına birşeyler fısıldayıp gülmedim.
Hele eşinin yanında.
Gülmek işyerinde sosyalleşmek ayrı cıvık laubali olmak ayrı.

Bu arada bazı kadınlar o kadar tuhaf ki. Bir komşu var mesela. Annemle babam bahçede otururken gelir sadece babamla tokalaşir falan. Rahatlık ve cesaret adı altında aslında flörtöz bir meydan okuma..bu sekilde erkeğin aklını çelebileceğini düşünüyor. En son geri park yapacaktı. Bahçede bir dünya insan oturuyoruz babama sesleniyor gelir misin diye.. ben cevabını verdim. Gelemez dedim. Sonra benim eşim mi gitti artık ne onu hatırlamıyorum..yada kendi arabasinin içinden birileri indi galiba. Ben konudaki kadını da biraz öyle hissettim.
Yapılacak birşey yok gitmeye niyeti olan hersekilde gider. Kisitladikca daha çok aklına düşme ihtimali var.
Ben olsam ama meydan okuma halini sevmediğim için had bildiririm kadın tarafına. Kıskanmaktan daha çok saygısızlığa gelemem. Eşime de kizarsam beni düşürdüğü konum için kızarım

Rahatsız olana kadar devam yani:)) en baştan rahatsız edecek hareketlerde bulunmamak daha mantıklı olmaz mı?

Sanırım tam olarak kızdığım bu aynı şeyi ben yapsam esim bana ne kadar kızar ama şimdi ben ona kızınca işini hallettirmek için yaptığını söylüyor

Reactions: Gao
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…