Eşimi kıskanmaya başladım yardım lütfen

Merhaba arkadaşlar nerdeyse 10 yıllık evliyiz eşime çok güveniyordum hala da guveniyorim bu yıla kadar hiç bir sorunumuz olmadı kıskançlık acisindan
İş yerinde çok fazla kadın var ama eşimin çok muhatap olmadığını düşünüyorum hep ara ara da işyerine uğruyorum en son gittiğim birinde ben bı kaç metre uzaktayken kadın bir iş arkadaşı eşimin kulağına eğilip bişey söyledi ve gülüstüler ben kendimi kötü hissetmeme rağmen bişey demedim kulağına ne söylediği sordum eşim acikladi ve duyulmamasi gereken bir konuydu
Geçen yine gittiğimde eşimle tesadüfen yine aynı kadın eşim şakasına merhaba yardımcı olursanız sevinirim dedi kadının yüzünde gene bı tebessum belirdi bu sefer sinir olup eşime kızdım
Esimse onlarla sadece işini yaptırmak için muhatap olduğunu söylüyor ama yine de eşimin espri yaptığında kadının gulmesine sinir oluyorum eşime de tabi kimseye espri yapmayacaksın diye söz verdirdim ama eşim diyor ki bana güvenmiyor misin noldu sana ben de guveniyorim ama kimseye espri yapma diyorim bunu kafama.cok takmaya başladım yorumlamanizi rica ediyorum bu durumdan kurtulmak istiyorum hayatımda ilk defa eşimin sosyal medyasina baktım normalde hiç bakmam bu durumudan kurtulmak istiyorum
şakalaşmak başka kulağına eğilip fısır fısır konuşmak başka. ben hoşlanmadım. gelen erkek müşterilerim var bende yakın sıcak kanlı davranıyorum ama kimsenin kulağına eğilip birşey demiyorum o ayrı bu ayrı. bunun ayırımını yapmak lazım ben hiç hoşlanmadım ama kıskanmaktan ziyade böyle şeyler yaparsa direk soğurum. ne demiş olabilir bu adamın mesleği ne ayıp ne demiş olabilir ayıpsa da niye söylüyor?

Bunu burda aydınlık olarak gören gırla üye var ondan 😂 ben de sevmem teması.

Zaten boyle dusunup aksi davrananlarin dislandigi sacmaliklar yuzunden is ortamlari calisilmaz hal aliyor. 🙄 Neyse ben kurtuldum. 😃
Esprinin de samimiyetin de bi siniri olur, her insanin kendi özel sinirina da saygi duymak gerekir.

X