Eşimi kıskanmaya başladım yardım lütfen

cabataaa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2023
64
24
31
Merhaba arkadaşlar nerdeyse 10 yıllık evliyiz eşime çok güveniyordum hala da guveniyorim bu yıla kadar hiç bir sorunumuz olmadı kıskançlık acisindan
İş yerinde çok fazla kadın var ama eşimin çok muhatap olmadığını düşünüyorum hep ara ara da işyerine uğruyorum en son gittiğim birinde ben bı kaç metre uzaktayken kadın bir iş arkadaşı eşimin kulağına eğilip bişey söyledi ve gülüstüler ben kendimi kötü hissetmeme rağmen bişey demedim kulağına ne söylediği sordum eşim acikladi ve duyulmamasi gereken bir konuydu
Geçen yine gittiğimde eşimle tesadüfen yine aynı kadın eşim şakasına merhaba yardımcı olursanız sevinirim dedi kadının yüzünde gene bı tebessum belirdi bu sefer sinir olup eşime kızdım
Esimse onlarla sadece işini yaptırmak için muhatap olduğunu söylüyor ama yine de eşimin espri yaptığında kadının gulmesine sinir oluyorum eşime de tabi kimseye espri yapmayacaksın diye söz verdirdim ama eşim diyor ki bana güvenmiyor misin noldu sana ben de guveniyorim ama kimseye espri yapma diyorim bunu kafama.cok takmaya başladım yorumlamanizi rica ediyorum bu durumdan kurtulmak istiyorum hayatımda ilk defa eşimin sosyal medyasina baktım normalde hiç bakmam bu durumudan kurtulmak istiyorum

Ahaha sizden çok gördüğü insanlarla gülüp eğlenmesin, bütün gün surat asıp robot gibi işini mi yapsın adam?

Sizin çalışma hayatınız var mı ya da hiç oldu mu? İş yerleri aynı zamanda sosyalleşme ortamlarıdır çalışanlar için. İstediğiniz şeyin dışlanmayı göze almadan mümkünatı yok.

Sosyalleşmekle kulağa fısıldamak ne alaka? Bende erkek olan ortamda çalışıyorum ama kimse birbirinin kulağına fısıldamıyor laubali bi şekilde.

Yani cıvık laubali hareketleri sevmem.
Kıskanmaktan çok soğurum.

Tabi ki ben de nerdeyse 200 kişinin çalıştığı iyi bir kurumda calisoyorim ama hiç bir erkeğin kulağına biseyler fisildamiyorim hele eşi varken

Sadece aynı kişi ve bir kaç olay üst üste geldi eşime söylediğimde çok sinirlendi bana bunu nasıl yakistirisin diye ama sosyal medyasina girip takip ediyor mu diye baktım ama kendime.inanamadim bunu yaptigima

Tabi ki ben de nerdeyse 200 kişinin çalıştığı iyi bir kurumda calisoyorim ama hiç bir erkeğin kulağına biseyler fisildamiyorim hele eşi varken
E kendiniz demişsiniz ortalıkta söylenmemesi gereken gizli bir şeydi diye. Mail mi atsın bunun için? Niye kulağına bugün çok seksi olmuşsun demiş gibi davranıyorsunuz?

Ben iş arkadaşlarıma eşleri varken farklı davranmıyorum açıkçası. O daha yanlış anlamaya müsait bir durum olur.

Benim de iş arkadaşlarım var hepsiyle şakalaşır güleriz ama hiçbiri kulağıma eğilip komik bişi demedi toplumda kikir kikir olmadık, kaldı ki ayıp bir davranış toplumda. Bir de eşinin yanında iyi cesaret. Ben hoşlanmadım bu işten.

Ortalıkta söylenmemesi gereken bir şeymiş. Ben kulağına söylerim, sarılır öperim, koluna girip sallana sallana şarkı söylerim bazı iş arkadaşlarımla. İş ortamı diye resmi olmamız gerekmiyor herkesle. Bazılarıyla kimyamız tutuveriyor cinsiyetten bağımsız.,

Sadece aynı kişi ve bir kaç olay üst üste geldi eşime söylediğimde çok sinirlendi bana bunu nasıl yakistirisin diye ama sosyal medyasina girip takip ediyor mu diye baktım ama kendime.inanamadim bunu yaptigima
Valla oluyor böyle şeyler olmuyor değil. Benim iş arkadaşım ki asla eşiniz aldatmaz. Bariz belliydi ama ikisinin de birbirine ilgisi kaydı veya birinin ilgisi kaydı diğerinin hoşuna gitti artık bilemiyorum. Ama o düz arkadaşlık ile flortoz olanı anliyorsun. Onlarınki ilişkiye donmezdi zaten ama flortoz yakınlaşmalar olabilir. Tek taraflı yada çift taraflı.

Ben hak verdim size. Ben olsam ben de sinirlenirdim. Tabi ki insanız robot gibi gün geçmez. Konuşup gülmek normal ama kulağa fısıldamak falan gereksiz bir davranış geldi.

Cinsiyetten bağımsız ha. Seni tanımak istiyorum yiğidim

Ben hak verdim size. Ben olsam ben de sinirlenirdim. Tabi ki insanız robot gibi gün geçmez. Konuşup gülmek normal ama kulağa fısıldamak falan gereksiz bir davranış geldi.
Ama bunu eşime söyledim.sinirlenip.konuyu kapattırdı şimdi biseyler söylemeye devam etsem ters teper mi ne yapacağım bilmiyorum bı ara eşime ya işin ya ben demeyi bile düşündüm sanırım çok abarttım ama.kendimi durduramıyorm ilk defa böyle.oldum

Niye ki? Arkadaşlarınızı kadın ve erkek olarak ayırıyor musunuz? Ben ayırmıyorum.
Ya tabiki çok sevdiğim arkadaşlarım da var ama tavır davranış olarak bazı şeylere dikkat ediyoruz doğal olarak. İsveçte yaşamıyoruz Eşi dostu çevre vs bunlar yanlış anlamaya dedikoduya çok müsait. Yetistigimiz toplum da malum en aydını bile mesafe ayarını yapmak zorunda bence. Öyle bir toplumdayiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…